Агарик Бразильский кап. 100 мл

ТОВ НОВ ФітоБіоТехнології (Україна)
Инструкция указана для Агарик Бразильский кап. 100 мл

Состав

водно-спиртовий екстракт подрібнених грибів (міцелію) агарика бразильського (Agaricus Blazei) - 70%
бензоат натрію - 0,015%
вода очищена до 100%

Агарік - недалекий родич печериці, у нього потовщений порожнистий брудно-білий капелюшок і досить висока ніжка. В їжу гриб агарік вживається давно. Особливу популярність він завоював на південному сході Бразилії в 60 км від району Сан-Паулу, де є невелике містечко Пьедаде. У жителів цього міста третина кулінарних рецептів з грибом агарік, а ще цьому районі вкрай низький рівень захворюваності на рак. У 1967 році саме цей факт привернув увагу вчених і вони зайнялися вивченням корисних властивостей гриба. Європейськими дослідниками доведена протиракова активність гриба, а також здатність до регуляції глікемії. Також було встановлено, що включення гриба агарік в раціон нормалізує кров'яний тиск і знижує рівень холестерину.

Показания Агарик Бразильский кап. 100 мл

Дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована для загального зміцнення організму; сприяє нормалізації функціонування лімфатичної системи і виведенню продуктів метаболізму; створює несприятливі умови для розвитку патогенної грибкової мікрофлори, сприяє відновленню мікрофлори кишечнику.

Противопоказания Агарик Бразильский кап. 100 мл

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Способ применения и дозы Агарик Бразильский кап. 100 мл

Дорослим 30-40 крапель (1 чайну ложку) розвести в 100 мл води, приймати 2-3 рази на день до їди. Курс прийому 30 днів. Перед застосуванням вимагає консультації з лікарем.

Условия хранения Агарик Бразильский кап. 100 мл

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° С.

Дата обновления информации: 16.01.2023 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го уровня: Агарик Бразильский кап. 100 мл: