Антивирус-антигрип крем-бальзам по 75 мл в тубе

Еліксир (Україна, Днiпропетровськ)
Инструкция указана для Антивирус-антигрип крем-бальзам по 75 мл в тубе

Состав

Petrolatum, Glyceryl Stearat, Cetearyl Alcohol, Beeswax, Propolis Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Ceteareth-20, PEG-40 Hydrogenated Castor oil, Mentha Arvensis Herb Oil, Eugenia Uniflora Leaf Oil, Menthol, Camphor, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Melaleuca Altemifolia Leaf Oil. Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1. 3-Diol.

Опис

Ніхто не застрахований від простуй засіб при їх лікуванні.

Прополіс, кадних захворюваньнтивірус» призначений саме для профілактики простудних захворювань, а також як допоміжнилендула, евк, особливо в період епідемії. Тому краще всього подумати про це заздалегідь. Крем-бальзам «Ааліпт і чайне дерево - це прекрасні противірусні речовини, які володіють протизапальними, бактерицидними, антимікробними, протинабряковими і анальгетичними властивостями. Їх суміш допомагає практично при всіх простудних захворюваннях.

Показания Антивирус-антигрип крем-бальзам по 75 мл в тубе

Крем-бальзам «Антивірус» застосовується в поєднанні з традиційними методами лікування як допоміжний засіб. Рекомендується застосовувати при грипі, ГРВІ, синуситах, ринітах, гострих і хронічних отитах, а також для їх профілактики.

Противопоказания Антивирус-антигрип крем-бальзам по 75 мл в тубе

Індивідуальна непереносимість будь-якого з компонентів крем-бальзаму. Не рекомендується застосовувати під час вагітності та лактації.

Способ применения и дозы Антивирус-антигрип крем-бальзам по 75 мл в тубе

Наносити на області проекції гайморових і лобних пазух, в порожнину слизової носа, а при отитах - навколо вушної раковини щодня, 3-4 рази на день.

Дата обновления информации: 27.12.2022 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го уровня: Антивирус-антигрип крем-бальзам по 75 мл в тубе: