Аппликатор Ляпко Дуэт 4,9 Ag

Ляпко МПК (Україна)
Форма выпуска:
Инструкция указана для Аппликатор Ляпко Дуэт 4,9 Ag

Состав

Залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення.

Загальна характеристика

«Дует», крок голки 4,9 мм, розмір 53 × 460 мм, кількість голок 1022. Два «Дуети» за площею впливу можуть замінити аплікатор «Квадро». Оптимальним є використання при болях у спині. Може фіксуватися у вигляді пояса або уздовж хребта.

Аплікатор Ляпко є еластичною гумовою пластиною із закріпленими на ній голками з необхідних для організму металів: цинку, міді, заліза, нікелю і срібла.

Застосування плоских аплікаторів Ляпко — найоптимальніший спосіб, що не вимагає додаткових зусиль від пацієнта і допомоги від інших, надійно і ефективно усуне біль, зніме втому, а вранці — зарядить життєвою енергією на цілий день.

Маленькі аплікатори Ляпко можуть застосовуватися для тривалого носіння в зонах найбільшого болю, тригерних зонах, в зонах найбільшого розташування акупунктурних точок. Їх рекомендується носити під поясом, еластичним бинтом або   пов'язкою. Час носіння від 30 хвилин до 2–3-х годин.

Для досягнення стійкого оздоровчого лікувального ефекту необхідно застосовувати різні аплікатори Ляпко в кожному конкретному випадку, тому в домашній аптечці рекомендується мати їх універсальний комплект, що складається з: 2  плоских (Квадро або Шанс) аплікаторів Ляпко, 2–3 маленьких (Супутник або Краплинки), 1–2 валиків, наприклад, «Універсальний», «Лицьовий» або «Великий».

Крок аплікаторів Ляпко підбирається за індивідуальною шкірною чутливістю, яка не завжди залежить від віку. Дітям, людям, з підвищеною чутливістю, ніжною шкірою, худорлявої статури рекомендується застосовувати аплікатори Ляпко і валики з кроком між голками — 3,5–5,8 мм.

Час впливу на шкіру залежить від наявних в конкретному випадку симптомів. При хронічних болях, дратівливості, стані збудження, безсоння рекомендується використовувати аплікатори Ляпко в другій половині дня або перед сном. Тривалість дії для плоского УАЛ — 25–30 хв. і більше.

При загостренні процесу, різких і інтенсивних болях, сонливості, слабкості, зниженні чутливості, у ослаблених хворих і людей похилого віку дія ефективна в ранкові години і першу половину дня. Тривалість дії плоского пристрою —10–20 хв.

Важливою умовою успішного лікування і відсутності дискомфортних відчуттів є правильне укладання на УАЛ. При правильному укладанні відносно-дискомфортні відчуття перших п'яти хвилин переходять у відчуття приємного тепла, вібрацій, пульсацій, часто завершуються повноцінним здоровим сном. Щоб правильно укласти аплікатори Ляпко, необхідно найточніше змоделювати вигини хребта за допомогою правильно покладених подушок і згорнутих валиками махрових рушників.

При дискомфорті протягом 10–ти хвилин, аплікатор Ляпко слід прибрати і застосовувати тільки через 5–10 годин або на наступний день. Причинами дискомфортних відчуттів можуть бути: неправильне накладення пристрою, тобто нерівномірність навантаження на голки, сповзання з нього, що супроводжується дряпанням шкіри. Аплікатори Ляпко в процесі використання стикаються з шкірою, не ушкоджуючи її, і не мають контакту з кров'ю.

 У лікувальних установах після сеансу аплікацій вони повинні піддаватися дезінфекції згідно Стандартів проведення дезінфекції виробів медичного призначення, шляхом їх повного занурення у дезінфікуючий розчин.

Для проведення дезинфекції використовуються нехлорвмісні дезинфікуючі засоби для виробів з медичної гуми і некоррозиностойких металів, дозволені для застосування в лікувальних установах України згідно з методичними вказівками по їх використанню.

При індивідуальному використанні аппликатор Ляпко не потребує дезинфекції. Гігієнічний догляд за ним передбачає: обробку миючим розчином (шампунь, рідке мило), промивання проточною водою і просушування потоком гарячого повітря (за допомогою фену). При правильному догляді, термін служби аппликатора складає 5–7 років.­

Показания Аппликатор Ляпко Дуэт 4,9 Ag

Захворювання й ушкодження опорно-рухового апарату:
а) перенапруження нервово-м'язового апарату;
б) міозити;
в) міалгія;
г) хронічний тендовагініт;
ґ) ушкодження зв'язкового апарату хребетного стовпа й суглобів кінцівок;
д) сколіоз;
е) травми, переломи кісток;
є) післяопераційні стани.

Захворювання нервової системи:
а) відновлення після черепно-мозкових травм та інсультів;
б) неврологічні прояви остеохондрозу хребта;
в) люмбаго;
г) неврити;
ґ) невралгії;
д) міастенія;
е) в'ялий і спастичні паралічі;
є) істерія, неврастенія, безсоння;
ж) сексуальні неврози;
з) нічний енурез;
и) мігрень;
і) хвороба Рейно;
ї) дитячий церебральний параліч.

Захворювання серця й судин:
а) гіпертонія;
б) гіпотонія;
в) ІХС (стенокардія, кардіосклероз);
г) варикозне розширення вен нижніх кінцівок;
ґ) геморой.

Захворювання органів дихання:
а) нежить;
б) ангіни;
в) ларингіт;
г) бронхіти;
ґ) пневмонія;
д) бронхіальна астма (в т.ч. алергічного походження).

Захворювання органів травлення:
а) гастрит;
б) гіпотонія шлунка;
в) виразкова хвороба шлунка та дванадцятиперстної кишки;
г) дискінезія кишечника;
ґ) коліти (запори);
д) печінкова коліка;
е) дискінезія жовчного міхура;
є) панкреатит.

Акушерство:
а) ранній токсикоз;
б) гіпо- і гипергалактія;
в) збереження вагітності;
г) знеболення й регулювання пологової діяльності;
ґ) відновлення в післяпологовому періоді та після кесаревого розтину.

Жіночі хвороби:

а) порушення оваріально-менструального циклу (аменорея, дисменорея);
б) аднексити;
в) клімактеричний синдром;
г) безпліддя.

Урологія:
а) гломерулонефрит, пієлонефрит;
б) ниркова коліка;
в) цистити;
г) цисталгії;
ґ) простатити;
д) аденома передміхурової залози.

Шкірні хвороби:
а) нейродерміт;
б) кропив'янка;
в) свербіж шкіри;
г) екзема.

Стоматологія:
а) пародонтоз;
б) стоматит;
в) знеболювання при стоматологічних маніпуляціях;
г) зубний біль.

Ендокринні захворювання:
а) гіпо- і гіпертиреоз;
б) цукровий діабет;
в) аліментарне ожиріння.

Дата обновления информации: 21.02.2024 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го уровня: Аппликатор Ляпко Дуэт 4,9 Ag: