Аромакомпозиция Ароматика альпийские травы 10 мл

Форма выпуска:
Инструкция для Аромакомпозиция Ароматика альпийские травы 10 мл:
Инструкция указана для Аромакомпозиция Ароматика альпийские травы 10 мл

Состав

Натуральні ефірні олії лимонна, гісопова, мелісова, м’яти перцевої.

Опис

Засіб, що складається тільки з натуральних компонентів, володіє ефективним впливом на організм. Численні активні компоненти ефірних олій обумовлюють широкий спектр дії композиції.

Теплий, гіркувато-квітковий аромат альпійських трав підвищує розумову і фізичну активність, знімає втому, а також позитивно впливає на психо-емоційний стан (знімає дратівливість і тривожність, зменшує симптоми стресу).

Аромакомпозиція унікальна ще і неймовірною простотою застосування. Усього кілька крапель засобу і Ви не тільки отримаєте насолоду від сеансу ароматерапії, а й отримаєте колосальне естетичне задоволення від природного, теплого аромату альпійських трав.

Аромакомпозиція містить:

  • натуральна ефірна олія лимона – має тонізуючу дію, освіжає. Знімає втому, відновлює життєві сили, підвищує концентрацію уваги і розумову працездатність на 50 - 60%, просвітлює розум і допомагає знайти ясність думки. Є адаптогеном, що дозволяє швидко і безболісно пристосуватися до нових умов життя. Допомагає усунути психо-емоційні розлади. Олія заспокоює, пригнічує почуття страху, тривоги, забезпечує приплив сил, дає позитивну мотивацію та спонукає до творчості.
  • натуральна ефірна олія гісопова – потужний адаптоген. Має загальнозміцнюючу дію на організм. Тонізує ослаблений організм і допомагає відновитися після хвороби. Підвищує витривалість та  концентрацію уваги, зменшує метеозалежність. Виводить зі стану пригніченості.
  • натуральна ефірна олія мелісова – благотворно впливає на психо-емоційний стан. Знімає симптоми  стресу, усуває меланхолію, почуття страху, панічний стан. Нормалізує сон і природні біоритми людини.
  • натуральна ефірна олія м'яти перцевої активізує розумову та фізичну працездатність. Освіжає, відновлює сили, усуває нервове перезбудження і дратівливість, викликані втомою і дефіцитом сну. Врівноважує емоції.

Противопоказания Аромакомпозиция Ароматика альпийские травы 10 мл

Індивідуальне несприйняття компонентів, що входять до складу аромакомпозиції.

В нерозведеному вигляді уникати контакту зі шкірою.

При потраплянні в очі промити великою кількістю води. Тільки для зовнішнього застосування.

Способ применения и дозы Аромакомпозиция Ароматика альпийские травы 10 мл

Аромалампа: в верхню чашу аромалампи налити 2-6 столових ложок теплої води, додати кілька крапель аромакомпозиції, потім в нижню частину поставити запалену свічку (спиртово-парафінову у металевому контейнері).

Аромаванна: до 1-2 столових ложок емульгатору (сіль морська, мед) додати 3-5 крапель аромакомпозиції, розчинити в 0,5 л теплої води, додати цю суміш у воду, набрану у ванну. Час проведення процедури від 10 до 20 хвилин.

Інші методи застосування:

На натуральну тканину накапати 2-3 краплі аромакомпозиції, помістити поряд з ліжком.

В аромакулон або на аромамедальйон нанести 1-2 краплі аромакомпозиції.

Регистрационные данные Аромакомпозиция Ароматика альпийские травы 10 мл

Дата обновления информации: 25.06.2023 г.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го уровня: Аромакомпозиция Ароматика альпийские травы 10 мл: