Артросан табл. п / плен. оболочкой 200 мг блистер №100

Хефасаар ХФФ, ГмбХ для "МІП Фарма ГмбХ", Німеччина
Инструкция указана для Артросан табл. п / плен. оболочкой 200 мг блистер №100

Состав

водно-спиртові екстракти листя алое, квіток і насіння каштану, плодів шипшини, чаги, прополісу.

Фітоконцентрат Артросан - високоефективний натуральний засіб природнього походження, що використовується при всіх захворюваннях суглобів та хребта, навіть із деструктивними змінами. Більшефективний при зовнішньому застосуванні, тому використовується переважно місцево.

Показания Артросан табл. п / плен. оболочкой 200 мг блистер №100

при артритах, артрозах, остеохондрозі хребта, зокрема з радикулярним синдромом, інших запально-деструктивних процесах опорно-рухового апарату, при невралгії та забитті м’яких тканин.

Дія: клінічно підтверджено, що фітоконцентрат Артросан високоефективний при всіх захворюваннях суглобів та хребта, навіть з деструктивними змінами. Більш ефективний при зовнішньому застосуванні і тому використовується переважно місцево. Має протизапальну, розсмоктуючу, зігріваючу та знеболюючу дію. За умови втирання Артросана у ділянку запалених чи деформованих суглобів відбувається швидке зменшення болю, набряку, почервоніння, а відновлення хрящових тканин суглобів значно прискорюється. Яскравий ефект досягається при втиранні фітоконцентрату в область хребта, швидко зменшуються явища скутості спини та покращується гнучкість хребта, з’являється легкість у тілі.

При тривалому застосуванні поліпшується структура хрящів, суглобів і міжхребцевих дисків, про що переконливо свідчать повторні рентгенологічні обстеження.

Протизапальний та знеболюючий ефект Артросана дозволяє використовувати його при невралгічних болях. У випадку забиття м’яких тканин (без пошкодження шкіри) рекомендується розтирання цим фітоконцентратом починаючи з 2 - 3 дня після травми. Це прискорює розсмоктування синців та набряків, зменшує біль.

 Людям з підвищеними навантаженнями на опорно-руховий апарат доцільно застосовувати Артросан з профілактичною метою.

Способ применения и дозы Артросан табл. п / плен. оболочкой 200 мг блистер №100

дорослим по 1 ч.л. на півсклянки води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди один-два рази на день. Курс -3 тижні. Повторний курс після двотижневої перерви.

Зовнішнє застосування: Фітоконцентрат можна застосовувати для розтирань (розведення з водою 1:3) 2-5 разів на день, по 2-3 хвилини, або для щоденних компресів. Не рекомендується наносити на слизові оболонки та пошкоджену шкіру.

Побочные реакции Артросан табл. п / плен. оболочкой 200 мг блистер №100

при використанні Артросана, під час апробацій у клініках не було (на упаковці вказані загальні обмеження).

Дата обновления информации: 19.08.2022 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го уровня: Артросан табл. п / плен. оболочкой 200 мг блистер №100: