Астазандра капс. 640 мг №30

Инструкция указана для Астазандра капс. 640 мг №30

Состав

1 капсула (640 мг) містить:

Соняшникова олія 237 мг

Мука з водоростей (AstaREAL) (в т. ч. астаксантин – 4 мг, лецитин з соняшника – З мг)

84 мг
Аскорбінова кислота (Вітамін С) 66 мг
Натуральний вітамін Е 1000 МО/г 15 мг
Гліцерилів моно/ді-стеарат 10 мг
Діоксид силікону 4 мг
Оболонка капсули: желатин, гліцерин, вода питна, оксид заліза.

Харчова цінність (1 капсули): жири – 0,29 г (у вигляді насичених жирних кислот – 0,04 г, поліненасичених жирних кислот – 0,17 г, мононенасичених жирних кислот – 0,06 г), вуглеводи – 0,10 г, білки – 0,16 г. Енергетична цінність (1 капсули): 3,6ккал (15,0кДж).

Астазандра – містить у своєму складі природний антиоксидант (добутий з водоростей Haematococcus pluvialis) астаксантин, який належить до сімейства каротиноїдів, але відрізняємося від них своєю унікальною структурою.

Каротиноїди - це фітохімічні з'єднання, які синтезуються рослинами і деякими тваринами, як частина їхнього захисного механізму від негативного впливу вільних радикалів.

Дія препарату Астазандра обумовлена ефектами речовин, що входять до його складу.

Властивості астаксантину:

Для очей:

Висока антиоксидантна активність та здатність фільтрувати шкідливу частину світлового спектра:

  • Поповнення необхідних вітамінів при захворюваннях очей (вікова дегенерація сітківки, катаракта, ретинопатії, захворювання зорового нерва).
  • Профілактика вікових порушень зору і захворювань очей у групах ризику (у віці понад 55 років; у хворих на цукровий діабет; при наявності спадкової схильності до катаракти або дегенерації сітківки; у курців; в осіб зі світлим кольором очей).
  • Профілактика захворювань очей при значних зорових навантаженнях (робота з комп’ютером, під впливом УФ-променів, випромінювання телеекранів); при порушеннях нічної адаптації зору; під час одужання після офтальмологічних операцій.

Для шкіри. Є внутрішнім захистом від сонячної радіації і опіків. Має здатність накопичуватися в шкірі, захищаючи її від негативних сонячних променів. Зменшує видимість зморшок, розгладжує шкіру, покращує еластичність, зменшує втрату води шкірою, омолоджуючи її.

Для імунної системи. Стимулює захисні реакції організму, які борються не тільки з інфекціями, але і раковими клітинами. Заспокоює гіперактивний імунну відповідь, яка має місце в аутоімунних захворювання, алергіях і запаленні.

Зменшує ризик розвитку раку. Захищає ДНК від оксидативного ушкодження (стресу). Визначає і знищує клітини, які починають безконтрольно ділиться. Блокує швидку реплікацію в злоякісних пухлинах. Запобігає поширенню пухлин шляхом зменшення синтезу спеціального протеїну.

Для серцево-судинної системи. Зменшує артеріальний тиск, збільшує вміст «хорошого» ЛПВЩ холестерину. Зменшує рівень повільного хронічного запалення в організмі і синтезу ферментів, які можуть провокувати відкладення окисленого холестерину в судинах. Збільшує синтез енергії мітохондріями, що поліпшує скорочувальну здатність серцевого м'яза.

Дія вітаміну С – водорозчинного антиоксиданту – у препараті поєднується з вітаміном Е, що захищає клітини та тканини від пошкоджувальної дії надлишкової кількості вільних радикалів та перекисного окиснення ліпідів

Показания Астазандра капс. 640 мг №30

Може бути рекомендована лікарем, як додаткове джерело антиоксидантів з метою створення оптимальних дієтологічних умов для загального зміцнення організму.

Дієтична добавка не є лікарським засобом.

Противопоказания Астазандра капс. 640 мг №30

Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, жінкам в період вагітності та лактації.

Перед застосуванням проконсультуватись з лікарем.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Способ применения и дозы Астазандра капс. 640 мг №30

Вживати дорослим по 1 капсулі 1-2 рази на добу після їди запиваючи достатньою кількістю питної води.

Курс застосування становить 1-2 місяці. При необхідності курс можна повторити.

Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Условия хранения Астазандра капс. 640 мг №30

Умови зберігання

Зберігати в сухому, темному, в недоступному для дітей місці, у щільно закритій упаковці при температурі не вище 25 °С.

Термін придатності

36 місяців.

Дата обновления информации: 23.11.2021 г.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го уровня: Астазандра капс. 640 мг №30: