Бандаж для поддержки бедра 7220 эластичный, размер S

Инструкция указана для Бандаж для поддержки бедра 7220 эластичный, размер S

Состав

нейлон-35%, латекс-30%, бавовна-25%, поліефір-10%.

Бандаж для поддержки бедра 7220

Показания Бандаж для поддержки бедра 7220 эластичный, размер S

Бандаж для підтримки стегна еластичний застосовують при травмах м'язів стегна (особливо судоми, розтягнення, розриви), а також для профілактики травм м'язів стегна при підвищених навантаженнях (наприклад, при заняттях спортом).

Забезпечує м'яку фіксацію і компресію стегна та має зігріваючий ефект. Наявність натуральної бавовняної нитки та анатомічна форма  забезпечує додатковий комфорт навіть при тривалому використанні, підходить для правої і лівої ноги. Правильна закладення країв запобігає натирання шкіри.

Профілактика повторних травм м'язів стегна. Спеціальна  безшовна  технологія  в'язки дозволяє  надати  готовому виробу еластичність в чотирьох напрямках, що дозволяє домогтися оптимальної компресії і лікувального ефекту при застосуванні бандажів.

Способ применения и дозы Бандаж для поддержки бедра 7220 эластичный, размер S

ДОГЛЯД ЗА ВИРОБОМ: прати м'якими миючими засобами при температурі не вище +35 °С. При пранні і полосканні не терти і не викручувати. Сушити далеко від джерел тепла. Не прасувати. Не відбілювати (не використовувати відбілюючі миючі засоби, що містять хлор). Не піддавати сухому хімічному чищенню.

Условия хранения Бандаж для поддержки бедра 7220 эластичный, размер S

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 36 місяців від дати виготовлення при дотриманні умов зберігання, експлуатації та догляду за виробом. Після закінчення строку придатності виробник не гарантує збереження достатньої еластичності виробу.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: зберігати в сухому місці, при температурі від +5 °С до +40 °С, берегти від прямих сонячних променів.

Дата обновления информации: 25.08.2022 г.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го уровня: Бандаж для поддержки бедра 7220 эластичный, размер S: