Бинт эластичный, сетчатый трубчатый 1мх7см тип 1

Міран ТОВ Україна Київ
Форма выпуска:
Инструкция для Бинт эластичный, сетчатый трубчатый 1мх7см тип 1:
Инструкция указана для Бинт эластичный, сетчатый трубчатый 1мх7см тип 1

Состав

Бинт еластичний сітчастий трубчастий шириною 7 см і довжиною 100 см представляє собою еластичну трикотажну сітку, яка має трубчасту форму і використовується для швидкої, надійної, м'якої фіксації будь-яких видів перев'язувального матеріалу на пошкоджених ділянках тіла з приблизною окружністю від 20 см до 150 см

Способ применения и дозы Бинт эластичный, сетчатый трубчатый 1мх7см тип 1

Сітчасті бинти прості у використанні, при цьому: 

Їх не треба мотати! Вони не сповзають! Не прилипають! Не обмежують руху! Не порушують кровообігу! Сприяють вентиляції шкіри! Просто, зручно, економічно!

На пошкоджену ділянку тіла накладається перев'язувальний матеріал, або компрес, який закріплюється сітчастим бинтом, що одягається, як панчоха, швидко і легко, без складної перев'язувальної технології. «Сіточка» надійно фіксує пов'язку на травмованій ділянці тіла протягом кількох днів (необхідно міняти тільки перев'язувальний матеріал з ліками, відсуваючи бинт в сторону). Заощаджуються марлеві бинти і час, що дозволяє значно зменшити фінансові витрати на перев'язки!

Застосовуючи сітчастий бинт, важливо правильно вибрати потрібну ширину, так як вузький бинт буде здавлювати тканини, а надмірно широкий - сповзати.

Упаковка: кожен бинт знаходиться в індивідуальній упаковці.

Споживач може самостійно розрізати бинт на потрібні відрізки.

Дата обновления информации: 20.04.2023 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го уровня: Бинт эластичный, сетчатый трубчатый 1мх7см тип 1: