Бравол капсулы №60

ТОВ"Біхелс",Україна
Инструкция указана для Бравол капсулы №60

Состав

Склад Бравол: 1 капсула містить 300 мг екстракту Якірців сланких, що містить 90% фуростанолових сапонінів

Функціональні властивості: Бравол сприяє нормалізації еректильної функції, нормалізації статевих розладів у чоловіків і жінок, посиленню лібідо, сили і тривалості ерекції, покращенню функцій при певних формах безпліддя у чоловіків: безпліддя на базі ідіопатичної олігоастенотератоспермії (зменшення кількості і якості сперматозоїдів у виділеній спермі); безпліддя при відсутності поліпшення спермальних показників протягом одного року після операції з приводу варикоцеле; імунологічно зумовленого безпліддя, у жінок позитивно впливає на загальний стан з клімактеричним і посткастраційним синдромом з виявленими нейровегетативними та нейропсихічними проявами, позитивно впливає при ендокринному яєчниковому безплідді.

Інші активні фуростанолові і спіростанолові сапоніни, що входять до складу екстракту плодів якірців сланких, такі як тігогенін, неотіогенін, гітогенін, неогітогенін, гекогенін, неогекогенін, діосгенін, хлоргенін, раскогенін, сарсасапогенін, а також сульфатовані сапоніни та тіогеніни по типу діосгеніна, модулюють ефект протодіосцина.

Стерини, такі як ß-ситостерол і стігмастерол також присутні в екстракті плодів якірців сланких.

Екстракту плодів якірців сланких властивий про-еректильний вплив на печеристі тіла гладких м'язів. Цей ефект пов'язують зі збільшенням звільнення оксиду азоту з ендотелію, що може пояснити його властивості як афродизіак. Біологічно активні речовини, що входять до складу екстракту плодів якірців сланких також сприяють значному збільшенню рівня тестостерону в сироватці крові.

Дані властивості підтверджують традиційне використання екстракту плодів якірців сланких в регулюванні сексуальної дисфункції у чоловіків.

Сечогінні властивості якірців сланких пов'язані з великою кількістю ефірної олії, а також, у високій концентрації солей калію. Підвищення тонусу гладких м'язів, який властивий екстракту плодів якірців сланких, разом з його діуретичною активністю можуть допомогти в приведенні в рух каменів, що знаходяться уздовж сечовивідних шляхів.

Вченими протестована активність якірців сланких на зародження і зростання кристалів оксалату кальцію, а також оксалатне ураження ниркових епітеліальних клітин. Експеременти показали, що екстракт якірців сланких пригнічує утворення і ріст кристалів, а також проявляє протективні властивості. Також, було встановлено, що екстракт якірців сланких інгібує утворення каменів на різних моделях сечокам'яної хвороби.

Сапоніни, виділені з плодів якірців сланких продемонстрували дозозалежне збільшення фагоцитозу, який вказує на стимуляцію неспецифічної імунної реакції.

Показания Бравол капсулы №60

за рекомендацією лікаря як дієтична добавка до раціону харчування як додаткове джерело фуростанолових сапонінів, переважно протодіосцину, з метою нормалізації еректильної функції; статевих розладів у чоловіків та жінок; для посилення лібідо, сили та тривалості ерекції.

Не є лікарським засобом.

Противопоказания Бравол капсулы №60

вагітність та період лактації, підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів.

Особливості щодо застосування: рекомендовано застосовувати повноцінний та збалансований раціон харчування, обмежувати тваринні жири, цукор, солодощі та алкоголь. 

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу. Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. 

Способ применения и дозы Бравол капсулы №60

вживати дорослим по 1 капсулі 3 рази на добу після прийому їжі, запиваючи склянкою (200 мл) питної води. 

Термін застосування: не менше 3 місяців. Надалі термін застосування та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Условия хранения Бравол капсулы №60

Форма випуску

капсули з масою вмісту 300 мг. №60 у блістерах упакованих у картонну коробку.

Умови зберігання

 зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25°С, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці.

Дата обновления информации: 19.10.2022 г.

© likiteka 2024