Чашка 35/207 120 мл, тренировочная

Форма выпуска:
Инструкция указана для Чашка 35/207 120 мл, тренировочная

Состав

Тренувальна кружка з різнокольоровими ЕКЗОТИЧНИМИ ТВАРИНКАМИ ідеально підходить для того, щоб навчитися пити самостійно. Вона оснащена зручними ручками, які допомагають дитині тримати кружку. Її широка горловина полегшує миття та переливання напоїв. М'який силіконовий носик не подразнює ніжні ясна дитини. Знявши ручки, ви можете легко перетворити тренувальну кружку на стаканчик з водою для дітей старшого віку. Щільна кришка захищає носик від забруднення.

Підходить для дітей віком 6м+.

Ємність: 120 мл.

Canpol babies 56/600 силіконовий носик підходить до чашки. Знявши ручки, ви можете легко перетворити тренувальну кружку на стаканчик з водою для дітей старшого віку.
Кружку можна використовувати в посудомийній машині і в мікрохвильовці (без носика і кришки). Продукт не можна стерилізувати в стерилізаторах або кип'ятити. Можна залити окропом.

Способ применения и дозы Чашка 35/207 120 мл, тренировочная

Тримайте виріб в чистоті. Перед першим і кожним наступним використанням промийте всі демонтовані деталі (стаканчик, кришку, носик, щілини, комір) в теплій воді з м'яким миючим засобом, ретельно промийте водою та залийте окропом. Не кип’ятіть. Не використовуйте дезінфікуючі засоби. Кружку можна мити в посудомийній машині. Не рекомендується мити силіконовий носик в посудомийній машині, оскільки миючі/чистючі засоби можуть пошкодити виріб. Кружка безпечна для мікрохвильової печі. Будьте особливо обережні під час нагрівання їжі в мікрохвильовій печі. Якщо ви розігрієте їжу в мікрохвильовій печі, пам’ятайте, що крушка повинна бути відкрита. Завжди перемішуйте нагріту рідину, щоб забезпечити рівномірний розподіл температури. Перевірте температуру перед подачею. Маленьких дітей слід годувати під наглядом дорослих. Для безпеки та здоров’я вашої дитини. Увага! Завжди використовуйте виріб під наглядом дорослих. Постійне і тривале смоктання рідини може викликати карієс. Завжди перевіряйте температуру рідини перед годуванням. Пам’ятайте, що рідини та продукти, нагріті в мікрохвильовій печі, можуть нагріватися нерівномірно або до дуже високих температур. Густа рідина (наприклад, смузі чи кисіль з фруктами) може закупорити носик. Перевіряйте виріб перед кожним використанням. Викиньте, якщо пошкоджено, або при перших ознаках зносу. Увага! Цей виріб не є іграшкою. Завжди зберігайте всі запчастини в недоступному для дітей місці. Збережіть інструкцію із застосування, оскільки вона містить важливу інформацію.

Регистрационные данные Чашка 35/207 120 мл, тренировочная

Регистрация: 05.03.02-03/72520

Дата обновления информации: 31.01.2023 г.

© likiteka 2023