Циклофит капсулы №30

Инструкция указана для Циклофит капсулы №30

Состав

1 капсула містить: активні інгредієнти: купаж рослинних екстрактів порошкоподібних: плодів прутняку звичайного (Vitex agnus-castus) – 43,87 мг (mg), коренів дуднику китайського (Angelica sinensis) - 43,87 мг (mg), коренів лабазнику шестипелюсткового (Filipendula vulgaris) - 43,87 мг (mg), коренів петрушки кучерявої свіжих (Petroselinum crispum) – 18,06 мг (mg), коренів селери пахучої свіжих (Apium graveolens) – 18,06 мг (mg), трави підмареннику справжнього (Galium verum) – 16,13 мг (mg), квіток нагідок лікарських (Calendula officinalis) – 16,13 мг (mg); допоміжні речовини: стеарат кальцію; оболонка капсули: желатин, барвник: титану двоокис.

Функціональні властивості дієтичної добавки «Циклофіт» обумовлені рослинними компонентами, що входять до її складу і здійснюють протизапальну, спазмолітичну, гормонорегулюючу та антипроліферативну дії.

Фармакологічна дія «Циклофіт» забезпечується наявністю в складі групи флавоноїдів отриманих із купажу рослинних екстрактів: плодів прутняку звичайного, коренів дуднику китайського, коренів лабазнику шестипелюсткового, коренів петрушки кучерявої свіжих, коренів селери пахучої свіжих, трави підмареннику справжнього, квіток нагідок лікарських. Флавоноїди цієї групи є рослинними біологічно активними речовинами, що визнані гормоноподібними поліфенолами через їхню схожість з ендогенними статевими гормонами, а саме 17β-естрадіолом та тестостероном, при цьому вони не проявляють шкідливої естрогенної властивості у різних тканинах. Механізм дії цієї групи флавоноїдів полягає у конкурентній взаємодії із рецепторами естрогенів або андрогенів при наявному надлишку ендогенних естрогенів або андрогенів, до того ж вони інгібують активність ароматази - головного ферменту, який здійснює перетворення чоловічих статевих гормонів на жіночі.

«Циклофіт» пригнічує ефекти естрогенів, зв’язуючись зі специфічними естрогенними рецепторами і як наслідок сприяє відновленню регулярності та двофазності менструального циклу, нормалізує співвідношення рівня естрадіолу і прогестерону, забезпечує зниження рівня пролактину, а відповідно і підвищення рівня прогестерону.

Рослинні компоненти засобу не тільки посилюють функцію неушкодженої частини яєчника, але і сприяють розм’якшенню капсули кісти при кістозному ураженні та активній резорбції її вмісту, а також безболісному розсмоктуванню щільних вузлів у молочних залозах. Завдяки антипроліферативним властивостям, а також здатності індукувати та посилювати апоптоз, блокувати дію ростових факторів та пригнічувати ангіогенез «Циклофіт» запобігає розвитку диспластичних процесів у залозистій тканині, стромальних елементах молочних залоз, яєчниках та матці.

Засіб застосовується самостійно з метою нормалізації менструального циклу, в тому числі під час передменструального синдрому, дисменореї і альгодисменореї. Може бути призначений жінкам з клімактеричними розладами. «Циклофіт» також використовується в комбінаціях з іншими засобами, у жінок, які страждають фіброзно-кістозною мастопатією, гіперплазією ендометрію, фібромою матки і полікістозом яєчників, ендометріозом.

Прутняк звичайний (Vitex agnus - castus). Клінічні дослідження доводять, що плоди прутняку звичайного полегшують перебіг передменструального синдрому (при недостатності жовтого тіла), менопаузальних симптомів. Завдяки дофамінергічному ефекту прутняк звичайний застосовується при недостатності вироблення грудного молока, набуханнях і больових відчуттях в молочних залозах.

Дудник китайський (Angelica sinensis) загальновідомий як dong quai - запашна багаторічна трава, знайдена в материковому Китаї, Японії та Кореї.

Він вважається загальнозміцнювальним засобом для крові та використовується поколіннями жінок з приводу проблем зі здоров'ям, таких як менструальний біль та регулювання менструального циклу. Через різноманітність складових дуднику китайському може бути віднесено кілька фармакологічних дій. Такі характеристики включають антикоагуляційну та антитромбоцитарну активність, а також кровотворення, імунну підтримку та тонічність матки.

Лабазник шестипелюстковий (Filipendula vulgaris) чинить антиспастичну та в’яжучу дії, при захворюваннях шлунково-кишкового тракту має ранозагоювальну, гемостатичну, потогінну та сечогінну активності. Завдяки присутності саліцилового глікозиду, рослину застосовують як протизапальний та знеболювальний засіб при лікуванні ревматизму, застуди та подагри, ендометріозі, мастопатії, кровотечах, післяпологових ускладненнях.

Петрушка кучерява (городня) (Petroselinum crispum). У листках петрушки городньої є каротин, лютеолін, апігенін та аскорбінова кислота. Завдяки притаманним петрушці діуретичним та спазмолітичним властивостям її застосовують як сильний сечогінний та потогінний засіб при сечокам’яній хворобі, інших хворобах сечостатевих органів, набряках серцевого походження.

Селера пахуча (Apium graveolens) застосовується як спазмолітик, сечогінний, заспокійливий та стимулюючий засіб. Селера відома як сечовий антисептик. Виявляє протигрибкову активність проти бактерій, таких як Staphylococcus aureus, Staphylococcus album, Shigella dysenteries, Salmonella typhi. Особливо ефективна при дисменореї та аменореї.

Підмаренник справжній (Galium verum) – багаторічна трав’яниста рослина з родини маренові, містить глікозид, асперулозид, аскорбінову кислоту, пігментні речовини. Підмаренник справжній справляє сечогінну, протизапальну, знеболювальну, кровоспинну, депуративну, ранозагоювальну та седативну дії.

Нагідки лікарські (Calendula оfficinalis) – однорічна рослина родини айстрові. Чинить протизапальну, бактерицидну, гіпотензивну, заспокійливу, кардіотонічну дії. Бактерицидні властивості нагідок лікарських суттєво виражені щодо ряду збудників, особливо стафілококів та стрептококів. У гінекологічній практиці їх призначають для лікування ерозій шийки матки, трихомонадних кольпітів. Також з успіхом застосовують при аменореї та олігоменореї в якості регуляторів менструального циклу.

Показания Циклофит капсулы №30

Рекомендовано приймати до раціону харчування як додаткове джерело флавоноїдів, з метою покращення загального стану у жінок з порушенням менструального циклу.

Не є лікарським засобом

Противопоказания Циклофит капсулы №30

Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів, вагітність та період лактації.

Способ применения и дозы Циклофит капсулы №30

Вживати дорослим по 2 капсули 2 рази на добу під час прийому їжі. Капсули вживати цілими, не розкривати. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Тривалість застосування та необхідність повторного курсу визначає лікар індивідуально.

Особливості застосування

Рекомендовано застосовувати повноцінний та збалансований раціон харчування, обмежувати тваринні жири, цукор, солодощі та алкоголь.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Условия хранения Циклофит капсулы №30

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці.

Дата обновления информации: 08.03.2023 г.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го уровня: Циклофит капсулы №30: