Цитрат Кальция С Витамином D3 табл. 1540 мг №240

Инструкция указана для Цитрат Кальция С Витамином D3 табл. 1540 мг №240

Состав

  • Вітамін D3 (холекальциферол) - 150 МО (1,875 мг);
  • кальцій (цитрат кальцію) - 250 мг.

Показания Цитрат Кальция С Витамином D3 табл. 1540 мг №240

Кальцій – один з найважливіших мінералів для людини.

Загальний вміст кальцію в організмі людини становить близько 2 % від всієї маси тіла. При цьому, практично 99% всього кальцію, що знаходиться в організмі людини, міститься в кістковій і хрящовій тканинах, і лише близько 1% кальцію міститься всередині клітин м’яких тканин і в позаклітинній рідині. Достатнє споживання кальцію необхідне в усі періоди життя, на початку – для досягнення високого піку кісткової маси, потім – для її збереження, надалі – для профілактики втрат, оскільки з віком починається природне вимивання кальцію з кісток. Це може призвести до розвитку остеопорозу – захворювання, при якому кістки втрачають свою міцність, стають більш крихкими і можуть легко ламатися. Однак на формуванні кісткової тканини роль кальцію не закінчується.

Кальцій є найважливішим компонентом системи згортання крові, необхідним для підтримки стабільної серцевої діяльності та здійснення процесів передачі нервових імпульсів.

Основним джерелом кальцію є молочні продукти. Крім того, кальцій міститься в зелених листових овочах, злаках, м’яких кістках риб, однак, у значно менших кількостях, ніж в молочних продуктах. При цьому важливо враховувати, що не всі форми кальцію, що містяться в продуктах харчування, однаково легко засвоюються організмом.

Solgar «Цитрат кальцію з вітаміном Д3» завдяки особливій цитратній формі кальцію і додатковому вмісту вітаміну Д3 добре засвоюється в організмі. Причому цитрат кальцію, на відміну від карбонату кальцію, добре засвоюється в організмі навіть при зниженій кислотності шлунка. Також важливо відзначити, що прийом саме цитрату кальцію придушує процес каменеутворення в нирках.

Противопоказания Цитрат Кальция С Витамином D3 табл. 1540 мг №240

Підвищена чутливість до компонентів продукту.

Препарат дозволений до застосування з 18 років.

Не є лікарським засобом!

Способ применения и дозы Цитрат Кальция С Витамином D3 табл. 1540 мг №240

Дорослим по 1 таблетці тричі на день під час вживання їжі.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Регистрационные данные Цитрат Кальция С Витамином D3 табл. 1540 мг №240

Дата обновления информации: 23.11.2021 г.

© likiteka 2023

Аналоги по действующему веществу и ATC 4 го уровня: Цитрат Кальция С Витамином D3 табл. 1540 мг №240: