Дарсепт гель антисептический д/рук 50 мл

Инструкция указана для Дарсепт гель антисептический д/рук 50 мл

Состав

Готовий розчин для зовнішнього застосування на основі етанолу. Містить функціональні домішки для захисту і пом'яшнення шкіри (декспантенол, гліцерин). Прозора, безбарвна, летка, легкозаймиста рідина. При зовнішньому застосуванні чинить антисептичну, дезінфікуючу дію. Етанол коагулює білки, активний відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій та вірусів. При місцевому застосуванні не всмоктується через шкіру. Не викликає подразнення та алергічних реакцій шкіри. Антисептичний засіб для гігієнічної та хірургічної дезінфекції рук і шкіри у всіх галузях життєдіяльності людини - медицина, промисловість, комунальна сфера, побут.

Показания Дарсепт гель антисептический д/рук 50 мл

Рекомендований для застосування для обробки рук хірургів, медичних сестер, акушерок та інших осіб, які беруть участь в проведенні операцій, прийомі пологів, медичних оглядів.

Обробки шкіри, ліктьових згинів донорів, шкіри операційного та ін'єкційного полів.

Гігієнічної обробки рук медичного персоналу в лікувально-профілактичних установах, санітарних машинах та машинах швидкої допомоги.

Гігієнічної обробки рук медичних працівників дитячих дошкільних та шкільних установ.

Установ соціального забезпечення; працівників парфумерно-косметичних підприємств, підприємств громадського харчування та харчової промисловості, об'єктів комунальних служб (в т.ч. в перукарнях та косметичних салонах, салонах краси), на транспорті, в зонах підвищеної інфекційної небезпеки, в побуті.

Дата обновления информации: 29.07.2022 г.

© likiteka 2023

Аналоги по действующему веществу и ATC 4 го уровня: Дарсепт гель антисептический д/рук 50 мл: