Электронный медицинский термометр Vega MT418 №1

Вега Технолоджиз Інк. (Тайвань)
Инструкция для Электронный медицинский термометр Vega MT418 №1:
Инструкция указана для Электронный медицинский термометр Vega MT418 №1

Состав

Опис

Електронний термометр Vega MT 418 дозволить точно і безпечно виміряти температуру тіла. Він не містить ртуті та скла, тому такий термометр може використовуватися як дорослими, так і дітьми. Це надійний прилад для тих, кому важливо найголовніше – точне визначення температури.

Термометр має крупний дисплей, на якому з’являються результати вимірювання. Їх легко зчитувати, а завдяки функції пам’яті при необхідності можна переглянути попередній результат.

Термометр Vega MT 418 має функцію тривожної сигналізації при підвищеній температурі. Якщо при вимірюванні температура тіла піднімається вище 37,5С, звучать сингали з високою інтенсивністю, які попереджають про наявність гарячки.

Для початку вимірювання достатньо натиснути кнопку Включення/Виключення. Термометр не потребує додаткових налаштувань, після ввімкнення його одразу можна помістити в необхідну для вимірювання область.

За допомогою електронного термометра можна виміряти температуру тіла в різних зонах. При оральному та ректальному вимірюванні час вимірювання становить 1 хвилину, при аксилярному – 5 хвилин. Точність вимірювання становить +/-0,1 С.

Звуковий сигнал, який лунає після вимірювання температури, сповіщає користувача про закінчення процедури та готовність результатів. Термометр має також функцію автовідключення для оптимально використання заряду батарейки.

Термометр виготовлений з якісних безпечних матеріалів. Корпус тонометра вологостійкий, завдяки чому його можна протирати та дезінфікувати. Для зручного зберігання та транспортування в комплекті є захисний футляр.

Технічні характеристики

  • Діапазон вимірювань температури: 32 - 43 °C
  • Похибка: (± 0,1 °С)
  • Гарантія: 2 років.
  • Виробник: Китай.
  • Країна реєстрації бренду: Англія.

Дата обновления информации: 19.01.2022 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го уровня: Электронный медицинский термометр Vega MT418 №1: