Энзимол Baum Pharm табл. №20

Макін Лабораторіз Пвт. Лтд (Індія)
Инструкция указана для Энзимол Baum Pharm табл. №20

Состав

Кожна таблетка вагою 1,2 г, вкрита кишковорозчинною оболонкою, містить:

  • Панкреатин / Pancreatin 150 мг/mg (Ліпаза / Lipase 10 000 МО)
  • Диметикон / Dimethicone 80 мг/mg
  • Грибкова діастаза / Fungal diastase 100 мг/mg
  • Пепсин / Pepsin 25 мг/mg

Допоміжні речовини: лактоза, силікат магнію, крохмальгліколят натрію,карбоксиметилцелюлоза натрію, емульгатор, стеарат магнію, гідроксипропілметилцелюлоза, триацетин, етилцелюлоза, система кишковорозчинного покриття.

Категорія відпуску Без рецепта.

Опис

Відрижка або виділення газів (здуття) є природним і поширеним явищем. Надмірна відрижка або метеоризм, що супроводжуються здуттям, іноді можуть заважати повсякденній діяльності або викликати збентеження.

Гази в тонкій або товстій кишці зазвичай викликаються перетравленням або ферментацією неперетравленої їжі бактеріями, що знаходяться в кишечнику. Гази також можуть утворюватися, коли травна система не повністю розщеплює певні компоненти в продуктах, такі як глютен, що міститься в більшості зернових, або цукор в молочних продуктах і фруктах. Також залишки їжі в товстій кишці, погане всмоктування вуглеводів, що може порушити баланс корисних бактерій у травній системі та запор, оскільки чим довше харчові відходи залишаються в товстій кишці, тим більше часу потрібно для бродіння.

Ензимол — це добавка, що містить безпечні та перевірені інгредієнти, які зменшують та забезпечують полегшення таких симптомів, як здуття, метеоризм, відчуття переповненості шлунка та розлади травлення, що спричиняють біль у травній системі.

Активні компоненти:

Травні ферменти - це природні речовини, необхідні організму для розщеплення та перетравлення їжі. Вони використовуються, коли підшлункова залоза не може виробляти або не виділяє достатню кількість травних ферментів в кишечник для перетравлення їжі і функціонує як травна добавка.

Панкреатин - це природна добавка, що складається з трьох ферментів: ліпази (сприяє перетравлюванню жирів), амілази (допомагає перетравлювати вуглеводи) і протеази (допомагає перетравлювати білки), коли організм не може самостійно повністю переробляти її природним шляхом.

Диметикон - це компонент, який допомагає активно виводити гази з відділів тонкої кишки, позбутися від почуття тяжкості і больових відчуттів.

Грибкова діастаза є природним ферментом, який забезпечує полегшення при розладах травлення. Він допомагає правильному перетравленню крохмалю або вуглеводів в простішу форму цукру/вуглеводів. Це також стимулятор апетиту (підвищує відчуття голоду), який ефективно лікує печію, метеоризм (гази), епігастральний дистрес (біль у верхній частині живота) і відрижку.

Пепсин - це фермент, присутній у шлунковому соку, який перетравлює білки, такі як м'ясо, яйця, насіння або молочні продукти. Пепсин розщеплює білки на більш дрібні одиниці, які називаються пептидами, які потім або всмоктуються з кишечника в кровотік, або далі розщеплюються ферментами підшлункової залози.

Таким чином, Ензимол ефективно допомагає усунути основні симптоми розладів травлення, ефективно знімаючи здуття, розпирання, біль у шлунку внаслідок неперетравленої їжі, заковтування повітря, неправильно ферментованих продуктів.

 

Показания Энзимол Baum Pharm табл. №20

Ензимол може бути рекомендований лікарем для використання в раціонах дієтичного харчування:

  • для усунення основних симптомів розладів травлення;
  • для зняття відчуття здуття, розпирання;
  • для зняття відчуття болі у шлунку внаслідок неперетравленої їжі;
  • для зняття відчуття заковтування повітря.

Противопоказания Энзимол Baum Pharm табл. №20

Індивідуальна чутливість до компонентів, дітям до 12 років.

Застереження при застосуванні: вагітним та жінкам в період лактації застосовувати за призначенням та під наглядом лікаря (добову дозу визначає лікар).

Способ применения и дозы Энзимол Baum Pharm табл. №20

Ензимол приймати дорослим і дітям з 12 років по одній таблетці після кожного прийому їжі, але не більше 3 таблеток на день. Не розжовувати, запиваючи достатньою кількістю води.

Дотримуватись рекомендацій лікаря.

Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу!

Діти

Призначається дітям з 12 років.

Побочные реакции Энзимол Baum Pharm табл. №20

Деякі пацієнти можуть скаржитися на нудоту, діарею та спазми в животі під час використання засобів травлення, хоча це також симптоми, пов’язані з неприємними симптомами самого розладу шлунка. Якщо симптоми не зменшуються, припиніть використання та проконсультуйтесь з лікарем.

Условия хранения Энзимол Baum Pharm табл. №20

Термін придатності

2 роки від дати виробництва.

Умови зберігання

Зберігати в сухому захищеному від світла та вологи місці при температурі не вище 30 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері, по 2 блістери в картонній коробці.

Дата обновления информации: 13.07.2023 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 5 го уровня: Энзимол Baum Pharm табл. №20: