Фермалак капс. вагинал., с аппликатором №10

Інститут Розель Інк. для "Данстар Фермент АГ", Канада/Швейцарія
Инструкция указана для Фермалак капс. вагинал., с аппликатором №10

Состав

Якісний та кількісний склад

Діючі речовини: кожна капсула містить не менше 2 х 109 мільярди ліофілізованих бактерій Lactobacillus rhamnosus R0011 (1,6 х 109), йогуртова культура: Streptococcus thermophilus (0,2 х 109) та Lactobacillus delbrueckii subsp. Bulgaricus (0,2 x 109).

Допоміжні речовини: лактоза, стеарат магнію, аскорбінова кислота.

Форма випуску. Капсули вагінальні.

Код АТС. A07FA01.

Імунологічні та біологічні властивості

Фермалак® являє собою вагінальні капсули, що містять молочнокислі бактерії, які входять до складу нормальної мікрофлори кишківника та вагіни. Вони здатні виробляти молочну кислоту, підтримувати кислотний баланс у вагіні та запобігати розмноженню патогенних мікробів, які можуть призвести до гнійно-запальних процесів.

Основні фізико-хімічні властивості

непрозорі желатинові капсули білого кольору, які містять дрібний порошок білого кольору з маленькими бежевими вкрапленнями.

Показания Фермалак капс. вагинал., с аппликатором №10

Фермалак® - використовується для профілактики і лікування вагінальних інфекцій та для відновлення і підтримання нормальної вагінальної мікрофлори у наступних випадках:

  • у складі комплексної терапії лікування вагінальних запалень, викликаних патогенними бактеріями (в тому числі Trichonomas vaginalis) та іншими збудниками;
  • у складі комплексної терапії вульво-вагінального кандидозу для підвищення ефективності лікування;
  • після застосування різноманітних антибіотиків, контрацептивів, а також при проведенні хіміотерапії;
  • до або після гінекологічного місцевого лікування;
  • як профілактичний захід при використанні тампонів, місцевих контрацептивів, при недостатній гігієні.

У всіх перерахованих вище випадках, пацієнтка може застосовувати препарат без призначення лікаря. Проте, при лікуванні запальних процесів, що вже існували раніше, необхідно проконсультуватись з лікарем, якщо це захворювання не минає протягом одного тижня.

Противопоказания Фермалак капс. вагинал., с аппликатором №10

Застереження

Під час лікування, не застосовуйте вагінальні спринцювання з антисептиками, так як вони впливають на життєздатність живих бактерій, що містяться в препараті. У випадку недіагностованої або недолікованої кандидозної інфекції можливе її загострення на фоні застосування Фермалаку®. Тоді необхідно провести повторну антимікотичну терапію і після цього продовжити лікування препаратом.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

На теперішній час немає відомостей про взаємодію препарату Фермалак® з іншими лікарськими засобами. Проте, ви маєте повідомити свого лікаря, про всі препарати, які Ви приймаєте за рецептом, або без нього. Якщо лікар виписує або рекомендує препарати на майбутнє, інформуйте його, що Ви застосовуєте Фермалак®.

Способ применения и дозы Фермалак капс. вагинал., с аппликатором №10

Фермалак® слід приймати за рекомендацією лікаря, або наступним чином:

1. З метою профілактики: помістіть глибоко-вагінально 1 капсулу 2 рази на тиждень увечері, перед сном. Можливе застосування у поєднанні з контрацептивами.

2. При лікуванні вагінальних інфекцій: помістіть 1 капсулу глибоко-вагінально раз на день увечері перед сном, застосовувати протягом 10 днів.

3. В комплексному лікуванні вульво-вагінального кандидозу на заключному етапі лікування: помістіть 1 капсулу глибоко-вагінально раз на день увечері перед сном, застосовувати протягом 10 днів.

У випадку виникнення загострення вульво-вагінального кандидозу після застосування Фермалаку, необхідно провести повторну антимікотичну терапію і потім застосувати решту капсул: помістіть 1 капсулу глибоко-вагінально 1 раз на день увечері перед сном.

4. Для профілактики перед або після гінекологічного втручання: помістіть 1 капсулу глибоко-вагінально 1 раз на день увечері перед сном, застосовувати протягом 10 днів (розпочати застосування необхідно до початку лікування).

Техніка введення капсули

При кожному застосуванні слід капсулу вводити глибоко-вагінально за допомогою аплікатора, що додається. Після кожного використання, обережно витягніть поршень з аплікатора та ретельно вимийте обидві частини у кип’яченій теплій воді. Після висихання аплікатор готовий до наступного використання.

Побочные реакции Фермалак капс. вагинал., с аппликатором №10

У поодиноких випадках може спостерігатися алергічна реакція (яка виражається у місцевому свербінні у вагіні). Прояви інших побічних ефектів невідомо. У разі виникнення будь-якого небажаного ефекту або анормальної реакції, зверніться до лікаря.

Передозировка Фермалак капс. вагинал., с аппликатором №10

Фермалак® не можна застосовувати при алергії до будь-якого з інгредієнтів препарату. Інших протипоказань немає.

Условия хранения Фермалак капс. вагинал., с аппликатором №10

Умови зберігання

Препарат зберігають в холодильнику при температурі від 2 до 8 °С. Відкритий флакон берегти від вологи. Тримайте подалі від дітей.

Термін придатності

2 роки.

Умови відпуску

Без рецепта.

Пакування

10 капсул у пластиковому флаконі в картонній коробці в комплекті з аплікатором.

Дата обновления информации: 23.11.2021 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 5 го уровня: Фермалак капс. вагинал., с аппликатором №10: