Фертиловит F капс. №90

БХІ-Біохілс (Німеччина)
Инструкция указана для Фертиловит F капс. №90

Состав

Одна капсула Fertilovit F (денна норма) містить:

  Одна капсула % РДН *
Вітамін C 100 мг 125
Вітамін E 20 мг 166
Вітамін B1 3 мг 272
Вітамін B2 3 мг 214
Пантотенова кислота 12 мг 200
Вітамін B6 4 мг 285
Вітамін B12 7 µ г 280
Вітамін D3 5 µг 100
Фолієва кислота 800 µг 400
Ніацин 35 мг 218
Біотин 200 µг 400
Цинк 5 мг 50
Йод 150 µг 100
Залізо 7,5 мг 54
Магній 100 мг 32

*% рекомендована денна норма (згідно до вказівок ЄС)

Fertilovit F не містить лактозу та желатин.

Fertilovit F – комплекс для планування вагітності з 800 мг фолієвої кислоти, вітамінами В, залізом та йодом. Пролонговане вивільнення вітаміну C.

Fertilovit F – це антиоксидантний полівітамінний комплекс спеціально розроблений експертами репродуктивної медицини для задоволення потреб жінок, що бажають завагітніти. Fertilovit F підготовляє Ваш організм до здорового зачаття та швидкої вагітності, щоб збільшити Ваші можливості до зачаття.

Вітамін C:
Вітамін C – це водорозчинний антиоксидант, що захищає клітини організму, а також жиророзчинні вітаміни типу Е від оксидації. Вітамін С також важливий, оскільки абсорбує залізо. Жінкам варто уникати великих доз вітаміну С, тому що він висушує маткову рідину, не даючи спермі досягнути яйцеклітини. Тому Фертиловіт F містить відносно низьку кількість вітаміну С. Тим не менш, для досягнення максимальної віддачі вітаміну С, він виділяється сповільненим чином, забезпечуючи свою дію протягом багатьох годин. Наукове дослідження, опубліковане у 2003 році, показало, що жінки, які приймають добавки з вітаміном С, мають більш високу можливість зачаття.

Цинк:
Цинк – це один з суттєво важливих мінералів. Але организм не в змозі забезпечити його самостійно і вимушений отримувати його дієтичним шляхом. Тим не менш, організм не в змозі накопичувати цинк. Встановлено, що нестача цинку доволі часто зустрічається у західних країнах.

Крім цього, цинк грає однаково критичну роль в метаболизмі карбогідратів, жирів і протеїнів. На додаток до цього, имуна і гормональна системи також, як і антиоксидативні ензими потребують цинк для своєї діяльності. Найважливіша функція цинку – це його роль у синтезі нуклеїдних кислот ДНК і РНК, які необхідні при поділі клітин, відновленні тканин і развитку ембріону.

Вітамін E:
Ранні дослідження у 1960 році показали, що вітамін Е сприяє зачаттю. Це відкриття було підтверджено недавніми спостереженнями. Антиоксидативні якості вітаміну Е укріплюють здоров’я ооцитів ефективним захистом цих чутливих клітин від згубного впливу оксидативного стресу.

Ніацин:
Ніацин належить до вітамінів групи В. Він присутній у кожній живій клітині та може накопичуватися у печінці. Він формує життєво важливий будівельний блок з різних коензимів і приймає участь у ключовому процесі метаболізму. Додатково, він має антиоксидативні якості.

Вітамін B1:
Тіамін, або вітамін В – це водорозчинний вітамін, що необхідний для нервової системи.

Вітамін В2:
Вітамін B2, або рибофлавін, ще називається «вітаміном росту» у розмовній мові. Це важливий прекурсор для коензимів, який, таким чином, грає головну роль у метаболізмі.

Вітамін B5:
Вітамін B5, або пантотенова кислота, важлива для утворення коензиму А. Коензим А відіграє велику роль у метаболізмі. Він пов’язаний з синтезом та розчепленням вуглеводів, жирів та білків, а також необхідний для утворення холестеролу. Холестерол потрібен для синтезу стероїдальних гормонів, багато з яких суттєві для репродукції.

Вітамін B6:
Вітамін B6 традиційно застосовується для полегшення симптомів передменструального синдрому і менопаузи. Недаві дослідження показали його важливість для репродуктивного здоров’я. Цей ефект забеспечується участтю вітаміну В6 в гомоцистеїновому проході. Гомоцистеїн – це потенційно шкідлива амінокислота, а вітамін В6 необхідний для розчеплення несприятливих молекул. Нехватка вітаміну В6 повя’зана з гіпергомоцистеїномією, що порушує процес зачаття та діяльність плаценти.

Вітамін B12:
Нові дослідження показали, що добавка з вітаміном В12 може сприяти зачаттю та скорочувати вірогідність зриву вагітності. Подібно до витамину В6, він потрібен для деградації гомоцистеїну.

Вітамін D3:
Вітамін D3, окрім іншого, регулює метаболізм кальцію і фосфору, таким чином є ключовим регулятором кісткового росту. Більш того, він важливий для развитку нервової та м’язової систем.

Фолієва кислота:
Фолієва кислота дуже специфічна і легко руйнується при зберіганні або утворенні, от чому її брак доволі розповсюджене явище, недивлячись на багаті на фолієву кислоту фрукти та овощі.

Брак фолієвої кислоты асоціюється з неврологічними порушеннями, такими як, Spina Bifida (розщілина хребта).

На додаток до цього, вона має антиоксидативні якості.

На заключення, фолієва кислота важлива для гомоцистеїнового метаболізму. Гомоцистеїн – це потенціально токсична амінокислота, здатна розчеплюватися на нешкідливі молекули, що містять фолієву кислоту, вітамін В6 та вітамін В12. Збільшення рівня гомоцистеїну спостерігається у зв’язку з безпліддям, порушенням функцій плаценти та збільшенням небезпеки зриву вагітності.

Польскі дослідження, оприлюднені у 2003 році, показали, що жінки, що приймали фолієву кислоту під час профілактики зачаття, мали ооцити кращої якості.

Біотин:
Біотин відноситься до вітамінів групи В. Він складається з ензимів і таким чином пов’язаний з ключовими процесами метаболізму. Відомо, що він також приймає участь в епігенетичному регулюванні геної функції. Дослідження на тваринах показали, що брак біотину пов’язаний зі зниженням здатності до зачаття та збільшенням дисформативного ризику.

Йод:
Йод – це дуже важливий мінерал, що підтримує тироїдну функцію. Щитоподібна залоза виробляє гормони, які є ключовими регуляторами процесів росту та метаболізму. Внаслідок цього, необхідно, щоб матері мали достатню кількість йоду не тільки для себе, але і для своєї дитини. Недивлячись на те, що у країнах, що мають брак йоду, таких як, Австрія, Швейцарія та Німеччина певні продукти збагачуються йодом, забезпечення ним як і раніше залишається недостатнім для майбутніх матерів.

Це пов’язане з ризиком для здоров’я: брак цього мінерала у вашій дієті може призвести до послабленої тироїдної функції та зниженню здатності до зачаття. Крім того, брак йоду може порушити фізичний та розумовий розвиток дитини.

Магній:
Брак мaгнію часто зустрічається під час вагітності. Це пояснюється збільшенням віділення магнію з одного боку і підвищенням його браку у дитини з іншого боку.
Одним з перших симптомів браку магнію можуть бути судоми у литкових м’язах ніг, а також підвищена активність матки. Найгірше – це передчасні пологи.

Залізо:
Залізо, головна складова гемоглобіну, вважається необхідним, як кровоутворюючий елемент, що сприяє зачаттю за рахунок підтримки овуляції.

Показания Фертиловит F капс. №90

Fertilovit F сприяє репродуктивному здоров’ю, забезпечуючи повну підтримку вітамінами і антиоксидантами у період планування вагітності.

Вже давно визнана важливість достатньої підтримки певними вітамінами і мінералами. Кожен гінеколог рекомендує вживання фолієвої кислоты, зокрема, завдяки її захисній ролі при ранньому неурологічому развитку ембріона. Все більш очевидно, що інші вітаміни та минерали також здатні впливати у значній мірі на зачаття. Наукові дослідження показали, що залізо і вітаміни В особливо важливі для здорового зачаття.

Антиоксиданти, з іншого боку, життєво важливі для захисту від шкідливого впливу оксидативного стресу.

Оксидативний стрес

Поняття оксидативного стресу відноситься до руйнування клітин тіла реактивними оксигеними особинами (ROS). Зазвичай ROS, що виробляються в організмі, знешкоджуються захисною оксидативною системою тіла. Тим не менш, за наявності занадто великої кількості ROS або малої кількості антиоксидантів, ця незначна рівновага може порушитись і пошкодити клітини тіла. Ооцити особливо чутливі до атак реактивних оксигених особин. Оксидативний стрес може пошкодити клітинну мембрану та порушити протеїновий синтез, а також вироблення енергії.

Це ставить під питання якість ооцитів та пагубно впливає на развиток ембріону. Експерти також пов’язують проблеми пізньої вагітності з оксидативним стресом. Крім цього, оксидативний стрес вважають відповідальним за зниження можливості зачаття, пов’язаного з віком.

Приймаючи до уваги останні відкриття, експерти з зачаття розробили преконцепціональний комплекс Фертиловіт F. На додаток до широкого разномаїття важливих вітамінів і мінералів, вона також містить велику кількість антиоксидантів. Для максимального захисту протягом доби, вітамін С, як один з головних антиоксидантів, виділяється у сповільненій формі.

Fertilovit F – це антиоксидантний полівітамінний комплекс для зачаття, що забезпечує вагітність, а також здоровий розвиток Вашої дитини. Fertilovit F може значно сприяти Вашим можливостям завагітніти!

Противопоказания Фертиловит F капс. №90

Будь ласка, не застосовуйте Fertilovit F при автоімуному тіреоїдиті, порушенні метаболізму заліза та явному неспрйнятті яких-небудь інгредієнтів.

Способ применения и дозы Фертиловит F капс. №90

Для досягнення кращих результатів експертами рекомедується починати прийом Fertilovit F за три місяці до вагітності.

Приймайте по одній капсулі Fertilovit F на день.

Дата обновления информации: 23.11.2021 г.

© likiteka 2024

Аналоги по действующему веществу и ATC 4 го уровня: Фертиловит F капс. №90: