Фиточай Успокоительный Naturalis чай 1,5 г фильтр-пакет №100

Инструкция указана для Фиточай Успокоительный Naturalis чай 1,5 г фильтр-пакет №100

Состав

меліси трава, душиця (материнка), валеріани  корені, чебрецю трава, пустирник (собача кропива),  м’яти листя, чаю зеленого листя.

Харчова цінність, г /100 г продукту: білки - 0; жири - 0; вуглеводи - 0,3.

Енергетична цінність (калорійність) ккал /100г продукту: 1,2 ккал / 5,024 кДж

 Не містить цукру.

Радіологічний контроль гарантований. НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ.

 

Показания Фиточай Успокоительный Naturalis чай 1,5 г фильтр-пакет №100

Сприяє нормалізації функціонування нервової системи в період підвищених психоемоційних навантажень, дратівливості, занепокоєнні,нормалізації сну, серцевого ритму і кров'яного тиску. Має м’які заспокійливі і седативні властивості.

Додавати до раціону харчування як джерело природнихантиоксидантів, вітамінів, макро- та мікроелементів, біологічно активних речовин. Сприяє нормалізації функціонування нервової системи в період підвищених психоемоційних навантажень, дратівливості, занепокоєнні, нормалізації сну, серцевого ритму і кров'яного тиску. Має м’які заспокійливі і седативні властивості.

Противопоказания Фиточай Успокоительный Naturalis чай 1,5 г фильтр-пакет №100

при індивідуальній чутливості до компонентів фіточаю; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю, дитячий вік. Не перевищувати рекомендовану добову норму споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Способ применения и дозы Фиточай Успокоительный Naturalis чай 1,5 г фильтр-пакет №100

1-2 фільтр-пакета залити 200 мл перекип'яченої води (85 °С - 95 °С), настоювати 3-5 хв. Вживати дорослим по 1 склянці теплого фіточаю 2-3 рази на день після вживання їжі протягом 30 діб. При необхідності курс повторюють.

Перед вживанням проконсультуватися з лікарем.

Условия хранения Фиточай Успокоительный Naturalis чай 1,5 г фильтр-пакет №100

зберігати в сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 °C  і відносній вологості повітря не більше 75%, в недоступному для дітей місці.

Строк придатності

24 місяці з дати виготовлення.

Дата обновления информации: 23.06.2022 г.

© likiteka 2023