Флекстра Адванс капс. №30

Инструкция указана для Флекстра Адванс капс. №30

Состав

Олія соняшникова рафінована, желатин, гліцерин (E-422), мукополісахариди, порошок кореневища куркуми (95%) (Curcuma longa L.), лецитин соняшника (E-322), гідролізований колаген І типу (PEPTIPLUS XP), вітамін С (аскорбінова кислота), екстракт кореня гарпагофітуму (Harpagophytum procumbens extract), софтісан (E-471), жовтий бджолиний віск (E-901), екстракт босвелії серрата 6:1, сульфат марганцю (II) гідрат, чорний оксид заліза (E-172), червоний оксид заліза (E-172). Без ГМО.

Показания Флекстра Адванс капс. №30

Застосовується як дієтична добавка для дорослих, як додаткове джерело колагену, мукополісахаридів, куркуміноїдів, босвелієвих кислот, гарпагосиду, марганцю та вітаміну С з метою поліпшення функціонального стану сухожиль та зв’язок кістково-суглобового апарату.

Завдяки своєму складу FLEXTRA® ADVANCE/ФЛЕКСТРА® АДВАНС рекомендується для осіб, які ведуть активний спосіб життя, професійно займаються спортом, та осіб, робота яких пов’язана з надмірними навантаженнями на кістково-суглобовий апарат, що супроводжується болем та запаленням у сухожиллях внаслідок травм та розтягнень.

Складові компоненти FLEXTRA® ADVANCE/ФЛЕКСТРА® АДВАНС сприяють відновленню структури та нормалізації функціонування сухожиль та зв’язок. Колаген I типу, що входить до складу FLEXTRA® ADVANCE/ФЛЕКСТРА® АДВАНС, сприяє підтримці сили тяги та еластичності сухожиль, вітамін С забезпечує збільшення синтезу власного колагену. Мукополісахариди сприяють нормалізації структури фібрил сухожиль і зв’язок та збереженню їхньої міцності. Босвелія серрата і гарпагофітум допомагають у зменшенні запалення. Куркума сприяє відновленню структури сухожиль, зменшенню запалення, пригніченню утворення нових кровоносних судин. Сульфат марганцю – ключовий мікроелемент синтезу сполучної тканини, що сприяє швидкому відновленню структури сухожиль, зв’язок та суглобів.

При дегенеративних змінах у сухожиллях FLEXTRA® ADVANCE/ФЛЕКСТРА® АДВАНС сприяє сповільненню руйнування основних структурних елементів та зменшенню запалення.

Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря.

Противопоказания Флекстра Адванс капс. №30

Особливості застосування

Індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. При виникненні будь-яких алергічних реакцій слід негайно звернутися до лікаря.

Перед початком застосування дієтичної добавки та при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Слід з обережністю застосовувати при поєднанні з антикоагулянтами.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка FLEXTRA® ADVANCE/ФЛЕКСТРА® АДВАНС.

Способ применения и дозы Флекстра Адванс капс. №30

Вживати по 1 капсулі 2 рази на добу. Доза може бути збільшена лікарем. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Применение в период беременности или кормления грудью Флекстра Адванс капс. №30

Не застосовувати жінкам під час вагітності та в період годування груддю.

Условия хранения Флекстра Адванс капс. №30

Форма випуску

30 капсул, по 15 капсул у блістері, по 2 блістери в картонній коробці.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 15 ºС до 25 ºС у сухому і недоступному для дітей місці.

Дата обновления информации: 11.02.2022 г.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го уровня: Флекстра Адванс капс. №30: