Фонг Те Тхап экстракт жид. д/перор. исп. по 200 мл во флак.

Фіто Фарма Ко. Лтд., В'єтнам
Инструкция указана для Фонг Те Тхап экстракт жид. д/перор. исп. по 200 мл во флак.

Состав

Склад: кореневище Гомаломени (rhizomata Homalomenae), корені Гірчака багатоквіткового (radices Polygoni multiflori), плоди Нетреби (fructus Xanthii), корені Стефанії (radices Stephaniae), кореневище Смілаксу (rhizomata Smilacis), трава Сигезбекії (herba Siegesbeckiae), корені Дягелю (radices Angelicae sinensis), ?сердцевина Драцени (lignum Dracaenae), допоміжні речовини (вода очищена, цукор, бензоат натрію).

Основні ефекти, що надаються лікарськими компонентами на уражений орган або область - це протизапальний, аналгезуючий, нормалізуючий обмінні процеси і поліпшуючий кровопостачання. Крім цього, всі рослини композиції мають загальнозміцнюючу дію на організм людини, сприяють підвищенню його фізичної активності.

Такі рослини, як Горець, Сигезбекія та Нетреба, володіючи протизапальними властивостями, здавна використовувалися для лікування пошкоджених запаленням суглобів, сухожиль, сприяючи їх загоєнню і наданню їм рухливості.

Основа дії препарату в цілому - зняття больового синдрому при русі, набряклості ураженого суглоба або області хребта, повернення їм функціональної працездатності.

Крім того, препарат діє заспокійливо (Стефанія, Гомаломена), гармонізує метаболічні процеси в печінці, зміцнює селезінку, сприяє поліпшенню мікроциркуляції в області запалення, має помірну гіпотензивну і сечогінну дію.

Опис

Засіб, що підтримує функцію опорно-рухового апарату. Ефективно в комплексній терапії остеохондрозу, ревматизму, артрозу, артриту, сольового діатезу.

При лікуванні таких захворювань як ревматизм, артрозо-артрит, остеохондроз (що включає, як правило, сильнодіючі кортикостероїдні препарати), доповненням, що значно пришвидшує настання бажаного лікувального ефекту, може служити унікальний східний засіб - екстракт Фонг Те Тхап.

Східна медицина протягом багатьох століть рекомендує його для позбавлення від важких симптомів артриту, артрозу, відкладення солей в області хребта, шиї. Це засіб має м'які протизапальні, болезаспокійливі властивості і загальнозміцнюючу дію.

Показания Фонг Те Тхап экстракт жид. д/перор. исп. по 200 мл во флак.

У традиційній східній медицині класична рецептура ФОНГ ТЕ ТХАП (АРТРАЛГІН) рекомендується:

  • для підвищення ефективності терапії ревматизму, остеохондрозу, артроза, артриту; початкової стадії неспецифічного поліартриту, артрозо-артритах різної етіології і локалізації, з вираженим болючим синдромом, припухлістю й онімінням кінцівок;
  • як засіб, що полегшує гострі і ниючі болі, пов'язані з відкладанням солей у суглобах і хребті, що супроводжуються головним болем, розладом сну, підвищенням артеріального тиску;
  • як помірний сечогінний засіб, що нормалізує сольовий обмін при сольовому діатезі, набряклості.

Противопоказания Фонг Те Тхап экстракт жид. д/перор. исп. по 200 мл во флак.

Не рекомендується приймати вагітним жінкам і жінкам у період лактації.

Особливості застосування

При перших прийомах препарату можливе тимчасове загострення.

Способ применения и дозы Фонг Те Тхап экстракт жид. д/перор. исп. по 200 мл во флак.

По 15 мл 2-3 рази на день за 20 хвилин до їди і перед сном. Курс прийому: 30 днів. Курс можна повторювати 2-3 рази на рік.

Побочные реакции Фонг Те Тхап экстракт жид. д/перор. исп. по 200 мл во флак.

Особиста інтолерантність.

Добавка дієтична. Не є лікарським засобом. Результати застосування препарату Фонг Те Тхап можуть бути різними в залежності від індивідуальних особливостей організму.

Дата обновления информации: 11.02.2022 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 5 го уровня: Фонг Те Тхап экстракт жид. д/перор. исп. по 200 мл во флак.: