Фурацилинум.IF табл. шип. №20

ТОВ "Ілан Фарм" (Україна)
Инструкция указана для Фурацилинум.IF табл. шип. №20

Состав

Кислота винна, сода харчова, натрію хлорид, ПЕГ-6000, полівінілпіролідон, мальтодекстрин, фурацилін 10 мг (mg).

Розведений розчин: прозора рідина жовтуватого кольору, без осаду та видимих частинок. Час розчинення шипучої таблетки у воді – до 4 хвилин.

Показания Фурацилинум.IF табл. шип. №20

Фурацилінум – гігієнічно-профілактичний засіб, який призначений для механічного очищення слизової оболонки та м’яких тканин ротової порожнини та глотки від патогенної мікрофлори шляхом полоскання, завдяки чому відбувається від’єднання хвороботворних мікроорганізмів та виведення ïx із ротової порожнини.

Комплекс з сольовим розчином допомагає очистити ротову порожнину та глотку, нейтралізувати кислоти, зменшуючи відчуття печіння i сприяючи зволоженню та заспокоєнню роздратованих слизових оболонок. Процедура полоскання позитивно впливає на стан слизової оболонки ротової порожнини та глотки.

Противопоказания Фурацилинум.IF табл. шип. №20

  • Застосовування у дітей до 18 років;
  • підвищена чутливість до компонентів засобу;
  • вагітність та період лактації;
  • порушення функції нирок.

Застереження

  • тільки для місцевого застосування: таблетки та розчин не ковтати;
  • не застосовувати при появі ознак гіперчутливості до компонентів засобу;
  • не застосовувати при порушенні функції нирок;
  • при появі подразнень слизової оболонки ротової порожнини чи глотки, побічних реакцій зі сторони імунної системи припинити використання засобу та звернутися до лікаря;
  • не застосовувати одночасно із новокаїном, лідокаїном, дикаїном, адреналіном, речовинами, що мають сильні відновні, aбo окисні (калію перманганат, перекис водню) властивості;
  • не застосовувати Фурацилінум у разі пошкодження флакона або після закінчення терміну придатності.

Способ применения и дозы Фурацилинум.IF табл. шип. №20

Тільки для місцевого застосування. Розчин готувати безпосередньо перед застосуванням.

1 таблетку розчинити в склянці (100-200 мл (ml)) теплої aбo кімнатної температури кип’яченої води, ретельно перемішати до повного розчинення компонентів шипучої таблетки до утворення однорідного розчину.

Приготований розчин застосовувати для полоскання ротової порожнини i глотки. Невикористаний розведений розчин необхідно утилізувати. Не ковтати!

Процедуру треба проводити стоячи. Набрати в рот розчин, нахилити голову назад. Прополоскати ротову порожнину та глотку протягом 30 секунд. Потім розчин сплюнути. Набрати нову порцію i повторювати процедуру до використання приготовленого об’єму.

Вміст 1 флакону розраховано на приготування розчину для 20 процедур. Процедуру полоскання проводити між прийомами їжі, та утримуватися від прийому їжі i пиття після процедури близько півгодини. Полоскання проводити 2-3 рази на добу.

Застосовувати дорослим. Загальний курс застосування становить 5-10 днів. Перед використанням проконсультуватися з лікарем.

Условия хранения Фурацилинум.IF табл. шип. №20

Зберігати в упаковці виробника при температурі від +5°C до +25°C в захищеному від сонячного світла, сухому та недоступному для дітей місці.

Дата обновления информации: 08.03.2024 г.

© likiteka 2024

Полный аналог: Фурацилинум.IF табл. шип. №20: