Гель Пищевой Haematogen 120 мл №1

Инструкция для Гель Пищевой Haematogen 120 мл №1:
Инструкция указана для Гель Пищевой Haematogen 120 мл №1

Состав

ГЕМАТОГЕН ГЕЛЬ

ОПИС

Гель харчової HAEMATOGEN є джерелом повноцінного білка , жирів і вуглеводів. Мінеральні речовини і всі амінокислоти у складі гелю містяться в оптимальному для організму співвідношенні. Формула гелю збагачена рослинними екстрактами , що поліпшують засвоєння заліза і зміцнюють імунітет. Складові гелю сприяють підвищенню вмісту гемоглобіну в крові , покращують морфологічні показники еритроцитів , обмін речовин , позитивно впливають на зір і травну систему.
Рекомендований для профілактики залізодефіцитних станів (без анемії) і гиповитиминозу, пов'язаних з неповноцінним харчуванням, періодом активного росту, значними фізичними навантаженнями, після перенесеної залізодефіцитної анемії і респіраторних захворювань.
Екстракт граната містить вітаміни С, К, Е, В6, В9, В12, поліненасичені жирні кислоти, 15 амінокислот (6 з яких незамінні), залізо, кальцій, фосфор, калій, магній та ін Призначається при анемії, зниженому імунітеті, простудних захворюваннях, гельмінтозах.
Екстракт плодів аронії (чорноплідної горобини), плоди горобини містять фенольні сполуки, фолієву кислоту, вітаміни С, В2, К і Е, органічні кислоти (яблучну, янтарну, щавлеву та ін), Пектинові та дубильні речовини, мінеральні солі, проявляються перш за все в поливитаминном дію , поповнюючи в організмі дефіцит вітамінів і мінералів.
Екстракт плодів смородини чорної містить вітаміни Р, В2, В1, С, каротин, органічні кислоти. Вітамін С поліпшує всмоктування заліза, його вміст в плодах у кілька разів вище ніж у лимона. Покращує стан кишкової мікрофлори, зір, підвищує імунітет.
Залізо (II) входить до складу молекули гемоглобіну, необхідний для метаболізму вітамінів групи В, сприяє росту, зміцненню імунітету.
Фолієва кислота сприяє активному всмоктуванню заліза та його надходженню в системний кровотік, бере участь в різних метаболічних процесах - синтезі амінокислот, нуклеїнових кислот, пуринів і піримідинів.

Дата обновления информации: 23.11.2021 г.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 5 го уровня: Гель Пищевой Haematogen 120 мл №1: