Гигиенические прокладки Always Ultra super plus 32 шт

Проктер енд Гембл (Німеччина)
Инструкция указана для Гигиенические прокладки Always Ultra super plus 32 шт

Состав

Чим краще сидить прокладка, тим краще вона захищає! Всі жінки різні, проте Always Ultra Супер (Розмір 3) з крильцями забезпечують до 100% захисту спеціально для вашої фігури і інтенсивності виділень. Ці прокладки ідеально підходять при незначних виділеннях для нижньої білизни розміру L, при помірних виділеннях для нижньої білизни M і L, а також при рясних виділеннях для нижньої білизни розміру S.

Гігієнічні прокладки Always Ultra мають захисні контури SecureGuard і містять гель, який вбирає і утримує вологу, запобігаючи протіканню. Завдяки технології нейтралізації запаху прокладки блокують неприємний запах, а не просто маскують його.

Гігієнічні прокладки Always Ultra товщиною 3 мм дарують неймовірне відчуття комфорту і забезпечують захист під час менструації.

Характеристики та переваги:

  • супервпитуючий внутрішній шар: до 100% захисту від протікань; гель вбирає і утримує вологу, запобігаючи протіканню;
  • надійне прилягання: крильця для фіксації прокладки; товщина 3 мм для приголомшливого захисту і комфорту;
  • контури SecureGuard для додаткового захисту: в той час як прокладка вбирає і утримує вологу, її контури SecureGuard допомагають тримати рідину під контролем;
  • технологія нейтралізації запаху: завдяки технології нейтралізації запаху ці прокладки замикають неприємний запах, а не просто маскують його; прокладки мають легкий аромат;
  • комфортний верхній шар: гігієнічні прокладки не подразнюють шкіру (доведено дерматологами).

Дата обновления информации: 30.01.2023 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го уровня: Гигиенические прокладки Always Ultra super plus 32 шт: