Хлоргексидина Биглюконат спрей фл. 50 мл

Хлоргексидин
Форма выпуска:
Инструкция для Хлоргексидина Биглюконат спрей фл. 50 мл:
Инструкция указана для Хлоргексидина Биглюконат спрей фл. 50 мл

Состав

ПЕРЕВАГИ

  • Легкий флакон, що не б'ється
  • Економна витрата - не проливається зайва рідина при використанні
  • Швидке і безконтактне нанесення на пошкоджені поверхні шкіри і слизової
  • Зручний в подорожі і аптечці

ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ

Хлоргексидин - антисептичний препарат, активний відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій (Treponema pallidum, Chlamydia spp., Ureaplasma spp., Neisseria gonorrhoeae, Trichomonas vaginalis, Gardnerella vaginalis, Bacteroides fragilis), в тому числі збудників внутрішньолікарняних інфекцій та туберкульозу, інфекцій вірусної етіології (віруси гепатиту, ВІЛ, герпесу, ротавіруси, ентеровіруси, грип та інші респіраторно-вірусні інфекції), дріжджоподібних грибів роду Candida, дерматофітів. До препарату слабочутливі деякі штами Pseudomonas spp., Proteus spp., А також стійкі кислотостійкі форми бактерій, спори бактерій. Хлоргексидин не порушує функціональну активність лактобактерій. 

Показания Хлоргексидина Биглюконат спрей фл. 50 мл

Для профілактики інфекцій, що передаються статевим шляхом; акне - для догляду за шкірою (в складі комплексної терапії); антисептичної обробки і дезінфекції шкіри; профілактика грибкових і стафілококових інфекцій; дезінфекції знімних зубних протезів, предметів особистої гігієни.

ЗАСТОСУВАННЯ: наносити на пошкоджену поверхню шкіри або слізостой оболонки сечостатевих органів на 1-3 хв. 2-3 рази на добу.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: При випадковому потраплянні розчину на слизову оболонку ока необхідно швидко і ретельно промити водою в достатній кількості.

Дата обновления информации: 10.07.2023 г.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 5 го уровня: Хлоргексидина Биглюконат спрей фл. 50 мл: