Изогидроник гель для увлажнения полости носа с гиалуроновой кислотой и календулой 20 г

Инструкция для Изогидроник гель для увлажнения полости носа с гиалуроновой кислотой и календулой 20 г:
Инструкция указана для Изогидроник гель для увлажнения полости носа с гиалуроновой кислотой и календулой 20 г

Состав

Вода очищена, екстракт квіток календули, токоферолу ацетат (вітамін Е), морська сіль, ПЕГ-40, гелеутворюючий полісахаридний полімер, гіалуронова кислота.

Гель в тубах по 10 г (g) та 20 г (g) у картонній упаковці.

Загальна характеристика

Гель мукоадгезивний зволожує і стимулює загоєння слизової оболонки носа та чутливої шкіри навколо ніздрів, запобігає сверблячці та печінню, допомагає усуненню подразнення, запалення та набряку порожнини носа. Сприяє відновленню бар'єрних функцій слизової оболонки носа, таким чином допомагає у профілактиці нежитю і попереджає інфекції дихальних шляхів, захищае від несприятливих зовнішніх факторів (сухе загазоване повітря, інше).

Показания Изогидроник гель для увлажнения полости носа с гиалуроновой кислотой и календулой 20 г

Застосовується в якості зволожуючого засобу для дітей від 6 місяців та дорослих з метою догляду за порожниною носа. Як допоміжний засіб при станах, що супроводжуються сухістю слизової оболонки носа (при ринітах різного походження, у тому числі алергічних, синдромі «порожнього носа», перебуванні на сухому загазованому повітрі), а також для розрідження слизу і виведення надлишкових виділень з носа та для запобігання утворення спайок і рубців при хронічних риносинуситах, для покращення процесу загоєння після хірургічних операцій.

Противопоказания Изогидроник гель для увлажнения полости носа с гиалуроновой кислотой и календулой 20 г

Застосування у період вагітності або годування груддю:

немає обмежень.

Не є лікарським засобом.

Способ применения и дозы Изогидроник гель для увлажнения полости носа с гиалуроновой кислотой и календулой 20 г

Дітям з 6 місяців та дорослим з профілактичною метою, та як допоміжній засіб у комплексній тepaпії використовувати гель 4-6 разів на добу. Для розм'якшення і видалення носових виділень - 2-3 рази на добу, поки скупчення носових виділень не будуть розм'якшені та видалені. Для стимулювання відновлення функцій слизової оболонки носа при гострих і хронічних порушеннях носового дихання використовувати 4-6 разів на добу. Можна використовувати так часто та довго, як це необхідно. Гель підходить для тривалого інтенсивного носового догляду.

При використанні тримайте голову вертикально і слідкуйте за тим, щоб вміст носа не засмоктувався назад у тубу. Нанесіть невелику кількість гелю в порожнину носа, легко натиснувши на тубу, стисніть ніздрі пальцями і трохи помасажуйте. 3робіть це обережно або безпосередньо кінчиком туби, або чистим кінчиком пальця. Якщо носові шляхи закладені, очистіть їx від слизу за допомогою хустинки або серветки. Після використання кінчик туби слід протирати чистою хустинкою, це знизить ризик зараження при наступному використанні. Гель повинен використовуватися виключно однією людиною. Сумісне використання туби з носовим аплікатором може призвести до розповсюдження інфекції.

Можна використовувати протягом 6 місяців після відкриття. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Условия хранения Изогидроник гель для увлажнения полости носа с гиалуроновой кислотой и календулой 20 г

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці виробника, в сухому недоступному для дітей місці, за температури 5 °С - 25 °С.

Виготовлено за ТУ У 20.4-42952052 - 001:2020

Термін придатності

24 місяці.

Дата обновления информации: 23.11.2021 г.

© likiteka 2023