Клоран (Klorane) спрей с воском магнолии для блеска волос 100 мл

П'єр Фабр Дермо-Косметікс (Франція)
Инструкция для Клоран (Klorane) спрей с воском магнолии для блеска волос 100 мл:
Инструкция указана для Клоран (Klorane) спрей с воском магнолии для блеска волос 100 мл

Состав

Water (Aqua), SD Alcohol 39 C, Vinegar (Acetum Vinaigre), Inulin, Olive Oil, Glycereth 8 Esters, PEG 40 Hydrogenated Castor Oil, Benzyl Salicylate, BHT, Butylparaben, Limonene, Linalool, Cetrimonium Chloride, Citronellol, Ethylparaben, Fragrance, Magnolia Grandiflora Bark Extract, Methylparaben, Oleth 10.

Показания Клоран (Klorane) спрей с воском магнолии для блеска волос 100 мл

Ультралегкий спрей Leave-In Spray with Magnolia розроблений фахівцями Klorane для підвищення природного блиску тьмяних і ослаблених локонів. Представлений засіб на 99% складається із натуральних рослинних інгредієнтів і містить віск французької магнолії, отриманий з листя цього прекрасного дерева і відомий своїми унікальними реставрувальними та  зволожувальними властивостями.

Проникаючи вглиб кутикули волосу, віск магнолії забезпечує моментальну реконструкцію її пошкоджених ділянок, а також підвищує її стійкість до зовнішньої агресії. Під впливом воску, локони наповнюються цілющою вологою та стають більш м’якими. До того ж, вони зсередини наповнюються приголомшливим блиском, що свідчить про їхні природну силу та чудову красу.

Ефективність спрею було підтверджено різними науковими дослідженнями. В результаті регулярного застосування засобу протягом 15 днів блиск волосся зростає на 84%, його невагомість і легкість підвищуються на 87%, а рівень насиченості вологою - на 87%.

Способ применения и дозы Клоран (Klorane) спрей с воском магнолии для блеска волос 100 мл

на добре вимите шампунем, вологе або укладене сухе волосся розпорошити трохи спрею, рівномірно розподілити по всій довжині волосся, пальцями виділяючи окремі пасма, дати висохнути. Наносити на волосся для додання блиску можна щодня. Не потребує змивання.

Регистрационные данные Клоран (Klorane) спрей с воском магнолии для блеска волос 100 мл

Дата обновления информации: 21.04.2023 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го уровня: Клоран (Klorane) спрей с воском магнолии для блеска волос 100 мл: