Крем Для Кожи Век Клирвин 20 г

ЗАТ РеалКосметикс (Росія)
Инструкция указана для Крем Для Кожи Век Клирвин 20 г

Состав

Aqua Arbutin Cetearyl Alcohol (аnd) Potassium Cetyl Phosphate Glyceryl Stearate Cetearyl Alcohol Isopropyl Palmitate Propylene Glycol Propylene glycol (and) Diazolidinyl urea (and) Methyl Paraben (and) Propyl Paraben Arctostaphylos Uva Ursi Extract Parfum Carbomer Angelica Sinensis Extract Propylene Glycol (and) BHT (and) Ascorbyl Palmitate (and) Glyceryl Stearate (and) Citric Acid Disodium EDTA Retinyl Palmitate Glycyrrhiza Glabra Extract Sodium Hydroxide.

Крем "Клірівін" являє собою унікальний засіб, що доглядає за шкірою навколо очей "Клірвін" - це прекрасне поєднання давніх традицій і сучасної косметології. В першу чергу творці крему грунтувалися на тисячолітніх традиціях індійської медицини. Аюрведа, помножена на досягнення вчених останніх років, творить чудеса, пропонуючи людині унікальну можливість зберегти молодість і привабливість.

Всі компоненти крему відображають силу природних багатств, здатних без шкідливих добавок мінімізувати вплив погіршення екології і навколишнього середовища. Крем "Клірвін" допомагає поліпшити стан шкіри обличчя. Регулярне застосування крему "Клірвін" - запорука наявності здорової і молодої шкіри навколо очей. Загальні правила догляду обов'язково включають в себе щоденне очищення шкіри, а також нанесення крему вранці і ввечері. Тільки постійний догляд може забезпечити реальний вплив на шкіру повік, зменшуючи, а то і ліквідуючи як внутрішні, так і зовнішні негативні фактори.

Показания Крем Для Кожи Век Клирвин 20 г

  • Захист від зовнішніх впливів - якщо не користуватися кремом для шкіри повік, то агресивне навколишнє середовище буде наносити дедалі більших збитків шкірі, який дуже швидко стане досить помітним
  • Крем зволожує шкіру - якщо не користуватися ним регулярно, шкіра стане сухою, вікові зміни настають набагато швидше
  • Крем допомагає впоратися з набряком. Зазвичай набряки проявляються вранці, і щоб вийти з дому, не боячись поглянути на свої очі в дзеркало, слід подбати про їх стан заздалегідь - за допомогою крему "Клірвін"
  • Перші зморшки - сигнал до того, щоб терміново почати використовувати крем для шкіри повік. Попередити збільшення кількості зморшок навколо очей є одним із завдань крему "Клірвін"
  • Навіть при наявності зморшок, крем допомагає їх скорегувати і поставити захист для поширення подальшого процесу старіння шкіри
  • Стрес і втома позначаються на стані шкіри століття - крем допомагає усунути темні кола під очима, надати шкірі тонус і рівний колір. Як би ви не втомилися, при використанні крему свіжий вигляд вам гарантований

Способ применения и дозы Крем Для Кожи Век Клирвин 20 г

 

Нанести невелику кількість крему на область навколо очей. Наносити засіб на чисту шкіру. Масажні руху для верхньої повіки: від перенісся до скронь, для нижньої повіки - від скронь до перенісся.

Регистрационные данные Крем Для Кожи Век Клирвин 20 г

Дата обновления информации: 23.11.2021 г.

© likiteka 2024