Кверикс капс. 400 мг №30

Юніверс Фарм (Україна, Київ)
Инструкция указана для Кверикс капс. 400 мг №30

Состав

1 капсула містить Кверцефіт® (Quercefit®): кверцетин – фосфоліпідний комплекс у фітосомі (phytosome®) – 250 mg/мг (що еквівалентно 85 mg/мг чистого кверцетину), цинку бісгліцинат – 25 mg/мг (що еквівалентно 7 mg/мг чистого цинку); допоміжні речовини: лецитин, кремнію діоксид колоїдний (Е551), целюлоза мікрокристалічна (Е460), кальцію стеарат (Е470); оболонка капсули: желатин. Продукт не містить глютен. Без ГМО.

До складу «Кверікс®» входить кверцетин – фосфоліпідний комплекс у фітосомі: інноваційна розробка компанії INDENA S.p.A., Італія.

Показания Кверикс капс. 400 мг №30

Рекомендовано до раціону харчування як джерело кверцетину та додаткове джерело мінералу цинку. Як загальнозміцнюючий засіб, що сприятливо впливає на роботу дихальної системи організму при наступних станах: бронхіальна астма (інтермітуюча, легка персистуюча та персистуюча середнього ступеня), алергічний риніт (інтермітуючий, легкий персистуючий та персистуючий середнього ступеня), а також при атопічному дерматиті будь якої форми. Діючі компоненти продукту сприяють зменшенню проявів алергії; мають імуномодулюючу, антиоксидантну, протизапальну, капіляростабілізуючу (знижують проникність капілярів) дію.

Противопоказания Кверикс капс. 400 мг №30

Застереження

Не вживати при індивідуальній непереносимості до компонентів продукту, а також до препаратів з Р-вітамінною активністю; вагітним та жінкам, що вигодовують грудьми - за рекомендацією лікаря. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Перед прийомом продукту проконсультуватися з лікарем.

Добавка дієтична. Не є лікарським засобом.

Способ применения и дозы Кверикс капс. 400 мг №30

Вживати за 30 хвилин до прийому їжі: дітям старше 6 років по 1 капсулі 1 раз на день; дорослим - по 2 капсули 1 раз на день, до 8 тижнів, запиваючи невеликою кількістю води.

Условия хранения Кверикс капс. 400 мг №30

Форма випуску

Порошок по 400 mg/мг в желатиновій капсулі. Допустимі мінусові відхили маси нетто не більше, ніж 9 %.

Умови зберігання

В оригінальній упаковці виробника, в сухому та недоступному для дітей місці, при температурі від 5 °С до 30 °С і відносній вологості повітря не більше 75 %.

Термін придатності

3 роки від дати виготовлення.

Дата обновления информации: 23.11.2021 г.

© likiteka 2024

Аналоги по действующему веществу и ATC 4 го уровня: Кверикс капс. 400 мг №30: