Леди Карамель (Lady Caramel) Теплый воск для депиляции Roll-On 120 мл

Ельфа Україна
Инструкция указана для Леди Карамель (Lady Caramel) Теплый воск для депиляции Roll-On 120 мл

Состав

Glucose, Sucrose, Citric Acid, Glycerin, Mel extract, Propylene Glycol, Aqua, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Sodium Benzonate, Parfum.

Склад набору: пляшечка з воском, кришка-ролик, 10 багаторазових смужок, інструкція.

Теплий віск від Lady Caramel - це саме те, що потрібно для максимально швидкої, ефективної і абсолютно безболісної депіляції. Віск Roll-on робить процедуру депіляції гранично зручною для вас. Він обволікає тіло ніжним і теплим, найтоншим шаром, зігріваючи та заспокоюючи шкіру. Чудесний віск розгладжує шкірний покрив, огортає навіть найдрібніші волоски і невідчутно очищає від них ваше тіло. Використовуйте теплий віск від Lady Caramel, і ви здивуєтеся, наскільки приємною може бути депіляція.

Даний віск нагородить ваш шкірний покрив бездоганною гладкістю та м'якістю. Засіб зробить шкіру ніжною, як у новонародженого немовляти, і практично повністю зупинить зростання надокучливої рослинності. З описуваним воском для депіляції від Lady Caramel ваше тіло збереже бездоганну гладкість протягом довгих чотирьох тижнів. Також даний віск ідеально підійде для будь-якого типу жіночої шкіри.

Способ применения и дозы Леди Карамель (Lady Caramel) Теплый воск для депиляции Roll-On 120 мл

Зняти запобіжний прошарок, розігріти віск у мікрохвильовій печі або на водяній бані. Приєднати головку Roll-On до пляшечки. Нанести на суху чисту шкіру, наклеїти тканинну смужку у напрямку росту волосся, залишивши край тканини для відриву. Енергійним рухом відірвати смужку проти росту волосся. Обполоснути місце депіляції прохолодною водою.

Регистрационные данные Леди Карамель (Lady Caramel) Теплый воск для депиляции Roll-On 120 мл

Дата обновления информации: 08.08.2022 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го уровня: Леди Карамель (Lady Caramel) Теплый воск для депиляции Roll-On 120 мл: