Люцин капсулы №30

Инструкция указана для Люцин капсулы №30

Состав

Капсула з вмістом 700,00 мг: інулін 500 мг, люцерна (сухий екстракт) 50 мг. Допоміжні речовини: лактози моногідрат (цукор молочний), крохмаль картопляний, кальцію стеарат аеросил (кремнію діоксид колоїдний); оболонка капсули: желатин, титану діоксид.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г: білки – 9,27 г, вуглеводи – 92,16 г, жири – 0,56 г; 498,49 (1984,7)

Властивості

Люцин сприяє відновленню клітин в печінці та підшлунковій залозі та завдяки синергічній дії своїх складових, значно полегшує перебіг цукрового діабету.

Люцин позитивно впливає на метаболічні процеси в організмі та сприяє:

  • Нормалізації рівню глюкози в крові
  • Зменшенню рівнів холестерину та тригліцеридів
  • Відновленню функції печінки та підшлункової залози
  • Покращує стан мікрофлори кишечника

Показания Люцин капсулы №30

Люцин рекомендовано як збалансований натуральний комплекс до раціону харчування особам, що мають проблеми з цукровим діабетом. Може знижувати рівень глюкози, холестерину та тригліцеридів в крові та мати позитивний вплив на функціональний стан підшлункової залози, сприяти розщепленню ліпідів, зменшувати ризик виникнення судинних ускладнень при діабеті, стимулювати регенеративну функцію підшлункової залози та сприяти нормалізації метаболічних процесів.

Противопоказания Люцин капсулы №30

Індивідуальна несприйнятливість компонентів.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Способ применения и дозы Люцин капсулы №30

По 1-2 капсулі 3 рази на добу за 15-20 хвилин до їжі протягом 3-6 місяців. В подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.

Условия хранения Люцин капсулы №30

Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 0°С до 25°С та відносній вологості не більше 75%.

Дата обновления информации: 28.09.2022 г.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го уровня: Люцин капсулы №30: