Маглис капсулы по 850 мг №60

Біонутра СРЛ (Італія)
Инструкция указана для Маглис капсулы по 850 мг №60

Состав

1 капсула містить: основні речовини: магнію бісгліцинат – 800 mg (мг) (еквівалентно вмісту 80 mg (мг) елементарного магнію), піридоксаль-5-фосфат (метаболічно активна форма вітаміну В6) – 5 mg (мг); допоміжні речовини: наповнювач: целюлоза мікрокристалічна, капсул (желатин), антизлежувач: діоксид кремнію.

Властивості

Магній бере участь в обміні білків, жирів, вуглеводів і нуклеїнових кислот, в регуляції клітинної проникності та нервово-м'язової передачі, знижуючи збудливість нейронів. Магній необхідний для забезпечення багатьох енергетичних процесів. Кістки скелету містять половину всієї кількості магнію, що знаходиться в організмі. Також достатній рівень магнію забезпечує заспокійливий вплив на центральну нервову систему та запобігає спазмам гладеньких м'язів. Крім того, магній сприяє збереженню еластичності судин та поліпшенню коронарного кровообігу

Поширеними причинами дефіциту магнію є:

 • недостатнє споживання магнію з їжею;
 • порушення всмоктування магнію в кишечнику;
 • надмірна втрата мікроелементу внаслідок виведення нирками.

Для покращення всмоктування магнію в кишечнику, його доставки до тканин та клітин і засвоюваності організмом в складі «MAGLIS» використано хелатну сполуку магнію – магнію бісгліцинат.

Піридоксаль-5-фосфат (Р-5-Р) – метаболічно активна форма вітаміну В6. Саме на неї перетворюються в організмі різні форми звичайного вітаміну В6, які людина отримує разом з їжею. Така форма сприяє транспорту амінокислот в організмі, бере участь в обміні вітаміну В12, фолієвої кислоти, активує метаболічні процеси у міокарді, має нейротропні властивості. Одночасне застосування магнію та піридоксаль-5-фосфату покращує засвоєння магнію в кишечнику.

Показания Маглис капсулы по 850 мг №60

« MAGLIS » рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело магнію та метаболічно активної форми вітаміну В6 з метою попередження та корекції станів, пов'язаних з дефіцитом цих речовин:

 • при стресових станах, дратівливості, розладах сну;
 •  при хронічній фізичній та розумовій втомі;
 • при м'язових судомах, відчутті поколювання у м'язах;
 • за наявності перенесеного перелому кісток або остеопорозу;
 • за наявності серцево-судинних захворювань, як артеріальна гіпертензія, застійна серцева недостатність, серцеві аритмії, атеросклерозу та інфаркту міокарду;
 • при тривалому застосуванні проносних засобів, пероральних контрацептивів, окремих класів діуретиків або після процедури осмотичного діурезу;
 • при надмірному тютюнопалінні та зловживанні алкоголем.

Противопоказания Маглис капсулы по 850 мг №60

Індивідуальна непереносимість компонентів,гіпермагніємія, гіпервітаміноз вітаміну В6.

Способ применения и дозы Маглис капсулы по 850 мг №60

Капсули вживати під час їди, ковтати цілими, запиваючи достатньою кількістю питної води. Дорослим – по 1 капсулі 1-3 рази на добу.

Перед початком застосування рекомендована консультація лікаря.

Застереження

 • Не перевищувати рекомендовану добову дозу.
 • Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
 • Вживання цієї дієтичної добавки у період вагітності та годування грудьми можливе лише після консультації з лікарем.

Условия хранения Маглис капсулы по 850 мг №60

Форма випуску

Капсули №60 у полімерному контейнері.

Маса нетто 1 капсули: 850 mg (мг) ± 5%

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Дата обновления информации: 14.06.2023 г.

© likiteka 2024

Аналоги по действующему веществу и ATC 4 го уровня: Маглис капсулы по 850 мг №60: