Масло Сульсена витаминизированное для укрепления корней и роста волос 100 мл, + шапочка

Амальгама Люкс (Україна)
Инструкция для Масло Сульсена витаминизированное для укрепления корней и роста волос 100 мл, + шапочка:
Инструкция указана для Масло Сульсена витаминизированное для укрепления корней и роста волос 100 мл, + шапочка

Состав

Олія оливкова рафінована дезодорована, жир норкову рафінований, масло рицинова медична, екстракт плодів перцю червоного «чилі», екстракт плодів обліпихи, екстракт квітів ромашки, масло ефірне лавандова, олія ефірна гераниевое, бутилгідрокситолуол, пропілпарабен.

Показания Масло Сульсена витаминизированное для укрепления корней и роста волос 100 мл, + шапочка

  • При надмірній неконтрольованої втрати волосся.
  • При низькій репродуктивної функції волосянихфолікул.
  • Для відновлення і збільшення густоти волосяногопокриву.
  • Для продовження періоду активного росту волосся(анагена).
  • Для прискорення росту волосся.

Дія активних компонентів

Косметичну основу масла вітамінізованого становить оливкова олія, яке, завдяки високій проникаючої здатності, миттєво доставляє біологічно активні компоненти до волосяних фолікулів, забезпечуючи тим самим повноцінне харчування коренів волосся і шкіри голови. Норкове і касторове масла, будучи джерелом вітаміну F, що містить незамінні моно- і Поліна-насичення (Омега-3, Омега-6, Омега-9), а також есенціальні (лінолеву, ліноленову, арахідіновою) жирні кислоти, посилюють живильні і зволожуючі властивості оливкового масла, сприяють відновленню фізіологічних процесів, що відбуваються в волосяних цибулинах, покращують приплив крові до коріння волосся, попереджають атрофію (загибель) волосяних фолікул, стимулюють зростання здорових і густого волосся.

Ефірна олія лаванди покращує мікроциркуляцію крові в шкірі голови, надає балансує дію на обмінні процеси, тонізує волосяні цибулини, підтримує здоровий стан кореневої системи волосся.
Ефірна олія герані знижує вплив вільних радикалів, що провокують випадання волосся, зміцнює волосяні фолікули в тканини шкіри голови, покращує кровообіг в зоні росту волосся.

Екстракт плодів обліпихи, завдяки вмісту натуральних ліпідів, вітамінів А, Е і каротиноїдів, стимулює зростання нових фолікулярнихклітин, збільшуючи тим самим густоту волосяного покриву. Екстракт квітів ромашки, як джерело натурального бисаболола і токоферолів, чинить активний відновлює дію на корені волосся і шкіру волосистої частини голови, надаючи волосяних фолікулів тонус і життєву силу. Екстракт плодів перцю червоного гіркого найбільш ефективний засіб проти випадіння волосся. Капсаїцин, що входить в його склад, ефективно розігріває шкіру голови і покращує проникнення діючих речовин масла в глибокі шари епідермісу, посилюючи приплив поживних речовин до волосяних фолікулів. Волосся починають інтенсивніше рости, набувають блиск і силу.

Екстракти плодів обліпихи, квітів ромашки, плодів перцю червоного гіркого, витягнуті з натуральної сировини методом надкритичної флюидной екстракції, є ефективними біостимуляторами синергетичного дії. Натуральні продукти на 100%, не містять домішок та екстрагентів, чи не виготовлені за хімічною формулою.

Запобіжні заходи: перед застосуванням провести тест на чутливість шкіри голови. Берегти очі від попадання масла. При попаданні ретельно промити очі великою кількістю теплої проточної води. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Не застосовувати препарат масло для брів і вій!

Противопоказания Масло Сульсена витаминизированное для укрепления корней и роста волос 100 мл, + шапочка

Не встановлені. Масло не викликає побічних реакцій і дозволено для використання без особливих обмежень. Масло не слід застосовувати при індивідуальній непереносимості або підвищеної чутливості до окремих компонентів.

Способ применения и дозы Масло Сульсена витаминизированное для укрепления корней и роста волос 100 мл, + шапочка

Нанести масло на шкіру голови по проділах і втерти в коріння волосся. Помасажувати шкіру голови протягом 2-3 хвилин для кращого проникнення масла, потім надіти на голову поліетиленову шапочку, зверху обгорнути махровим рушником або вовняною хусткою. Через 1,5-2 години двічі ретельно промити волосся і шкіру голови теплою проточною водою з шампунем. Для кращого результату рекомендується наносити олію теплим (підігрітим на водяній бані). Після нанесення масла ретельно вимити руки з милом. Чи не розподіляти масло по волоссю.

Не розігрівати масло в мікрохвильовій печі!Увага! що входять до складу масла екстракти плодів обліпихи і перцю червоного гіркого можуть пофарбувати волосся світлих відтінків в помаранчевий колір, який легко змивається.

Результат: відновлення життєдіяльності волосяних фолікул, підвищення тонусу кореневого апарату волосся, зниження випадання волосся, поліпшення загального стану і якості волосся.

Призначення Частота застосування Тривалість застосування Періодичність застосування
Для інтенсивного курсу  укрепленіякорней і зростання волосся 3 рази на 1 тиждень 3 місяці в міру необхідності
Для профілактичного курсу зміцнення коренів і зростання волосся 1 раз в 1 тиждень 1 місяць 1 раз в півроку

Регистрационные данные Масло Сульсена витаминизированное для укрепления корней и роста волос 100 мл, + шапочка

Дата обновления информации: 23.11.2021 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го уровня: Масло Сульсена витаминизированное для укрепления корней и роста волос 100 мл, + шапочка: