Матка Боровая по 1,5 г в фил.-пак. №20

Инструкция указана для Матка Боровая по 1,5 г в фил.-пак. №20

Состав

матки борової трава 100%

Без ГМО.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г фіточаю (сухої фітосуміші):

білки –г, вуглеводи –г, жири – г.

гастрит у стадії загострення, непрохідність маткових труб, знижена функція згортання крові, вагітність та період лактації, підвищена (індивідуальна) чутливість до продукту. Не рекомендується вживати добавку дієтичну під час менструації, а також прийому гормональних препаратів та оральних контрацептивів.

Не є лікарським засобом

Показания Матка Боровая по 1,5 г в фил.-пак. №20

Рекомендації щодо споживання

може бути рекомендована лікарем, в якості дієтичної добавки, для використання в раціонах дієтичного харчування, як додаткове джерело біологічно активних речовин, що сприяють:

  • у жінок: нормалізації функціонального стану сечостатевої та репродуктивної системи, запобігає розвитку гінекологічних захворювань;
  • у чоловіків: нормалізації функціонального стану сечостатевої та репродуктивної системи, запобігає розвитку захворювань передміхурової залози, знижує ризик розвитку простатиту.

Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря.

Способ применения и дозы Матка Боровая по 1,5 г в фил.-пак. №20

1 чайну ложку трави залити 200 мл окропу, настояти 15 хвилин на водяній бані та 45 хвилин при кімнатній температурі, процідити. Рекомендується настоювання проводити у термосі протягом 1-2 годин. Вживати дорослим по 1/2- 1/3 склянки 2-3 рази на день до прийому їжі протягом 1,5-2 місяців. При необхідності курс можна повторити через 10-15 днів.

Або: 1 фільтр-пакет залити 200 мл окропу, настояти в закритому посуді 20-30 хвилин. Вживати дорослим по 1/2-1/3 склянки 2-3 рази на день до прийому їжі протягом 1,5-2 місяців. При необхідності курс можна повторити через 10-15 днів.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Условия хранения Матка Боровая по 1,5 г в фил.-пак. №20

Строк придатності

24 місяці від дати виробництва.

Умови зберігання

зберігати в упаковці виробника, в недоступному для дітей місці за температури не вище 30 °С.

Дата обновления информации: 07.08.2023 г.

© likiteka 2023