Мицеллярная вода Family Doctor (Фемили Доктор) для всех типов кожи, даже для очень сухой, подверженной раздражениям, 500 мл.

Альянс Краси, ПП (Україна)
Инструкция указана для Мицеллярная вода Family Doctor (Фемили Доктор) для всех типов кожи, даже для очень сухой, подверженной раздражениям, 500 мл.

Состав

Aqua, Propylene Glycol, Coco-Glucoside, Parfum, Trimethylglycine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, * Dihydroavenanthramide D, Hydrolyzed Milk Protein, Aspalаthus lineаris (Roibos) Extract, Hydrolyzed Silk Protein, Panthenol, Magnesium Sulfate, Allantoin, Benzyl Alcohol, 5-Chlor-2-Methyl-4-Isotiazolinone-3-on; EDTA, Citric Acid.

Опис

Завдяки спеціальній формулі, міцелярна вода піклується про чутливу шкіру обличчя. Міцели ефективно, м'яко й легко очищають шкіру від забруднень і макіяжу, не залишаючи жирної плівки і відчуття дискомфорту після використання. Формула піклується про вії і тонку чутливу шкіру повік. Червоний чай (Ройбуш) прекрасно тонізує, освіжає і насичує шкіру вітамінами, протеїни шовку і молока надають шкірі особливої гладкості і здорового кольору.

Особливий комплекс Sym Calmin перешкоджає розвитку запалення, почервоніння і подразнення шкіри. Д-пантенол зволожує і заспокоює шкіру.

Завдяки спеціальній формулі продукт:

  • гарантує очищення шкіри від забруднень макіяжу
  • не сушить шкіру, запобігає лущенню
  • забезпечує дбайливий догляд без тертя і вмивання
  • дарує шкірі чистоту без відчуття липкості
  • комфортний і легкий у використанні

Противопоказания Мицеллярная вода Family Doctor (Фемили Доктор) для всех типов кожи, даже для очень сухой, подверженной раздражениям, 500 мл.

Індивідуальна непереносимість компонентів рецептури.

Способ применения и дозы Мицеллярная вода Family Doctor (Фемили Доктор) для всех типов кожи, даже для очень сухой, подверженной раздражениям, 500 мл.

Нанесіть засіб на ватний диск і протріть ним все обличчя, включаючи губи і область навколо очей. Не потребує змивання. Тільки для зовнішнього застосування.

Регистрационные данные Мицеллярная вода Family Doctor (Фемили Доктор) для всех типов кожи, даже для очень сухой, подверженной раздражениям, 500 мл.

Дата обновления информации: 06.05.2023 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го уровня: Мицеллярная вода Family Doctor (Фемили Доктор) для всех типов кожи, даже для очень сухой, подверженной раздражениям, 500 мл.: