Минокс (Minox) 5 лосьон-спрей 50 мл фл. №1

Міноксидил
Инструкция указана для Минокс (Minox) 5 лосьон-спрей 50 мл фл. №1

Состав

Опис та характеристики Лосьйон-спрей для росту волосся MinoX 5, чоловічий, 50 мл

Спрей-лосьйон MinoX5 - новітній інноваційний засіб для боротьби з випадінням волосся у чоловіків українського виробництва. Його було розроблено україно-польським підприємством для ослабленого, з підвищеним випадінням, волосся. Це перший негормональний засіб, вироблений на території України, до складу якого входить міноксідін. Засіб має судинорозширювальний ефект, запобігає і зупиняє випадання волосся, стимулює природне живлення волосяних цибулин та активно впливає на природний ріст нового волосся. Лосьйони-спреї від випадіння волосся MinoX пройшли всі необхідні випробування і мають відповідні експертні висновки. Також наявний висновок санітарно-епідеміологічної експертизи Міністерства охорони здоров'я України, який підтверджує відповідність препарату встановленим медичним критеріям безпеки.

MinoX 5 посилює ріст волосся у чоловіків і здатний за короткий час поліпшити ситуацію з їх випадінням, а при довгостроковому застосуванні - ефективно протистояти алопеції. Слід враховувати, що кращий ефект буде отриманий, якщо вдатися до цього засобу одразу ж після виявлення перших ознак такої патології. Почавши використовувати Мінокс в перші 3 роки після початку інтенсивного випадіння волосся, ви зможете домогтися практично 100% результату.

Такий відмінний результат став можливим завдяки високій концентрації активного компоненту - міноксідіна, який не тільки сприяє поліпшенню циркуляції кровотоку в шкірі, а й зменшує руйнівний вплив на волосяні фолікули дигидротестостерона. У чоловічому варіанті Мінокс міститься 5% такої активної речовини. 

Препарат пройшов комплексні дослідження і сертифікований (має висновок СЕС України та Європейський Сертифікат якості ISO 9001:2015). 

Дата обновления информации: 21.02.2022 г.

© likiteka 2023

Полный аналог: Минокс (Minox) 5 лосьон-спрей 50 мл фл. №1: