Мультивитамин актив для женщин 55+ таблетки №90

Инструкция для Мультивитамин актив для женщин 55+ таблетки №90:
Инструкция указана для Мультивитамин актив для женщин 55+ таблетки №90

Состав

Опис

Скандинавські мультивітаміни для активних жінок 55+ призначені для літніх жінок, які хочуть доглядати за красивим волоссям, шкірою, нігтями, підтримувати нормальну імунну систему, роботу серця, а також нормальні кістки і зір.

Кістки. Вітамін D, вітамін К, магній, марганець і цинк допомагають підтримувати нормальне здоров’я кісток. Вітамін С допомагає підтримувати нормальне вироблення колагену, яке необхідне для нормальної функції кісток.

Суглоби і хрящі. Мідь допомагає підтримувати нормальну сполучну тканину, а вітамін С допомагає підтримувати нормальне вироблення колагену, яке необхідне для нормальної функції хряща. Хрящ – це гнучка сполучна тканина в суглобах.

Серце і кровообіг. Тіамін (вітамін B 1) допомагає підтримувати нормальну роботу серця. Вітамін С допомагає підтримувати нормальне вироблення колагену, яке необхідне для нормальної функції судин. Вітаміни B 6 і B 12 допомагають підтримувати нормальний метаболізм гомоцистеїну.

Очі і зір. Вітамін А, рибофлавін (вітамін В 2) і цинк допомагають підтримувати нормальний зір.

Імунна система. Вітаміни A, D, C, B 6, B 12, фолієва кислота, залізо, мідь, цинк і селен – все це допомагає підтримувати імунну систему.

Краса – волосся, шкіра, нігті. Вітамін А, рибофлавін (вітамін В 2), ніацин (вітамін В 3), біотин і цинк – все це допомагає підтримувати нормальний стан шкіри. Вітамін С допомагає підтримувати нормальне вироблення колагену, яке необхідне для нормальної роботи шкіри. Біотин, селен і цинк допомагають підтримувати нормальний стан волосся. Цинк допомагає підтримувати нормальний стан нігтів. Мідь допомагає підтримувати нормальну пігментацію волосся і шкіри.

Показания Мультивитамин актив для женщин 55+ таблетки №90

  • Лікування і профілактика гіпо- та авітамінозів
  • Зниження розумової та фізичної працездатності, стан втоми, порушення концентрації уваги;
  • Для прискорення процесу одужання після важких хвороб, хірургічних операцій;
  • Профілактика наслідків стресу;
  • Для осіб, які дотримуються суворої дієти.

Способ применения и дозы Мультивитамин актив для женщин 55+ таблетки №90

Приймати по 3 таблетки в день під час прийому їжі.

Дата обновления информации: 07.11.2023 г.

© likiteka 2023

Аналоги по действующему веществу и ATC 4 го уровня: Мультивитамин актив для женщин 55+ таблетки №90: