Муважель гель ваг. 5мл туба №4

Гіаулоронат натрію
Инструкция указана для Муважель гель ваг. 5мл туба №4

Состав

Гіалуронат натрію 0,1%, вода, пропіленгліколь, екстракт ромашки, рослинні фосфоліпіди (соя і червона конюшина), гліколіевий екстракт мальви, карбомер, натрій-метил-парабени, холестерин, імідазолідиніл сечовина, трітаноламін, двонатрієва едітат, натрій-пропив-парабени , dl-a-токоферол-ацетат.

Властивості

Муважель надає зволожуючу дію. Компоненти, що входять в його склад (гіалуронат натрію, екстракти ромашки і мальви, рослинні фосфоліпіди сої і червоної конюшини, сечовина, токоферол ацетат), володіють антиоксидантними і репараційними властивостями, покращують кровопостачання слизової піхви, покращують її тургор і еластичність і сприяють підвищенню місцевої резистентності при інфікуванні урогенітального тракту. Ліпосоми активізують вбирання активних інгредієнтів.

Показания Муважель гель ваг. 5мл туба №4

Муважель рекомендується в післяпологовий період, при місцевому лікуванні вагінітів антисептиками, при недостатності функції яєчників різного походження (в тому числі в результаті видалення яєчників), під час прийому оральних контрацептивів, барбітуратів, при станах, що супроводжуються сухістю слизової оболонки піхви і її атрофією (менопауза).

Противопоказания Муважель гель ваг. 5мл туба №4

Індивідуальна чутливість до компонентів Муважель.

Способ применения и дозы Муважель гель ваг. 5мл туба №4

Розкрийте наконечник капсули і введіть його в піхву. Потім м'яко натисніть на капсулу і видавіть весь гель, що знаходиться в капсулі. Акуратно вийміть наконечник, стежачи за тим, щоб гель, що міститься в капсулі, залишився в піхві.

Застереження

Перед застосуванням проконсультуйтеся з фахівцем.

Можлива місцева алергічна реакція.

Условия хранения Муважель гель ваг. 5мл туба №4

Умови зберігання

Зберігати в місцях недоступних для дітей. Термін придатності зазначений на упаковці. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Форма випуску

Одноразові туби по 5 мл. В упаковці 4 одноразові туби.

Дата обновления информации: 08.12.2021 г.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 5 го уровня: Муважель гель ваг. 5мл туба №4: