Нейракорд Симбе капсулы №60

Вітамін B1 в комбінації з вітам. B6 та/або B12
Инструкция указана для Нейракорд Симбе капсулы №60

Состав

Діючі речовини: 1 тверда желатинова капсула містить: вітамін В1 (тіамін) - 1,1 мг (mg); вітамін В2 (рибофлавін) - 1,4 мг (mg); вітамін В3 (ніацинамід) - 16 мг (mg); вітамін В5 (пантотенова кислота) - 6 мг (mg); вітамін В6 (піридоксин гідрохлорид) - 1,4 мг (mg); вітамін В12 (ціанокобаламін) - 2,5 мкг (mcg); D-біотин - 50 мкг (mcg); фолієва кислота - 200 мкг (mcg);

Допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, діоксид кремнію, стеарат магнію.

Активні компоненти

 • Вітамін В1 (тіамін) в організмі людини внаслідок процесів фосфорилювання перетворюється в кокарбоксилазу, яка є коферментом багатьох ферментних реакцій. Тіамін відіграє важливу роль у реакціях вуглеводного, білкового і жирового обміну. Активно бере участь у процесах проведення нервового збудження у синапсах.
 • Вітамін В2 (рибофлавін) входить до складу флавінових коферментів – флавінмононуклеотиду (ФМН) та флавінаденіндинуклеотиду (ФАД), які беруть участь в окислювально-відновних реакціях, є каталізатором процесів клітинного дихання.
 • Вітамін В3 (ніацинамід) бере участь у кровотворенні, позитивно впливає на роботу серцево-судинної та нервової систем, запобігає розвитку цукрового діабету та стабілізує емоційний фон.
 • Вітамін В5 (пантотенова кислота) пантотенова кислота відповідає за синтез у організмі гормонів (наднирніків, статевих, росту), незамінних жирних кислот, гемоглобіну, холестерину, ацетилхоліну і гістаміну; вітамін В5 як складова коферменту вітаміну А, відповідає за метаболізм білків, вуглеводів і жирних кислот, а також, активує окисно-відновні реакції у клітинах тканин організму. Вітамін В6 (піридоксин гідрохлорид) необхідний для нормального функціонування центральної і периферичної нервової системи. У фосфорильованій формі є коферментом у метаболізмі амінокислот (декарбоксилювання, переамінування). Виступає як кофермент найважливіших ферментів, що діють у нервових тканинах. Бере участь у біосинтезі нейромедіаторів: допаміну, норадреналіну, адреналіну, серотоніну, гістаміну і ГАМК.
 • Вітамін В12 (ціанокобаламін) необхідний для нормального кровотворення і дозрівання еритроцитів, а також бере участь у низці біохімічних реакцій, що забезпечують життєдіяльність організму — в перенесенні метильних груп, у синтезі нуклеїнових кислот, білка, в обміні амінокислот, вуглеводів, ліпідів. Впливає на процеси в нервовій системі (синтез РНК, ДНК, мієліну і ліпідний склад цереброзидів і фосфоліпідів). Коферментні форми ціанокобаламіну — метилкобаламін і аденозилкобаламін — необхідні для реплікації і росту клітин. Вітамін В12 є необхідним елементом для формування та підтримки нормального функціонування мозку та роботи нервової системи. Фолієва кислота, вітамін В6 , вітамін В12 необхідні для виробництва медіаторів, а низький рівень вітамінів та фолієвої кислоти може призвести до погіршення вироблення серотоніну, нейромедіаторів, які забезпечують контроль настрою. Дефіцит вітаміну В12 в організмі може призвести до порушень в роботі нервової системи. Вітамінний комплекс сприяє зміцненню імунної системи, полегшує виробництво клітинної енергії, впливає загальний стан здоров›я людини. Дефіцит вітамінів можна заповнити вживанням відповідних вітамінних комплексів.
 • D-біотин (вітамін H або В7 ) входить до складу ферментів, що регулюють білковий і жировий обмін, має високу активність. Бере участь в синтезі глюкокінази — ферменту, що регулює обмін цукрів. Є коферментом різних ферментів, у тому числі і транскарбоксілаз. Бере участь в синтезі пуринових нуклеотидів. Є джерелом сірки, яка бере участь у синтезі колагену. За участю біотину протікають реакції активації і перенесення СО2 .
 • Фолієва кислота належить до вітамінів групи В і в організмі людини синтезується кишечною мікрофлорою. Як ендо-, так і екзогенна фолієва кислота відновлюється до тетрагідрофолієвої кислоти — коферменту, який необхідний для багатьох процесів метаболізму. Фолієва кислота бере участь у синтезі амінокислот, нуклеїнових кислот, піримідинів, пуринів, обміні холіну. У поєднанні з вітаміном В12 (ціанокобаламіном) стимулює процес кровотворення, частково еритропоез. Необхідна для нормального розвитку інших клітин крові, в тому числі утворення і дозрівання мегалобластів. Наслідком дефіциту фолієвої кислоти є гальмування переходу мегалобластичної в нормобластичну фазу кровотворення. Комплекс вітамінів групи В (тіамін, рибофлавін, ніацинамід, пантотенова кислота, піридоксин гідрохлорид, ціанокобаламін, D-біотин) має важливе значення для підтримки здоров›я. Вітамін В12 (ціанокобаламін) дуже важливий для організму, він бере участь в енергетичному метаболізмі та інших біологічних процесах. Вітаміни В12 та В6 забезпечують здоров›я серцево-судинної, нервової систем, нормалізують сон. Вітамін В12 є необхідним кофактором для виробництва ДНК. Цей процес відбувається за участю фолієвої кислоти та вітаміну В6 , а нестача однієї з цих поживних речовин може призвести до проблем зі здоров’ям. Дослідження фармакокінетики препарату не проводилось.

Переваги

 • Прискорює реабілітацію після хірургічних втручань.
 • Захищає від стресу та емоційного вигорання.
 • Покращує пам’ять і концентрацію
 • Поліпшує обмін речовин та загальний стан організму.
 • Знижує ризик розвитку ІХС, інфаркту міокарда, інсульту.
 • Сприяє нормальному функціонуванню нервової системи.
 • Захищає мікрофлору кишківника під час антибіотикотерапії та хіміотерапії.
 • Сприяє відновленню сил після перенесених інфекційних захворювань.
 

Показания Нейракорд Симбе капсулы №60

Можливе застосування дієтичної добавки при комплексному лікуванні гіпо- і авітамінозів, спричинених недостатнім надходженням або підвищеною потребою у вітамінах: стреси, хронічні захворювання, у період підвищених розумових і фізичних навантажень, для поліпшення обміну речовин і загального стану всіх вікових груп, при активному занятті спортом, у період відновлення після тяжких захворювань, після антибіотико- та хіміотерапії, до і після хірургічних операцій, при нерегулярному та одноманітному харчуванні, у комплексному лікуванні хворих на атеросклероз, ішемічну хворобу серця та із захворюваннями печінки.

Можливе застосування у складі комплексної терапії та загальної профілактики лікарськими засобами неврологічних захворювань:

 • поліневропатії різної етіології (у тому числі діабетична, алкогольна);
 • гострий та хронічний неврит і невралгія;
 • ішіас і люмбаго;
 • корінцевий синдром, спричинений дегенеративними ураженнями хребта;
 • плексити;
 • міжреберна невралгія;
 • парез лицьового нерва;
 • невралгія трійчастого нерва.

Противопоказания Нейракорд Симбе капсулы №60

Підвищена чутливість до компонентів дієтичної добавки.

Не рекомендовано призначати дітям віком до 12 років, вагітним та в період годування груддю, через відсутність достовірних клінічних даних, що підтверджують безпечність його застосування у даних категорій пацієнтів. Індивідуальна несприйнятливість компонентів добавки, діти, період вагітності та період лактації.

Не рекомендується застосовувати Нейракорд Сімбе у високих дозах більше 4 тижнів. Під час застосування слід утримуватися від супутнього прийому полівітамінних комплексів, що містять вітаміни групи В, через ризик їх передозування.

Застосування препаратів із вітаміном В12 пацієнтам із псоріазом може призвести до погіршення перебігу захворювання.

Особливості застосування

Діти

Безпека та ефективність застосування дієтичної добавки у дитячому віці не досліджувалось, тому добавку не рекомендовано застосовувати дітям віком до 12 років. Не перевищувати рекомендовану дозу для споживання протягом дня. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Продукт призначений для дорослих. Дієтична добавка. Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Способ применения и дозы Нейракорд Симбе капсулы №60

Дієтичну добавку приймають по 1 капсулі 1 раз на добу. Капсули слід приймати після їжі, не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю рідини. Тривалість застосування та доза препарату визначаються індивідуально з лікарем після додаткової консультації.

Побочные реакции Нейракорд Симбе капсулы №60

Препарат переноситься добре в рекомендованих дозах, але в поодиноких випадках можливі такі реакції: нудота, тахікардія, шкірні реакції у вигляді свербежу і кропив`янки, шоковий стан. Взаємодія з іншими дієтичними добавками, лікарськими засобами та інші види взаємодій. При одночасному застосуванні препарату з леводопою спостерігається зниження протипаркінсонічної ефективності леводопи. При поєднаному застосуванні препарату і етанолу знижується абсорбція тіаміну, що входить до складу Нейракорд Сімбе. Довготривале лікування протисудомними засобами (фенобарбіталом, фенітоїном, карбамазепіном) на тлі застосування Нейракорд Сімбе може призвести до дефіциту тіаміну. При одночасному застосуванні з колхіцином або бігуанідами спостерігається зниження абсорбції ціанокобаламіну. Застосування препарату з ізоніазидом, пеніциліном або оральними контрацептивами призводить до зниження ефективності дії вітаміну В6.

Передозировка Нейракорд Симбе капсулы №60

Відсутні повідомлення про передозування препаратом, але можуть спостерігатися побічні реакції. Лікування симптоматичне.

Применение в период беременности или кормления грудью Нейракорд Симбе капсулы №60

Через відсутність клінічних даних щодо застосування дієтичної добавки в період вагітності та годування груддю препарат не рекомендовано застосовувати в даний період. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Немає даних щодо впливу дієтичної добавки на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Условия хранения Нейракорд Симбе капсулы №60

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25ºС та недоступному для дітей місці.

Дата обновления информации: 08.09.2023 г.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го уровня: Нейракорд Симбе капсулы №60: