Новосевен порошок лиоф. д / прыг. р-на д / ин. по 1,2 мг (60 КМО) в Флак. №1 по г.-ком

Ново Нордіск, А/Т, Данія
Инструкция указана для Новосевен порошок лиоф. д / прыг. р-на д / ин. по 1,2 мг (60 КМО) в Флак. №1 по г.-ком

Состав

міжнародна назва: ептаког альфа (активований);

Основні фізико-хімічні властивості

ліофілізований порошок білого кольору; склад: 1 флакон містить 1.2 мг (60 КMО), або 2.4 мг (120 КMО), або 4.8 мг (240 КMО) ептакогу альфа (активованого);

допоміжні речовини: натрію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, гліцилгліцин, полісорбат 80, маніт.

Після розчинення 1 мл розчину містить 0,6 мг ептакога альфа (активованого).

Розчинник: вода для ін’єкцій.

Форма випуску

Порошок для приготування розчину для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група

Гемостатичні засоби. Фактори згортання крові. Код АТС В02В D08.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. До складу препарату НовоСевен® входить активований рекомбінантний VII фактор коагуляції з молекулярною масою ~50000 Дальтон, вироблений методом генної інженерії з використанням у якості клітин-хазяїна клітин нирок новонароджених хом'ячків (ННХ-клітини). Механізм дії полягає у зв'язуванні фактора VІІа з тканинним фактором. Цей комплекс переводить фактори IX і Х в активну форму — ІХа і Ха, що викликає перетворення невеликих кількостей протромбіну в тромбін. Тромбін у місці ушкодження активує тромбоцити, V і VIII фактори, що викликають перетворення фібриногену у фібрин і утворення гемостатичного згустку. НовоСевен® у фармакологічних дозах незалежно від тканинного фактора прямо активує Х фактор безпосередньо на поверхні активованих тромбоцитів, що знаходяться в зоні ушкодження. Це викликає перетворення великої кількості протромбіну в тромбін без участі тканинного фактора. Відповідно, фармакодинамічна дія VIІа фактора полягає в локальному збільшенні утворення Ха фактора, тромбіну і фібрину.

Теоретично не можна цілком виключити генералізовану активацію системи згортання крові в хворих, які страждають на захворювання, що сприяють розвитку дифузного внутрішньосудинного згортання (ДВЗ).

Фармакокінетика. Гемофілія А і В з наявністю інгібіторів

Фармакокінетику препарату НовоСевен® досліджували у 25 хворих без кровотеч і 5 хворих із кровотечами за допомогою методу утворення згустку в присутності VII фактора.

Тромбоутворювальну активність фактора VII визначали в плазмі крові, проби якої брали до і протягом 24 год після введення препарату НовоСевен®. Фармакокінетика одноразових доз, що вводяться з розрахунку 17,5, 35 і 70 мкг/кг маси тіла, мала лінійний характер. Значення медіани уявного об’єму розподілу в стаціонарному стані і при елімінації у хворих без кровотеч становили 106 мл/кг і 122 мл/кг, а у хворих із кровотечами — 103 мл/кг і 121 мл/кг, відповідно. Значення медіани кліренсу в цих групах становили 31,0 мл/(год • кг) і 32,6 мл/(год • кг), відповідно. Елімінацію НовоСевен® характеризували середньою тривалістю перебування його в кровотоці і часом напіввиведення. Значення медіан цих показників у хворих без кровотеч становили, відповідно, 3,44 год і 2,89 год, а в хворих із кровотечами — 2,97 год і 2,30 год.

Значення медіани вмісту НовоСевен® у плазмі крові хворих без кровотеч становило 45,6 % дози, що була введена, а у хворих з кровотечами — 43,5 %.

Дефіцит фактора VII

Фармакокінетика одноразового введення препарату НовоСевен® з розрахунку 15 і 30 мкг/кг маси тіла істотно не розрізнялася за значеннями таких незалежних від дози показників, як загальний кліренс - 70,8-79,1 мл/(год • кг), об’єм розподілу в стаціонарному стані - 280-290 мл/кг, середня тривалість перебування у кровотоці - 3,75-3,80 год, час напіввиведення - 2,82-3,111 год. Середнє значення вмісту в плазмі крові складало ~20 % дози, що була введена.

Тромбастенія Гланцмана

Фармакокінетику препарату НовоСевен® у хворих на тромбастенію Гланцмана не досліджували, проте можна припустити, що вона істотно не відрізняється від фармакокінетики при гемофілії А і В.

Показания Новосевен порошок лиоф. д / прыг. р-на д / ин. по 1,2 мг (60 КМО) в Флак. №1 по г.-ком

Лікування кровотеч і їх профілактика при хірургічних втручаннях або при інших інвазивних процедурах у таких груп хворих:

  • уроджена гемофілія з рівнем інгібіторів до факторів коагуляції VIII або IX > 5 BU,
  • уроджена гемофілія з вираженою реакцією на введення факторів VIII або IX в анамнезі,
  • набута гемофілія,
  • уроджений дефіцит VII фактора,
  • тромбастенія Гланцмана з антитілами до GP IIb-IIIa і/або HLA і резистентністю до переливання тромбоцитів у минулому або у даний час.

Противопоказания Новосевен порошок лиоф. д / прыг. р-на д / ин. по 1,2 мг (60 КМО) в Флак. №1 по г.-ком

Наявність підвищеної чутливості до активної речовини, наповнювачів, а також до білків мишей, хом'ячків або корів.

Способ применения и дозы Новосевен порошок лиоф. д / прыг. р-на д / ин. по 1,2 мг (60 КМО) в Флак. №1 по г.-ком

Лікування слід розпочинати під наглядом лікаря, який має досвід лікування гемофілії та/або кровотеч.

Режим дозування
Гемофілія А або В з наявністю інгібіторів або набута гемофілія
Препарат НовоСевен® слід вводити якнайшвидше після початку кровотечі. Початкову рекомендовану дозу вводять внутрішньовенно (болюсно) з розрахунку 90 мкг (4,5 КМО) на 1 кг маси тіла.

Після введення початкової дози може виникнути потреба у повторних введеннях. Тривалість лікування та інтервали між введеннями варіюють залежно від тяжкості кровотечі, виду інвазивної процедури або оперативного втручання.

Дозування для дітей

Наявний клінічний досвід свідчить про відсутність у цілому різниці між дозуванням для дорослих та дітей, хоча діти мають більш швидкий кліренс, ніж дорослі. У зв’язку з цим дітям можуть бути необхідні вищі дози rFVIIa для досягнення плазмової концентрації, подібної до такої у дорослих пацієнтів (див. підрозділ «Фармакокінетика»).

Інтервал між введеннями

Спочатку для досягнення гемостазу препарат повторно вводять через 2-3 години.
За необхідності продовження лікування після досягнення ефективного гемостазу введення повторюють через 4, 6, 8 або 12 годин стільки, скільки буде потрібно для лікування.

Легкі чи помірні кровотечі (у тому числі при амбулаторному лікуванні)

В амбулаторних умовах раннє введення лікарського засобу виявляється ефективним при лікуванні слабких або помірних крововиливів у суглобах, м’язах, шкірі та слизових оболонках. Можна рекомендувати дві схеми введення лікарського засобу:

1) введення від двох до трьох доз лікарського засобу з розрахунку 90 мкг/кг маси тіла з інтервалом 3 години і потім введення ще однієї дози для підтримки гемостазу;
2) одноразове введення лікарського засобу у дозі 270 мкг/кг маси тіла.

Тривалість амбулаторного лікування не повинна перевищувати 24 годин. Продовження лікування вдома може розглядатися лише після консультації з центром лікування гемофілії.

Клінічного досвіду застосування одноразової дози 270 мкг/кг маси тіла пацієнтам літнього віку немає.

Тяжкі кровотечі

Рекомендується вводити початкову дозу 90 мкг/кг маси тіла під час транспортування хворого до лікарні, де він звичайно лікується. Величина наступних доз залежить від типу і тяжкості кровотечі. Спочатку препарат вводять кожну другу годину до досягнення поліпшення клінічного стану хворого. За необхідності продовження лікування інтервал між введеннями збільшують до 3 годин на 1-2 доби. Після цього на наступний період лікування інтервал між введеннями послідовно збільшують до 4, 6, 8 або 12 годин. Тяжкі кровотечі іноді потребує лікування протягом 2-3 тижнів і більше (залежно від клінічного стану хворого).

Інвазивні процедури/оперативні втручання

Початкову дозу 90 мкг/кг маси тіла вводять безпосередньо перед втручанням. Введення цієї дози повторюють через 2 години, а потім протягом перших 24-48 годин - через 2-3 години (залежно від обсягу втручання і клінічного стану хворого). При великих хірургічних втручаннях препарат вводять через 2-4 години протягом 6-7 діб. Далі протягом 2 тижнів інтервал між введеннями збільшують до 6-8 годин. Хворим, які перенесли великі оперативні втручання, застосовують препарат 2-3 тижні до загоєння рани.

Набута гемофілія

Доза та інтервали введення

НовоСевен® слід вводити якнайшвидше після початку кровотечі. Початкову рекомендовану дозу вводять внутрішньовенно (болюсно) з розрахунку 90 мкг (4,5 КМО) на 1 кг маси тіла.

Після введення початкової дози може виникнути потреба у повторних введеннях. Тривалість лікування та інтервали між введеннями варіюють залежно від тяжкості кровотечі, виду інвазивної процедури або оперативного втручання.

Спочатку препарат повторно вводять через 2-3 години. За необхідності продовження лікування після досягнення ефективного гемостазу введення повторюють через 4, 6, 8 або 12 годин стільки, скільки буде потрібно для лікування.

Дефіцит VII фактора

Діапазон доз та інтервали введення

Діапазон рекомендованих доз для дітей та дорослих для лікування кровотеч та їх профілактики у хворих, яким будуть проводити оперативне втручання або інвазивні процедури, становить 15-30 мкг/кг маси тіла кожні 4-6 годин до досягнення гемостазу. Дозу та інтервал введення підбирають індивідуально.

Тромбастенія Гланцмана

Діапазон доз та інтервали введення

Рекомендована доза для лікування кровотеч та їх профілактики у хворих, яким будуть проводити оперативне втручання або інвазивні процедури, становить 90 мкг (діапазон від 80 до 120 мкг)/кг маси тіла кожні 2 години (1,5-2,5 години). Для підтримання ефективного гемостазу слід ввести як мінімум 3 дози. Рекомендується робити болюсні ін’єкції, оскільки повільне вливання може виявитися неефективним. Для лікування тромбастенії Гланцмана хворим, які не мають резистентності, насамперед слід вводити тромбоцити.

Спосіб застосування

Відновлюють розчин, як описано в інструкції для користувача лікарського засобу НовоСевен®, та вводять у вигляді внутрішньовенної болюсної ін’єкції протягом 2-5 хвилин.

Моніторинг лікування — лабораторні тести

Проведення моніторингу лікування не є обов’язковою вимогою, оскільки тяжкість кровотечі і клінічна реакція на введення лікарського засобу НовоСевен® визначають необхідність подальшого його введення.

Після введення лікарського засобу НовоСевен® відзначено зменшення значень протромбінового часу і активованого питомого тромбопластинового часу, однак при цьому не було виявлено їх кореляції з клінічною ефективністю лікарського засобу.

НовоСевен®, інструкція для користувача

Перш ніж використовувати препарат НовоСевен®, уважно прочитайте цю інструкцію.

Препарат НовоСевен® поставляється у вигляді порошку. Перед ін’єкцією (введенням) його необхідно розвести розчинником, що додається в шприці. Розчинник - це розчин гістидину. Відновлений препарат НовоСевен® вводять внутрішньовенно (внутрішньовенна ін’єкція). Вміст цієї упаковки призначений для розведення і введення лікарського засобу НовоСевен®.

Для внутрішньовенного введення необхідні також інфузійний набір (трубка і голка-метелик), спиртові тампони, марлеві серветки та пластирі. Ці вироби медичного призначення не входять до складу упаковки лікарського засобу НовоСевен®.

Не використовуйте обладнання без належного інструктажу від лікаря або медсестри.

Перед використанням завжди мийте руки та впевніться, що простір навколо вас чистий.

Під час підготовки та введення лікарського засобу безпосередньо у вену дуже важливо дотримуватись правил асептики та антисептики. При неправильній техніці проведення ін’єкції можливе інфікування крові.

Не відкривайте обладнання, поки Ви не готові використовувати його.

Не використовуйте обладнання, якщо воно падало або пошкоджене. Візьміть нову упаковку.

Не використовуйте обладнання, якщо термін його придатності закінчився. Візьміть нову упаковку. Дата закінчення терміну придатності надрукована після слів «Придатн. до» на картонній коробці, на флаконі, перехіднику для флакона та на попередньо заповненому шприці.

Не використовуйте обладнання, якщо ви підозрюєте, що воно забруднене (контаміноване). Візьміть нову упаковку.

Не викидайте жодну частину набору, доки Ви не ввели приготований розчин.

Обладнання призначене для одноразового використання.

Вміст упаковки:

  • 1 флакон з порошком НовоСевен®
  • 1 перехідник для флакона
  • 1 попередньо заповнений шприц з розчинником
  • 1 шток поршня (знаходиться під шприцом)

новосевен

 

1. Підготовка флакона та шприца.

• Візьміть необхідну кількість упаковок лікарського засобу НовоСевен®.

• Перевірте термін придатності.

• Перевірте назву, дозування та колір упаковки, щоб

переконатися, що вона містить необхідний препарат.

• Вимийте рукиі висушіть їх чистим рушником або повітряною сушаркою.

Вийміть флакон, перехідник для флакона,

попередньо заповнений шприц з коробки. Залиште шток поршня в коробці.

• Нагрійте флакон і попередньо заповнений шприц до

кімнатної температури (не вище 37° С). Ви можете зробити це,

тримаючи їх у руках, поки не відчуєте, що вони такі ж теплі, як

і ваші руки.

• Не використовуйте будь-який інший спосіб підігріву флакона та попередньо заповненого шприца.

новосевен купить киев

·Зніміть пластиковий ковпачок з флакона.

Якщо пластиковий ковпачок нещільно тримається або відсутній, не використовуйте флакон.

·Протріть спиртовим тампономгумову пробку та дайте їй висохнути протягом декількох секунд, перш ніж використовувати, щоб очистити її від мікроорганізмів, наскільки це можливо.

Не торкайтеся гумової пробкипальцями, оскільки це може призвести до перенесення мікроорганізмів.

 

новосевен инструкция

  1. Приєднання перехідника до флакона

·Зняти захисну мембрану з перехідника.

Якщо герметичність захисної мембрани порушена або вона пошкоджена, не використовуйте перехідник для флакона.

Не виймайте перехідник для флакона з упаковки пальцями.Якщо Ви торкнетеся вістря перехідника для флакона, це може призвести до перенесення мікроорганізмів з Ваших пальців.

 

новосевен грн

·Поставте флакон на рівну і тверду поверхню.

·Переверніть захисний ковпачок та під’єднайте перехідник до флакона.

·Після приєднання не від’єднуйте перехідник від флакона.

 

новосевен купить

  • Злегкастисніть захисний ковпачок великим

та вказівним пальцями, як показано на малюнку.

Зніміть захисний ковпачок з перехідника, але так, щоб не вийняти перехідник з флакона.

 

новосевен рецепт

  1. Приєднання штока поршня та шприца

Візьміть шток шприца за широкий кінець та вийміть з коробки.Не торкайтесь бокових поверхонь штока та переднього кінця штока.Якщо Ви торкнетеся бокових поверхонь штока або переднього кінця штока, це може призвести до перенесення мікроорганізмів з Ваших пальців.

Одразу під’єднайте шток поршня до поршня всередині попередньо заповненого шприца, повертаючи його за годинниковою стрілкою до упору.

 

новосевен как использовать

Видаліть ковпачок шприцаз попередньо заповненого шприца,

згинаючи його вниз, поки він не відламається за перфорацією.

Не торкайтеся канюлі шприца під ковпачком.

Якщо Ви торкнетеся канюлі шприца, це може призвести до перенесення мікроорганізмів з Ваших пальців.

Якщо ковпачок на шприці нещільно тримається або відсутній, не використовуйте цей попередньо заповнений шприц.

 

новосевен укол

  • Нагвинтіть попередньо заповнений шприц на перехідник на флаконі до упору.

 

новосевен аптека

  1. Розведення порошку розчинником
  • Тримайте попередньо заповнений шприц, злегка нахиляючифлакон донизу.
  • Натискайте на поршень,щоб ввести весь розчинник у флакон.

 

новосевен цена

  • Тримайте поршневий шток натиснутим і обережно обертайтефлакон до повного розчинення порошку.

Не струшуйте флакон-це призведе до утворення піни.

  • Перевірте готовий розчин.Він має бути безбарвним
  • Не використовуйте розчин у разі наявності в ньому видимих твердих часток чи зміни його забарвлення.Візьміть нову упаковку.

 

новосевен 5 мг ціна

Використайте готовий розчин лікарського засобу НовоСевен® відразу, щоб уникнути його інфікування.

Якщо Ви не використали розчин відразу, дивіться розділ «Умови зберігання» на зворотному боці буклета.

Не зберігайте готовий розчин, не проконсультувавшись з лікарем або медсестрою.

Якщо необхідна доза більша ніж 1 флакон, повторіть кроки від 1-4 (рис. А - J) з додатковими флаконами, перехідниками для флаконів та попередньо заповненими шприцами,

поки не отримаєте необхідну дозу.

 

  • Тримайте шток поршня повністю натиснутим.
  • Переверніть шприцз флаконом так, щоб флакон був зверху.
  • Відпустіть шток поршня,щоб розчин заповнив шприц.
  • Злегка потягніть шток поршня вниз,щоб набрати розчин у шприц.
  • Якщо необхідна тільки частина готового розчину, використовуйте шкалу на шприці, для контролю об’єму відібраного лікарського засобу.
  • Якщо в шприц випадково набралось повітря, витисніть його назад у флакон.
  • Тримаючи флакон перевернутим догори,акуратно постукайте по шприцу, щоб бульбашки повітря зібралися зверху.
  • Повільнонатисніть на шток, щоб витиснути всі бульбашки повітря.

 

новосевен купить

  • Відкрутіть перехідникз флаконом.
  • Не торкайтеся канюлі шприца.

Якщо Ви торкнетеся канюлі шприца, це може призвести до перенесення мікроорганізмів з Ваших пальців.

 

новосевен киев

Введення лікарського засобу НовоСевен® з попередньо заповненого шприца через безголкове з’єднання для внутрішньовенних катетерів.

Застереження. Попередньо заповнений шприц виготовлено зі скла, і він є сумісним зі стандартним з’єднанням «Луер-лок». Деякі безголкові з’єднання з внутрішнім вістрям є несумісними з попередньо заповненим шприцом. Ця несумісність може призвести до неможливості ввести препарат та/або до пошкодження безголкового з’єднання.

Слід дотримуватись інструкції з використання безголкових з’єднань. При введенні лікарського засобу за допомогою безголкових з’єднань може бути необхідним витягнути готовий розчин у стандартний одноразовий пластиковий шприц «Луер-лок» об’ємом 10 мл. Це необхідно виконати одразу після кроку 4 (рис.J).

 

5. Введення готового розчину

Тепер препарат НовоСевен® готовий для введення у вигляді внутрішньовенної ін’єкції.

  • Дотримуйтесь звичайної процедури введення згідно з рекомендаціями Вашого лікаря або медсестри.
  • Повільно введіть препарат протягом 2-5 хв.

Ін’єкція розчину через центральний венозний катетер або підшкірний порт:

  • Слід дотримуватись правил асептики та антисептики. Дотримуйтесь інструкції з використання з’єднання та центрального венозного катетера та рекомендацій Вашого лікаря або медсестри.
  • Ін’єкція розчину через центральний венозний катетер може потребувати використання стандартного одноразового пластикового шприца об’ємом 10 мл для витягання готового розчину.
  • Якщо центральний венозний катетер необхідно промити до або після ін’єкції лікарського засобу НовоСевен®, для цього слід використовувати розчин натрію хлориду для ін’єкцій 9 мг/мл.

Утилізація

  • Після введенняшприц з набором для інфузії, флакон з перехідником, невикористаний препарат НовоСевен®, інші використовувані матеріали слід утилізувативідповідно до вказівок Вашого лікаря або медсестри.
  • Не викидайте ці матеріали разом з побутовим сміттям.

 

новосевен резерв

Не розбирайте обладнання перед утилізацією.

Не використовуйте повторно обладнання.

Діти.

Препарат застосовують дітям (див. розділ «Спосіб застосування та дози»).

Побочные реакции Новосевен порошок лиоф. д / прыг. р-на д / ин. по 1,2 мг (60 КМО) в Флак. №1 по г.-ком

Ґрунтуючись на даних, що отримані після випуску препарату на ринок, побічні реакції зустрічаються рідко (< 1 на 1000 введень стандартних доз). Аналіз виникнення побічних реакцій різних систем організму, які було зареєстровано після випуску препарату на ринок, включає в себе тяжкі і легкі побічні реакції

Порушення крові і лімфи

Дуже рідко (< 1/10000)

Відзначено кілька випадків коагулопатій, таких, як підвищення рівня D-димерів і коагулопатія споживання. Хворі з підвищеним ризиком ДВЗ (див. розділ "Особливості застосування") мають знаходитися під постійним контролем.

Патологія серця

Дуже рідко (< 1/10000)

Інфаркт міокарда

Порушення шлунково-кишкового тракту

Дуже рідко (< 1/10000)

Зареєстровано кілька випадків нудоти.

Загальні порушення і реакції в місцях введення препарату

Рідко (> 1/10000, <1/1000)

Повідомлялося про випадки відсутності ефекту або слабкий вплив препарату. Слід зазначити, що важливо дотримуватися рекомендацій щодо дозування у розділі "Дозування".

Дуже рідко (< 1/10000)

Відзначено випадки підвищення температури. У рідких випадках відзначаються болі, особливо в місцях ін'єкцій.

Лабораторні дослідження

Дуже рідко (< 1/10000)

Повідомляється про підвищення активності аланінамінотрансферази, лужної фосфатази, лактатдегідрогенази, а також рівня протромбіну.

Порушення нервової системи

Дуже рідко (< 1/10000)

Повідомляється про цереброваскулярні порушення, у тому числі церебральні інфаркти і церебральні ішемії.

Порушення шкірних покривів і підшкірної клітковини

Дуже рідко ((< 1/10000)

Можуть виникати шкірні висипи.

Судинні порушення

Дуже рідко (< 1/10000)

Зареєстровано випадки тромбозу вен.

Відзначено випадки геморагій. Введення НовоСевен® не викликає геморагії, проте геморагія, що виникла до введення препарату, може продовжуватися у випадках недостатньої ефективності препарату або використання субоптимальних доз.

Випадки серйозних побічних реакцій, що зареєстровані після випуску препарату на ринок, такі:

  • Випадки тромбозів артерій, таких, як інфаркт, ішемія міокарда, цереброваскулярні порушення, інфаркти кишечнику. У переважній більшості випадків хворі були схильні до них внаслідок захворювання, віку, атеросклерозу або клінічного стану, описаного в розділі "Особливості застосування".
  • Випадки тромбозів вен, таких, як тромбофлебіти, тромбози глибоких вен і зв'язані з ними випадки емболії легеневої артерії. У переважній більшості випадків хворі були схильні до них внаслідок наявності супутніх чинників ризику. Хворі з підвищеним ризиком тромбозу вен, зумовленим супутніми чинниками ризику, випадками тромбозу в анамнезі, іммобілізацією в постопераційному періоді, катетеризацією вен, повинні знаходитися під постійним контролем.

Незважаючи на відсутність повідомлень про спонтанні анафілактичні реакції після випуску препарату на ринок, хворі, у яких в минулому відзначали випадки алергії, мають знаходитися під постійним контролем.

У хворих гемофілією А чи В не було виявлено антитіл до VII фактора. В окремих випадках у хворих з дефіцитом VII фактора після лікування препаратом НовоСевен® розвивалися антитіла до цього фактора. Цих хворих у минулому лікували людською плазмою і/чи виділеним з неї VII фактором. У двох хворих антитіла в умовах in vitro викликали інгібуючий ефект. У хворих з дефіцитом VII фактора слід постійно контролювати наявність антитіл до VII фактора.

В одного хворого, що страждав на тромбастенію Гланцмана, після лікування препаратом НовоСевен® розвився ангіоневротичний набряк.

Передозировка Новосевен порошок лиоф. д / прыг. р-на д / ин. по 1,2 мг (60 КМО) в Флак. №1 по г.-ком

При використанні препарату НовоСевен® не було описано випадків тромбозу, викликаного передозуванням препарату, навіть при випадковому введенні з розрахунку 800 мкг/кг маси тіла.

Особливості застосування

При патологічних станах, коли тканинний фактор експресується більш інтенсивно, ніж у нормі, при введенні препарату НовоСевен® може існувати потенційний ризик розвитку тромбозу або ДВЗ синдрому. Подібна ситуація може виникнути у хворих з вираженим атеросклерозом, краш-синдромом, септицемією або ДВЗ синдромом.

Оскільки препарат рекомбінантного фактора коагуляції VІІа НовоСевен® може містити сліди імуноглобулінів G мишей і корів, а також інших культуральних білків (сироваткові білки хом'ячків і корів), у хворих, які одержують його, у віддалений термін виникає небезпека розвитку підвищеної чутливості до цих білків.

При тяжких кровотечах цей препарат слід вводити у лікувальних установах, що спеціалізуються на лікуванні хворих на гемофілію з наявністю інгібіторів VIII або IX факторів, а при відсутності такої можливості - у тісному співробітництві з лікарем, який є фахівцем з лікування гемофілії.

Клінічний досвід застосування одноразової дози 270 мкг/кг маси тіла хворим літнього віку обмежений.

Тривалість лікування в амбулаторних умовах не повинна перевищувати 24 год. Якщо не вдалося зупинити кровотечі, хворого обов'язково госпіталізують. Хворі або особи, які надавали їм допомогу, мають якнайшвидше інформувати співробітників лікувальної установи про всі ін'єкції препарату НовоСевен®. У хворих з дефіцитом VII фактора перед і після введення препарату НовоСевен® слід визначати протромбіновий час і активність VII фактора коагуляції. Якщо активність VIІа фактора не досягає очікуваного рівня або введенням доз, що рекомендуються, не вдається зупинити кровотечі, можна припустити утворення антитіл. У цих випадках необхідно визначити їх рівень. Ризик виникнення тромбозу у хворих з дефіцитом VII фактора не з'ясований.

Вагітність і годування груддю

Дані досліджень на тваринах свідчать про відсутність впливу внутрішньовенного введення препарату НовоСевен® на розвиток плоду, запліднюваність і репродуктивну здатність. Поки не відомо, чи справляє введення препарату НовоСевен® вагітним ушкоджуючу дію на плід або на репродуктивну здатність.

НовоСевен® можна вводити вагітним лише у випадку крайньої необхідності.

Використання в період годування груддю. Поки ще не з'ясовано, чи потрапляє НовоСевен® у грудне молоко. При введенні препарату жінкам, які вигодовують груддю, слід дотримуватися обережності.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами і механізмами

Невідомий

Несумісність

НовоСевен® не можна змішувати з інфузійними розчинами чи вводити краплинно.

Взаємодія з іншими лікарськими препаратами

Ризик взаємодії препарату НовоСевен® з концентратами факторів коагуляції невідомий. Слід уникати одночасного застосування концентратів протромбінового комплексу (активованого чи не активованого).

Введення антифібринолітиків хворим на гемофілію зменшує крововтрату при хірургічних втручаннях, особливо ортопедичних або у ділянках з високою фібринолітичною активністю, наприклад у ротовій порожнині. Проте досвід одночасного введення антифібринолітиків і препарату НовоСевен® обмежений.

Условия хранения Новосевен порошок лиоф. д / прыг. р-на д / ин. по 1,2 мг (60 КМО) в Флак. №1 по г.-ком

  • Зберігати при температурі від 2оС до 8оС (в холодильнику).
  • Не заморожувати, щоб не пошкодити флакон з розчинником.
  • Бажано вводити препарат відразу після розчинення (див. розділ «Розчинення препарату»).
  • Зберігати в оригінальній упаковці, щоб запобігти дії світла.
  • Зберігати у недоступному для дітей місці.

Термін придатності

3 роки.

Не використовувати препарат після закінчення терміну придатності, що вказаний на упаковці та етикетках флаконів.

Умови відпуску

За рецептом.

Упаковка

Упаковка НовоСевен® містить:

  • 1 флакон з порошком білого кольору (НовоСевен®) для приготування розчину для ін’єкцій.
  • 1 флакон з розчинником (вода для ін’єкцій).
  • 1 стерильний перехідник для змішування.
  • 1 стерильний одноразовий шприц для змішування і введення.
  • 1 стерильну систему для переливання
  • 2 спиртових тампони для протирання гумових пробок на флаконах.

Флакони для препарату НовоСевен®:

Скляні флакони, закупорені пробкою з бромбутилової гуми, фіксованою алюмінієвим ковпачком.

Закупорені флакони мають захисний знімний поліпропіленовий ковпачок.

Флакони для розчинника:

Скляні флакони, закупорені диском з покритої тефлоном бромбутилової гуми, фіксованим алюмінієвим ковпачком.

Закупорені флакони мають захисний знімний поліпропіленовий ковпачок.

Шприц для розведення і введення

Одноразовий поліпропіленовий шприц.

Регистрационные данные Новосевен порошок лиоф. д / прыг. р-на д / ин. по 1,2 мг (60 КМО) в Флак. №1 по г.-ком

Дата обновления информации: 23.11.2021 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го уровня: Новосевен порошок лиоф. д / прыг. р-на д / ин. по 1,2 мг (60 КМО) в Флак. №1 по г.-ком: