Опрега капсулы №30

Гелтек Прайвет ЛТД (Індія)
Инструкция указана для Опрега капсулы №30

Состав

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем та обов’язково ознайомитися з усією інформацією, що міститься в маркуванні – на упаковці, в листку-вкладиші, на блістері.

1 капсула містить:

DHA (риб’ячий жир 10/45), желюючий агент желатин, загущувач гліцерин, вітамін С, олія рослинна частково гідрогенізована, вода очищена, антиспікаючий агент кремнію діоксид, глазуруючий агент бджолиний віск, олія соєва рафінована, вітамін В3 (нікотинамід), вітамін Е, залізо, емульгатор сорбітол, цинк, вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид), антиспікаючий агент магнію оксид, Вітамін В5 (кальцію пантотенат), вітамін В1 (тіаміну мононітрат), кислота винна, барвник титану двоокис, вітамін В2 (рибофлавін), провітамін А (бета-каротин), мідь, активна форма фолієвої кислоти (кальцію-L-метилфолат), барвник алюра червоний, йод, барвник діамантовий синій FCF, селен, Вітамін В 7 (біотин), вітамін D3, вітамін B12.

 

1 капсула містить:

1.

DHA (риб’ячий жир 10/45)

200,0 мг (mg)

2.

Желатин

174, 227 мг (mg)

3.

Гліцерин

74,669 мг (mg)

4.

Вітамін С

70,0 мг (mg)

5.

Олія рослинна частково гідрогенізована

35,0 мг (mg)

6.

Вода очищена

30,0 мг (mg)

7.

Кремнію діоксид

25,0 мг (mg)

8.

Бджолиний віск

25,0 мг (mg)

9.

Олія соєва рафінована

22,655 мг (mg)

10.

Вітамін В3 (нікотинамід)

20,0 мг (mg)

11.

Вітамін Е (токоферолу ацетат)

20,0 мг (mg)

12.

Лецитин соєвий

20,0 мг (mg)

13.

Залізо (заліза фумарат)

 19,0 мг (mg)

14.

Сорбітол 70 %,

16,593 мг (mg)

15.

Цинк  (цинку сульфат моногідрат)

15,0 мг (mg)

16.

Вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид)

10,0 мг (mg)

17.

Магнію оксид легкий

8,0 мг (mg)

18.

Вітамін В5 (кальцію пантотенат)

5,81 мг (mg)

19.

Вітамін В1 (тіаміну мононітрат)

3,0 мг (mg)

20.

Кислота винна

2,074 мг (mg)

21.

Титану діоксид (E171)

2,074 мг (mg)

22.

Вітамін В2 (рибофлавін)

2,0 мг (mg)

23.

Провітамін А (бета-каротин 30% дисперсія)

2,0 мг (mg)

24.

Мідь (пентагідрат міді  сульфат)

1,0 мг (mg)

25.

Активна форма фолієвої кислоти (кальцію-L-метилфолат

400,00 мкг (µg)

26.

Алюра червоний (Е129)

0,353 мг (mg)

27.

Йод (калію йодид)

150,00 мкг (µg)

28.

Діамантовий синій FCF (Е133)

0,010 мг (mg)

29.

Селен (натрію селеніт)

30,00 мкг (µg)

30.

Вітамін В7 (біотин)

30,00 мкг (µg)

31.

Вітамін D3

200,00 МО (IU)

32.

Вітамін B12 (суміш DCP 1:1000)

6,00 мкг (µg)

Форма випуску

Капсули.

Загальна маса капсули: 1170,0 мг (mg) ± 5,0 %.

Властивості

Капсули Опрега – активний комплекс для жінок в період планування вагітності, вагітним та в період лактації, що містить Омега-3 у вигляді DHA, 12 вітамінів в тому числі активний фолат L-5-метилтетрагидрофолат,та 5 мінералів, в тому числі йод.

Складові компоненти дієтичної добавки Опрега, капсули сприяють зміцненню організму жінки і збагачують щоденний раціон вітамінами та мінеральними речовинами. Склад дієтичної добавки був розроблений для жінок, які планують вагітність, вагітних та в період лактації.

Докозагексаєнова кислота (DHA) — поліненасичена жирна кислота, що відноситься до класу Омега-3. Вона відіграє незамінну роль в розвитку головного мозку і сітківки ока дитини. Через її нестачу в організмі матері, пов’язують підвищення ризику передчасних пологів і замалу вагу плоду при народженні. В період вагітності і грудного вигодовування потреба в DHA збільшується в 2,5 рази у порівнянні зі звичайною фізіологічною потребою.

L-5-метилтетрагидрофолат - органічна сполука, що є найбільш біологічно активною формою фолієвої кислоти (вітаміну B9). Це активний фолат 3 покоління, відіграє важливу роль у розвитку нервової системи плоду і забезпеченні його нормального зростання та розвитку; бере участь у синтезі амінокислот, нуклеотидів і нуклеїнових кислот; потрібний для утворення еритроцитів та інших формених елементів крові. На ранніх стадіях вагітності знижує ризик розвитку дефектів нервової трубки плоду. Дефіцит фолієвої кислоти особливо небезпечний на перших тижнях вагітності, цей вітамін рекомендується приймати вже на етапі планування вагітності, а також протягом усього періоду виношування плоду.

Йод є життєвоважливим мікроелементом, необхідним для нормальної роботи щитовидної залози у матері. Тиреоїдні гормони приймають участь в процесі формування та розвитку головного мозку плоду, відповідаючи за пам’ять, інтелект, слух та рухливі здібності дитини в майбутньому; регулюють обмін білків, жирів, вуглеводів і енергії в організмі, а також діяльність серцево-судинної системи, статевих і молочних залоз, впливають на зростання і розвиток дитини. Потреба жіночого організму в йоді значно зростає під час вагітності.

Вітамін B12 сприяє нормальному метаболізму гомоцистеїну, розвитку нервової тканини та  профілактики різних видів анемії (наприклад, він бере участь разом із фолатами у синтезі еритроцитів).

Вітамін D сприяє нормальному засвоєнню кальцію і фосфору в організмі, а також підтримці необхідного рівня кальцію в крові, зубах і кістках. Сприяє запобіганню зменшення кісткової маси у матері і знижує ризик розвитку остеопорозу.

Токоферолу ацетат (вітамін Е) — природний антиоксидант, забезпечує захист клітинних структур від окислення. Бере участь у надважливих процесах тканинного метаболізму, синтезі білків і гемоглобіну, позитивно впливає на функції скелетної мускулатури, серця і судин, статевих залоз. Нестача вітаміну Е на ранніх строках вагітності може спричинити викидень.

Заліза фумарат сприяє утворенню червоних кров’яних тілець, гемоглобіну і транспорту кисню в організмі і тканинному диханню. Залізо сприяє нормальному обміну речовин і зменшенню втоми і слабкості.

Підібрані належним чином компоненти дієтичної добавки Опрега, капсули забезпечують основну порцію вітамінно-мінеральних елементів до щоденного раціону жінки у важливий для неї період життя.

Опрега, капсули виготовляються в кишковорозчинних капсулах Softgel, які забезпечують підвищену біодоступність активних речовин та не подразнюють ШКТ, що особливо важливо для жінок в I триместрі вагітності.

Показания Опрега капсулы №30

У якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело вітамінів та мінеральних речовин з метою:

  • планування вагітності;
  • запобігання токсикозу вагітних;
  • запобігання вроджених вад розвитку плода, зумовлених дефіцитом вітамінів і мінералів;
  • запобігання анемії у вагітних;
  • забезпечення необхідними вітамінами і мінералами жінок у періоди підготовки до вагітності, вагітності та годування груддю.

Діти

Дослідження щодо застосування Опрега, капсули дітям не проводилися.

Противопоказания Опрега капсулы №30

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту.

Одночасне застосування з іншими продуктами або лікарськими засобами що містять вітаміни і мінерали.

Опрега, капсули можна застосовувати з іншими дієтичними добавками або лікарськими препаратами, що містять залізо та/або кальцій, а також у поєднанні з йодованою сіллю.

Застереження

Не перевищуйте рекомендовану дозу.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, що зазначений на упаковці.

Не використовувати, як заміну збалансованого повноцінного харчування та здорового способу життя.

Без ГМО. Не містить лактозу.

Способ применения и дозы Опрега капсулы №30

Опрега, капсули рекомендується вживати жінкам по 1 капсулі на добу під час основного прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю води.

Термін вживання: жінкам за 3 місяці до планового зачаття, під час вагітності, після пологів і в період грудного вигодовування в якості джерела Омега-3 поліненасичених жирних кислот, вітамінів, мінералів, фолієвої кислоти та йоду. Перед вживанням проконсультуйтесь з лікарем. Курс прийому визначає лікар індивідуально.

Різноманітне і збалансоване харчування та здоровий спосіб життя важливі для вас!

Условия хранения Опрега капсулы №30

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 ºС у сухому, захищеному від прямих сонячних променів та вологи місці. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Термін придатності

2 роки

Упаковка

По 15 капсул в блістері, по 2 блістера (30 капсул) у картонній коробці.

Дата обновления информации: 13.06.2023 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го уровня: Опрега капсулы №30: