Остеоцитрат пор. д/орал. раств. с апельс. вкусом 3,3 г саше №14

Инструкция указана для Остеоцитрат пор. д/орал. раств. с апельс. вкусом 3,3 г саше №14

Состав

1 саше 3,3 г (g) містить: aктивні інгредієнти: кальцію цитрат 2400 мг (mg) еквівалентно кальцію 500 мг (mg), магній (у вигляді магнію цитрату) 25 мг (mg), цинк (у вигляді цинку цитрату) 3,75?мг (mg), вітамін К2 (менахінон-7) 50 мкг (μg), вітамін D3 (холекальциферол) 10 мкг (μg) (400 МО (IU)); допоміжні речовини: цикламат натрію, ароматизатор апельсиновий, сахарин натрію.

Остеоцитрат – дієтична добавка, що містить комплекс кальцію цитрату, магнію цитрату, цинку цитрату та вітамінів К2 і D3 для коригування дефіциту кальцію, вітаміну D3, вітаміну К2 та мінералів в організмі, пов’язаного з недостатнім надходженням з їжею, збільшенням фізіологічної потреби організму та при інших станах організму.

Мінерали представлені у формі цитратів з метою досягнення кращої біодоступності (рівень засвоєння при потраплянні в організм людини) та зменшення ризику утворення каменів у сечовивідних шляхах та відкладення кальцію в стінках судин.

Форма випуску у вигляді порошку для розчину забезпечує швидке розчинення у рідині, що покращує всмоктування активних інгредієнтів після застосування та підвищує біодоступність компонентів.

Кальцій є важливим структурним компонентом кісткової тканини та зубів, бере участь у мінералізації кісткової тканини. У вигляді цитрату краще всмоктується у кишечнику, має високу біодоступність і менший ризик утворення каменів у сечовивідних шляхах при тривалому застосуванні порівняно із кальцію карбонатом; має менше проявів дисфункції з боку шлунково-кишкового тракту у вигляді здуття та закрепів. Кальцій приймає участь в обміні речовин, функціонуванні імунної системи, роботі ендокринних залоз (нормалізує секрецію паратиреоїдного гормону), сприяє синтезу колагену, регулює м’язові скорочення.

Вітамін D3 (холекальциферол) необхідний для оптимального засвоєння кальцію. Регулює обмін кальцію, магнію і процеси побудови кісткової тканини і зубів - стимулює синтез органічних елементів і відкладення кальцію. Покращує щільність та міцність кісткової тканини, за рахунок індукції синтезу колагену, активації хондроцитів. При одночасному застосуванні із кальцієм покращує його засвоєння та посилює його клінічні ефекти, оскільки збільшує всмоктування кальцію з тонкого кишечнику, забезпечує транспорт та відкладення кальцію у кістковій тканині. Стимулює утворення колагену, перешкоджає втраті кальцію кістковою тканиною та пов’язану із цим втрату щільності кісткової тканини, перешкоджає підвищенню рівня паратиреоїдного гормону в крові, який підсилює кісткову резорбцію при дефіциті кальцію в організмі.

Вітамін К2 (менахінон-7) регулює відкладення кальцію в кістках, оскільки активує К2-залежні білки, які забезпечують транспорт кальцію до кісткової тканини, чим покращує надходження кальцію до кісткової тканини та запобігає відкладенню кальцію в сечовивідних шляхах та в?стінках судин. Попереджає виникнення остеопорозу. Стимулює ріст зубного дентину. Зменшує запалення в уражених суглобах за рахунок зниження рівня С-реактивного білка. Корисний для розумової діяльності. В поєднанні з вітаміном D3 регулює баланс кальцію в організмі.

Магній бере участь у метаболізмі кісткової тканини та в біосинтезі колагену, допомагає «утримувати» кальцій в кістках, перешкоджає демінералізації кісток та виведенню кальцію з кісток. В поєднанні з кальцієм приймає участь в регулюванні тонусу кровоносних судин та скорочення м’язів. Магній у вигляді цитрату має високу біодоступність та запобігає відкладенню кальцію в стінках судин, клапанах серця, м’язах та сечовивідних шляхах. В поєднанні з вітаміном D3 покращує всмоктування та засвоєння кальцію кістковою тканиною.

Цинк є важливим мікроелементом, що входить до складу багатьох ферментних систем, регулює процеси обміну речовин, бере участь у синтезі білків та в обміні вуглеводів, сприяє росту та розвитку клітин, правильному функціонуванню імунної системи та забезпеченню імунологічної відповіді. Приймає участь у регенерації кісткової системи за рахунок стимуляції процесів синтезу. При одночасному застосуванні із вітаміном D3 сприяє відновленню кісткової тканини - покращує засвоєння кальцію, збільшує щільність кісткової тканини, приймає участь в біосинтезі колагену та біохімічних процесах пов’язаних з утворенням та функціонуванням кістково-хрящової тканини.

Показания Остеоцитрат пор. д/орал. раств. с апельс. вкусом 3,3 г саше №14

Для зміцнення кісток, суглобів, зубів та пародонту, забезпечення оптимального рівня кальцію в організмі, у тому числі при підвищеній потребі:

при остеопорозі та його ускладненнях;
в період інтенсивного росту дітей від 14 років;
в період та після менопаузи;
для зниження ризику переломів;
під час вагітності та в період годування груддю;
для запобігання захворювань зубів та пародонту;
для вегетаріанців та веганів.
Не містить цукру, тому можна застосовувати при цукровому діабеті та особам, які перебувають на гіпокалорійній дієті.

Противопоказания Остеоцитрат пор. д/орал. раств. с апельс. вкусом 3,3 г саше №14

Індивідуальна непереносимість будь-якого з компонентів, гіперкальціємія, гіперкальціурія.

Способ применения и дозы Остеоцитрат пор. д/орал. раств. с апельс. вкусом 3,3 г саше №14

Вміст 1 саше розчинити у 100-150 мл (ml) води, соку, йогурту або молока, перемішати та випити. Дітям віком від 14 років та дорослим вживати по 1-2 саше на добу незалежно від прийому їжі.

Рекомендований термін споживання:

1-3 місяці, курс повторювати 1-2 рази на рік.

Зміну дозування та терміну споживання слід узгодити з лікарем. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтична добавка, не є лікарським засобом. Не слід використовувати як заміну повноцінному та збалансованому раціону харчування.

Условия хранения Остеоцитрат пор. д/орал. раств. с апельс. вкусом 3,3 г саше №14

Зберігати в сухому недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С.

Дата обновления информации: 14.02.2022 г.

© likiteka 2023

Аналоги по действующему веществу и ATC 4 го уровня: Остеоцитрат пор. д/орал. раств. с апельс. вкусом 3,3 г саше №14: