Ожестан капсулы №30

Капсужель Плоермель (Франція)
Инструкция указана для Ожестан капсулы №30

Состав

1 капсула Ожестан містить:

активні інгредієнти: риб’ячий жир (ДГК), фолієва кислота (вітамін В9), холекальциферол (вітамін D3), вітамін Е натуральний (D -α-токоферол), калію йодид.

допоміжні інгредієнти: кремнію діоксид, рапсова олія, вода.

оболонка капсули: риб’ячий желатин, гліцерин, харчові барвники — діоксид титану (Е 171), патентований синій (Е131).

Вміст активних компонентів в 1 капсулі Ожестан:

  Ожестан Дозуваннярекомендовані ВООЗ
Фолієва кислота (вітамін В9) 400 мкг 400 мкг/добу
Холекальциферол (вітамін D3) 5 мкг (200 UI)

 

5 мкг (200 UI)/добу
D -α-токоферол (вітамін Е) 12 мг -
Йод (у складі калію йодиду) 150 мкг* 250 мкг/добу
Докозагексаєнова омега-3 жирна кислота (ДГК) 200 мг 300 мг/добу

ДГК + ЕДК; з яких ДГК

не менше 200 мг/добу

* Для жінок репродуктивного віку (15–49 років).

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

Енергетична цінність 1 капсули: 18,1 кДж/4,4 ккал.

Харчова цінність1 капсули: білки — 0,14 г, вуглеводи — 0,06 г, жири — 0,40 г, насичені жирні кислоти — 0 г, мононенасичені жирні кислоти — 0,02 г, поліненасичені жирні кислоти — 0,27 г, поліоли — 0,06 г.

Ожестан (капсули) — унікальний комплекс з 5 ретельно відібраних мікронутрієнтів, необхідних для забезпечення фізіологічних потреб організму жінки в періоди: планування вагітності, вагітності, лактації, а також для нормального зростання та розвитку плоду:

  • фолієва кислота;
  • йод;
  • омега-3 жирні кислоти;
  • вітамін D3;
  • вітамін Е.

Мікронутрієнти — це незамінні компоненти харчування, які беруть участь у багатьох біохімічних реакціях організму людини і відповідають за нормальний обмін речовин. До них відносяться вітаміни, мікроелементи, поліненасичені жирні кислоти та інші. Під час вагітності потреба жіночого організму в мікронутрієнтах зростає.

Ожестан містить лише компоненти першої необхідності, яких потребує організм вагітної жінки та майбутньої дитини, у дозуваннях, рекомендованих Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я (ВООЗ). Він не перевантажує організм надлишком компонентів, що можуть погано засвоюватися та викликати побічні ефекти у вигляді алергічних реакцій.

Показания Ожестан капсулы №30

Жінкам за 3 місяці до планового зачаття, під час вагітності, після пологів і в період грудного вигодовування в якості джерела комплексу Омега-3 поліненасичених жирних кислот, вітамінів Е, Р3, фолієвої кислоти і йоду.

Фолієва кислота (вітамін В9) відіграє важливу роль у розвитку нервової системи плоду і забезпеченні його нормального зростання та розвитку; бере участь у синтезі амінокислот, нуклеотидів і нуклеїнових кислот; потрібна для утворення еритроцитів та інших форменних елементів крові. На ранніх стадіях вагітності знижує ризик розвитку дефектів нервової трубки плоду. Дефіцит фолієвої кислоти особливо небезпечний на перших тижнях вагітності, цей вітамін рекомендується приймати вже на етапі планування вагітності, а також протягом усього періоду виношування плоду.

Йод є життєвоважливим мікроелементом, необхідним для нормальної роботи щитовидної залози у матері. Тиреоїдні гормони приймають участь в процесі формування та розвитку головного мозку плоду, відповідаючи за пам’ять, інтелект, слух та рухливі здібності дитини в майбутньому; регулюють обмін білків, жирів, вуглеводів і енергії в організмі, а також діяльність серцево-судинної системи, статевих і молочних залоз, впливають на зростання і розвиток дитини. Потреба жіночого організму в йоді значно зростає під час вагітності.

Докозагексаєнова кислота (ДГК) — поліненасичена жирна кислота, що відноситься до класу Омега-3. Вона відіграє незамінну роль в розвитку головного мозку і сітківки ока дитини. Через її нестачу в організмі матері пов’язують підвищення ризику передчасних пологів і замалу вагу плоду при народженні. В період вагітності і грудного вигодовування потреба в ДГК збільшується в 2,5 рази у порівнянні зі звичайною фізіологічною потребою.

Холекальциферол (вітамін D3) регулює обмін кальцію і фосфору в організмі, забезпечує нормальне формування кісткового скелету і зубів; попереджає розвиток рахіту у дітей. Його прийом також сприяє запобіганню зменшення кісткової маси у матері і знижує ризик розвитку остеопорозу.

D -α-токоферол (вітамін Е) — природний антиоксидант, забезпечує захист клітинних структур від закислення. Бере участь у надважливих процесах тканинного метаболізму, синтезі білків і гемоглобіну, позитивно впливає на функції скелетної мускулатури, серця і судин, статевих залоз. Нестача вітаміну Е на ранніх строках вагітності може спричинити викидень.

Противопоказания Ожестан капсулы №30

Застосування не рекомендується:

  • у разі індивідуальної чутливості до будь-якого з компонентів;
  • жінкам із захворюваннями щитовидної залози;
  • не перевищувати рекомендоване дозування — 1 капсула на добу;
  • одночасне застосування з іншими продуктами, що містять вітаміни і мінерали.

Ожестан можна застосовувати з іншими засобами (дієтичними добавками або лікарськими препаратами), що містять залізо та/або кальцій, а також у поєднанні з йодованою сіллю.

Ожестан не може застосовуватися в якості заміни повноцінної збалансованої дієти і здорового способу життя.

Способ применения и дозы Ожестан капсулы №30

Приймати по 1 капсулі 1 раз на добу вранці, перед сніданком, запиваючи великою кількістю питної води (200 мл).

Условия хранения Ожестан капсулы №30

Умови зберігання

Зберігати в прохолодному сухому недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °C.

Термін придатності

3 роки.

Дата обновления информации: 23.11.2021 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го уровня: Ожестан капсулы №30: