Саффрон капсулы №30 (15х2)

Инструкция указана для Саффрон капсулы №30 (15х2)

Состав

1 капсул (добова доза) містить: екстракт шафрану - 28 мг, екстракт кореня куркуми, стандартизований до 95% куркуміну - 50 мг, магній, у формі карбонату магнію - 50 мг, вітамін В6 - 5,4 мг.

Показания Саффрон капсулы №30 (15х2)

Саффрон може бути рекомендований в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело магнію, вітаміну В6, біологічно активних речовин шафрану та куркуми. Ефективне поєднання складових підтримує нормальний функціональний стан нервової та серцево-судинної систем, посилює стійкість до психічного та стресового напруження, сприяє розумовій рівновазі та балансу настрою, сприяє нормалізації глибини та якості сну.

Противопоказания Саффрон капсулы №30 (15х2)

Саффрон призначений лише для дорослих. Не рекомендується при підвищеній чутливості до складових компонентів засобу, вагітності та період лактації. Не повинен застосовуватися як заміна повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендованої добової дози. Споживати за рекомендацією та під наглядом лікаря. 

Способ применения и дозы Саффрон капсулы №30 (15х2)

По 1 капсулі на добу з невеликою кількістю рідини. Споживати незалежно від прийому їжі. Тривалість споживання визначається лікарем індивідуально.

Не вживати після строку придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения Саффрон капсулы №30 (15х2)

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25С у недоступному для дітей місці.

Термін придатності

2 роки від дати виробництва.

Упаковка

По 15 капсул у блістері, по 2 блістери в картонній упаковці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Дата обновления информации: 24.11.2022 г.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 5 го уровня: Саффрон капсулы №30 (15х2):