Шампунь Сульсена саше 8 мл №5

Амальгама Люкс (Україна)
Инструкция указана для Шампунь Сульсена саше 8 мл №5

Состав

Вода, натрій лаурет сульфат, акрілатес кополімер, кокамідопропілбетаїн, ПЕГ-7 гліцерил кокоат, діметіконол, ТЕА-додецілбензенесульфонат, віддушка, дисульфід селену, гліколь дистеарат, коко-глюкозид, гліцерил олеат, гліцерил стеарат, саліцилова кислота, лимонна кислота, триетиленгліколь, бензиловий спирт, пропіленгліколь, метілхлороізотіазолінон, метілізотіазолінон, натрію гідроксид.

Дисульфід селену - єдиний компонент проти лупи, що володіє потрійною дією:

  • цитостатична - регулює процес оновлення клітин епідермісу шляхом приведення в норму функції сальних залоз;
  • фунгіцидною - пригнічує ріст дріжджових грибків роду Pityrosporum Ovale і знищує середовище, сприятливе для їх надмірного розмноження;
  • кератолітична - нормалізує відлущування відмерлих клітин епідермісу і попереджає появу лупи.

Тому шампунь СУЛЬСЕНА проти лупи одночасно бореться з п'ятьма причинами появи лупи:

  • порушенням функції сальних залоз, а саме, посиленим виробленням себума;
  • зниженням захисних властивостей шкіри волосистої частини голови і розвитком сприятливих умов для надмірного розмноження дріжджових грибків роду Pityrosporum Ovale;
  • розкладанням себума під дією ферментів, що виділяються в процесі життєдіяльності грибків, і утворенням екзогенних токсинів;
  • прискореним утворенням клітин епідермісу, скороченням їх життєвого циклу і передчасним відмиранням;
  • і, як наслідок, з інтенсивним відлущенням відмерлих клітин епідермісу - лупою.

Механізм дії дисульфіду селену: молекула дисульфіду селену, приєднуючись до клітинної стінки грибка, перешкоджає його поділу і, отже, розмноженню. А фіксація частинок активного компонента на шкірі волосистої частини голови після змивання шампуню попереджає повторну появу лупи, нормалізує функцію сальних залоз, регулює процес оновлення клітин епідермісу. Шампунь СУЛЬСЕНА - це перший крок у вирішенні проблем лупи і її наслідків, глибоке очищення волосся з ознаками жирної себореї і наявністю жирної лупи, оптимальна підготовка шкіри волосистої частини голови для активного догляду засобами проти лупи пастою СУЛЬСЕНА 1% і пастою СУЛЬСЕНА 2%.

Збалансована формула шампуню усуває подразнення і неприємний свербіж, оздоровлює шкіру волосистої частини голови, надає волоссю здоровий блиск і доглянутий вигляд.

Інновація: шампунь виготовляється на основі технології, яка надовго запобігає повторній появі лупи. Комфортна у використанні формула шампуню з приємним ароматом запашних лугових трав відмінно очищає шкіру голови і волосся від різного роду забруднень, перетворюючи процес миття в задоволення.

рН - нейтральний.

Результат: уже після першого тижня застосування видимий результат - зниження вироблення шкірного сала, здорове і блискуче волосся без лупи сьогодні, завтра, завжди! Для досягнення максимального результату шампунь рекомендується використовувати регулярно в комплексі з пастою СУЛЬСЕНА 1% або пастою СУЛЬСЕНА 2%.

Використання активних компонентів, схвалених Міністерством охорони здоров'я України, мінімізує ризик виникнення алергічних реакцій.

Противопоказания Шампунь Сульсена саше 8 мл №5

Не виявлені. Шампунь не слід застосовувати при індивідуальній непереносимості або підвищеної чутливості до окремих компонентів.

Способ применения и дозы Шампунь Сульсена саше 8 мл №5

Нанести на вологе волосся і спінити. Легкими рухами вмасажувати шампунь в шкіру волосистої частини голови біля коренів волосся і залишити на 3 хвилини, потім ретельно змити теплою проточною водою. Процедуру повторити.

 

Условия хранения Шампунь Сульсена саше 8 мл №5

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці.

 

Дата обновления информации: 26.11.2022 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го уровня: Шампунь Сульсена саше 8 мл №5: