Шлейки Для Детей 9/700

Инструкция указана для Шлейки Для Детей 9/700

Состав

Практичний пасок безпеки для дітей захищає малюка від падіння з візка або крісла. Він стане у нагоді, коли малюк починає робити перші кроки. Пасок безпеки оснащений спеціальним ременем, який забезпечує зручність дорослому при утримуванні дитини у вертикальному положенні. Оснащений міцними пряжками, що гарантують безпеку під час використання. Виріб регулюється відповідно до росту дитини та розміру коляски. Призначений для дітей віком від 0 міс.

Рекомендований вік 0м+
Можна використовувати від народження

Пасок безпеки стане у нагоді, коли малюк вчиться ходити.
Пасок безпеки оснащений спеціальним ременем, який забезпечує зручність дорослому при утримуванні дитини у вертикальному положенні.
Оснащений надійними пряжками, пасок гарантує безпеку під час використання.
Виріб регулюється. Ви можете відрегулювати пасок безпеки відповідно до росту дитини та розміру коляски.

Пасок безпеки не слід використовувати в транспортних засобах з двигуном внутрішнього згоряння або електричним двигуном. З міркувань безпеки, будь ласка, зверніть особливу увагу на дитину під час використання ременів біля ліфтів, автоматичних дверей та ескалаторів.

Способ применения и дозы Шлейки Для Детей 9/700

Пасок безпеки не слід використовувати в транспортних засобах з двигуном внутрішнього згоряння або електричним двигуном.З міркувань безпеки, будь ласка, зверніть особливу увагу на дитину під час використання ременів біля ліфтів, автоматичних дверей та ескалаторів.

Виріб можна регулювати відповідно до росту дитини та розміру коляски. Використовуйти пасок безпеки завжди згідно інструкції. Переконайтеся, що пасок безпеки сумісний з обладнанням, до якого ви хочете його прикріпити. Пасок слід одягати тільки на одяг дитини. Протягніть два вертикальні ремені через руки дитини так, щоб ремінець із пряжкою м’яко закривав нижню частину тулуба. Закрийте застібку. Зміщуючи тканину у пластмасових квадратах на лямках, відрегулюйте довжину.

Щоб прикріпити пасок до візка або крісла, просуньте ремені крізь отвори візка, або навколо.
Металеві пряжки через петлі на їх кінцях. Переконайтеся, що обидві петлі були надійно затягнуті.
Використовуючи підтяжки, для навчання дитини ходьби, приколіть ремені до упрягу.

Після встановлення завжди перевіряйте, чи правильно розміщені ремені. Важливо! Використовуючи пасок безпеки, дитина повинна завжди бути в супроводі дорослого. Перед використанням перевірте якість ременів. Якщо вони зношені або пошкоджені, замініть їх на нові. Товар не є іграшкою. Зберігати в недоступному для дитини місці.

Регистрационные данные Шлейки Для Детей 9/700

Регистрация: 05.03.02-03/72520

Дата обновления информации: 31.01.2023 г.

© likiteka 2023