Солвит Феррум капсулы по 596 мг №30
Состав
1 капсула містить: активні інгредієнти: амінокислотний хелат заліза (бісгліцинат заліза) – 150 мг (mg) (у перерахунку на елементарне залізо 30 мг (mg)), сухий екстракт з ягід Ацероли – 25 мг (mg) (містить вітаміну С – 20 мг (mg)), метилфолат Quatrefolic® ((6S)-5-метилтетрагідрофолат) – 200 µg (мкг), вітамін B12 Mecobalactive® (метилкобаламін) – 9 µg (мкг);
допоміжні речовини: інулін, магнію стеарат (антиспікаючий агент); оболонка капсули: желатин.
Властивості
Залізо вважається одним із найнеобхідніших мікронутрієнтів для організму людини. Основна його функція пов’язана зі здатністю брати участь у формуванні гему, а в складі гемоглобіну зворотно зв’язувати кисень для його перенесення до всіх органів і тканин. Дефіцит заліза спричиняє порушення цього процесу та провокує розвиток гіпоксії.
Залізо також бере безпосередню участь у формуванні міоглобіну, котрий має роль внутрішньоклітинного носія кисню та його депонування в м’язовій тканині. Саме міоглобін у значній кількості присутній у кардіоміоцитах і червоних волокнах скелетних м’язів, які спеціалізуються на роботі в умовах аеробного метаболізму. Крім того, залізо входить до складу білків, які регулюють процеси клітинного дихання, синтезу ДНК. Іони заліза беруть участь у функціонуванні нейронів та імунної системи.
Хелат бісгліцинату заліза, що входить до складу Солвіт Ферум – не гідролізується в шлунку, тому всмоктується в незміненому вигляді і має біодоступність 91 %. Він складається з однієї молекули двовалентного заліза і двох молекул амінокислоти гліцину. Дві молекули гліцину зв’язують залізо й захищають його від гідролізу. Завдяки цьому хелат бісгліцинату заліза транзитом проходить через шлунок і всмоктується слизовою оболонкою тонкої кишки в незміненому вигляді. І тільки після всмоктування, під впливом цитоплазматичних ферментів клітин кишечника, відбувається вивільнення заліза й надходження його в кров. При цьому відсутні втрати заліза при проходженні через шлунково-кишковий тракт. Висока біодоступність хелат бісгліцинату заліза також пояснюється наявністю двох шляхів абсорбції, тобто зв’язуванням із двома типами рецепторів . Перший тип рецепторів – DMT-1 – призначений для солей заліза, ці рецептори знаходяться в дванадцятипалій кишці. Другий тип – PEPT-1 – призначений для зв’язування пептидів. Наявність у складі продукту амінокислоти гліцину дозволяє хелату бісгліцинату заліза зв’язуватися і з цим типом рецепторів. Це істотно збільшує всмоктування, так як рецептори PEPT-1 розташовані по всій поверхні тонкої кишки.
Вітамін С (сухий екстракт з ягід Ацероли), також відомої як барбадоська вишня, є одним з найбагатших природних джерел аскорбінової кислоти. Вітамін С ацероли засвоюється набагато краще ніж синтетична аскорбінова кислота.
Плоди ацероли також містять багато фітонутрієнтів, таких як фенольні сполуки, каротиноїди, антоціани та флавоноїди, мають виражені антиоксидантні властивості і є синергістами аскорбінової кислоти.
Вітамін С (аскорбінова кислота) відноситься до групи водорозчинних вітамінів. Оскільки вітамін С не синтезується самостійно, дуже важливо забезпечити його постійне надходження до організму. Аскорбінова кислота бере участь в окисно-відновних реакціях, регуляції вуглеводно-білкового обмінів та синтезі багатьох гормонів.
Вітамін С підвищує неспецифічну резистентність організму та нормалізує роботу імунної системи.
Цитрусові біофлавоноїди мають потужну антиоксидантну, тонізуючу дію та є природним доповненням до вітаміну С, сприяють кращому засвоєнню вітаміну С та підвищують його біодоступність. Вітамін С підвищує засвоюваність заліза організмом, забезпечує накопичення в тканинах заліза. Сприяє метаболізму фолієвої кислоти в еритробластах. Бере участь у побудові тканин, підвищує стійкість організму до інфекцій, зміцнює стінки судин.
Метилфолат Quatrefolic® ((6S)-5-метилтетрагідрофолат) – це фолієва кислота 4-го покоління, є метаболічно активною формою, яка не потребує додаткових перетворень в організмі. Вона відіграє важливу роль у метаболізмі амінокислот, синтезі білка та нуклеїнових кислот (перш за все в продукції ДНК і РНК) і репарації хромосом. Фолат ((6S)-5-метилтетрагідрофолат) бере участь у процесі клітинного поділу, є необхідним для росту та розвитку кровотворної та імунної системи. Фолієва кислота необхідна для створення і підтримки в здоровому стані клітин, її наявність важлива в періоди швидкого зростання та розвитку організму – на стадії раннього внутрішньоутробного розвитку і в ранньому дитинстві. Фолієва кислота бере участь у формуванні нервової системи плоду, є необхідною для поділу клітин, росту та розвитку всіх органів та тканин, нормального розвитку ембріону та процесів кровотворення. Дефіцит фолієвої кислоти призводить до підвищення рівня гомоцистеїну (гіпергомоцистеїнемії). Гіпергомоцистеїнемія є однією з вагомих причин порушення репродуктивної функції жінки. Цей стан нерідко веде до безпліддя, невиношування вагітності та народження дітей з аномаліями розвитку центральної нервової системи.
Вітамін В12 MecobalActive® – метилкобаламін – метаболічно активна форма вітаміну В12. В порівнянні з іншими формами вітаміну В12 метилкобаламін на субклітинному рівні краще транспортується в органели клітин. Кобаламін є важливою речовиною, дефіцит якого призводить до анемії, онімінню кінцівок, втоми, зниженню функцій імунної системи, збільшенню ризику серцево-судинної патології та зниженню когнітивних функцій. Метилкобаламін діє як імуномодулятор клітинного імунітету, необхідний для синтезу ДНК під час ділення клітин, бере участь у формуванні та дозріванні еритроцитів і для підтримки часто оновлюючихся клітин організму. З боку центральної нервової системи, вітамін В12 необхідний для синтезу ядерного білка і мієліну. Метилкобаламін нормалізує аксональний транспорт білкових комплексів та регенерацію аксонів. Сприяє мієлінізації нейронів завдяки стимуляції синтезу фосфоліпідів. Метилкобаламін нормалізує енергетичний метаболізм (бере участь у синтезі нуклеїнових кислот, білка, обміні амінокислот, вуглеводів і ліпідів). Сприяє виробленню енергії, необхідної клітинам організму при метаболізмі жирів і вуглеводів. Метилкобаламін є коферментом метіонінсинтази – ферменту, що бере участь у перетворенні гомоцистеїну на метіонін у реакціях метилювання білків та ДНК. Вітамін В12 необхідний для забезпечення кращого засвоєння фолієвої кислоти, він підсилює та доповнює її дію.
Показания Солвит Феррум капсулы по 596 мг №30
Солвіт Ферум рекомендований для використання в раціонах дієтичного харчування як джерело вітамінів, біологічно активних речовин з метою загального зміцнення організму і створення оптимальних дієтологічних умов функціонування нервової, кровотворної системи для підсилення гемопоезу та попередження виникнення дефіциту заліза і вітамінів. Попередження латентного дефіциту заліза та клінічно вираженого дефіциту заліза, дефіциту заліза і фолієвої кислоти у період до вагітності, під час вагітності та у період годування груддю.
Противопоказания Солвит Феррум капсулы по 596 мг №30
Індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів, надмірний вміст заліза в організмі, розлад механізмів виведення заліза, анемії, не зумовлені дефіцитом заліза.
Застереження
Солвіт Ферум не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Застосування під час вагітності та в період лактації можливе тільки за призначенням лікаря. Перед застосуванням обов’язкова консультація лікаря.
Способ применения и дозы Солвит Феррум капсулы по 596 мг №30
Рекомендовано вживати по 1 капсулі на добу, запиваючи склянкою води, незалежно від прийому їжі. За рекомендацією лікаря добова доза може бути змінена індивідуально.
Условия хранения Солвит Феррум капсулы по 596 мг №30
Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці за кімнатної температури.
Не є лікарським засобом. Без ГМО.
Форма випуску
Капсули тверді №30 у блістерах .
Кількість капсул в упаковці: вказано на упаковці.
Маса вмісту 1 капсули: 500 mg (мг) ± 10 %.
Загальна маса 1 капсули: 596 mg (мг) ± 10 %.
Регистрационные данные Солвит Феррум капсулы по 596 мг №30
Производитель: Солефарм (Латвія)
Код АТХ:
(B) Лекарственные средства, влияющие на кроветворение и кровь
(B03) Антианемические препараты
Дата обновления информации: 02.08.2024 г.
© likiteka 2024
- Эпобиокрин раствор д / ин. по 1000 мо в амп. №5, Біофарма, ПрАТ/Біофарма ФЗ, ТОВ, Україна
- Эпобиокрин раствор д / ин. по 10000 мо в амп. №5, Біофарма, ПрАТ/Біофарма ФЗ, ТОВ, Україна
- Эпобиокрин раствор д / ин. по 2000 мо в амп. №5, Біофарма, ПрАТ/Біофарма ФЗ, ТОВ, Україна
- Эпобиокрин раствор д / ин. по 4000 мо в амп. №5, Біофарма, ПрАТ/Біофарма ФЗ, ТОВ, Україна
- Эпобиокрин раствор д / ин. по 1000 мо в шпр. №5, Біофарма, ПрАТ/Біофарма ФЗ, ТОВ, Україна
- Эпобиокрин раствор д / ин. по 10000 мо в шпр. №5, Біофарма, ПрАТ/Біофарма ФЗ, ТОВ, Україна
- Эпобиокрин раствор д / ин. по 2000 мо в шпр. №5, Біофарма, ПрАТ/Біофарма ФЗ, ТОВ, Україна
- Эпобиокрин раствор д / ин. по 4000 мо в шпр. №5, Біофарма, ПрАТ/Біофарма ФЗ, ТОВ, Україна
- Гематовит 40 г, с альб. и курагой глаз., ТОВ "Вітапак" (Україна, Дніпро)
- Гематовит 40 г, с альб. и изюмом глаз., ТОВ "Вітапак" (Україна, Дніпро)
- Гематовит 40 г, с альб. и вит. C, ТОВ "Вітапак" (Україна, Дніпро)
- Гематоген-Йод 50 г, Екзон, ВАТ, Республіка Білорусь
- Гемакс лиофил. д/р-ра д/ин. 20000 МЕ фл. №1, Біо Сідус С.А., Аргентина
- Гемакс лиофил. д/р-ра д/ин. 40000 МЕ фл. №1, Біо Сідус С.А., Аргентина
- Гематовит 25 г, с альб. и черносливом глаз., ТОВ "Вітапак" (Україна, Дніпро)