Супероптик Аква капли оч. по 5 мл в Флак. №2

Польфа АТ, Варшавський ФЗ, Польща
Инструкция указана для Супероптик Аква капли оч. по 5 мл в Флак. №2

Состав

1 мл розчин містить: натрію гіалуронат – 1,0 мг, натрію хлорид – 8,7 мг, натрію гідрофосфат – 1,1 мг, натрію дигідрофосфат дигідрат – 0,7 мг, натрію перборат гідратований – 0,2 мг, 25% розчин гептанатрієвої солі, діетилентриамінпентаметиленфосфонової кислоти (Budex 5143) - 0,03 мг, вода очищена - до 1 мл.

Фармакологічні властивості

СуперОптік Аква містить гіалуронову кислоту (0,10%)

Рекомендації щодо споживання

СуперОптіктм Аква – зволожуючі очні краплі, які забезпечують ефективне і тривале зволоження очей.

СуперОптіктм Аква усуває сухість, подразнення, відчуття втоми та піску в очах, що виникають:

  • при впливі подразнювальних факторів навколишнього середовища, таких як: пил, дим, УФ-випромінювання, висока температура в приміщенні (наприклад, від центрального опалення, сауни), кондиціювання повітря, вітру, хлорованої води, косметики;
  • при зменшенні частоти моргання, у зв'язку з тривалим переглядом телевізора, читанням, роботою за комп'ютером або водінням автомобіля;
  • при зменшенні кількості або порушенні складу слізної рідини, включаючи синдром «сухого ока», а також вікові зміни у осіб старше 40 років;
  • при використанні контактних лінз.

Показания Супероптик Аква капли оч. по 5 мл в Флак. №2

Для закапування у кон'юнктивальний мішок.

Зволожуючі очні краплі СуперОптіктм Аква закапують у кон'юнктивальний мішок по 1-2 краплі від 3 до 5 разів на день або за потреби.

Перед застосуванням очних крапель вимийте руки. Зніміть кришку з флакону. Не торкайтеся до наконечника-дозатора, тому що це може викликати контамінацію (забруднення) вмісту флакону.

Нахиліть голову трохи назад, злегка відведіть пальцем нижню повіку і закапайте СуперОптіктм Аква у кон'юнктивальний мішок. Закрийте око для рівномірного розподілу розчину по поверхні ока. Те ж саме повторіть і для іншого ока.

Щільно закручуйте кришку флакону після кожного застосування очних крапель. Якщо симптоми подразнення та сухості очей зберігаються або посилюються, незважаючи на застосування очних крапель і відсутності подразника, слід припинити застосування крапель та звернутися до лікаря-офтальмолога.

Особливості застосування

Необхідно проконсультуватися з лікарем перед початком застосування під час вагітності, в період годування груддю або застосуванні крапель у дітей.

У разі виникнення минущих розладів зору після використання СуперОптікутм Аква слід утриматися від керування автомобілем та роботі з механізмами, що потребують підвищеної уваги та реакції.проконсультуватися з лікарем.

Противопоказания Супероптик Аква капли оч. по 5 мл в Флак. №2

Підвищена чутливість до будь-якого із компонентів СуперОптікутм Аква.

Условия хранения Супероптик Аква капли оч. по 5 мл в Флак. №2

зберігати при температурі не вище 25 ºC, у недоступному для дітей місці.

Термін придатності

2 роки. Використати протягом 8 тижнів після першого відкриття флакону. Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Форма випуску

По 5 мл у флаконі із вбудованим крапельним пристроєм і кришкою, що закручується та з контролем першого відкриття. 1 або 2 флакони з інструкцією для застосування у картонній пачці.

Дата обновления информации: 26.12.2022 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 5 го уровня: Супероптик Аква капли оч. по 5 мл в Флак. №2: