Свисс Энерджи (Swiss Energy) Колаген таблетки шип. №20 в тубах

ФрайКеа Свіс АГ, Швейцарія
Инструкция указана для Свисс Энерджи (Swiss Energy) Колаген таблетки шип. №20 в тубах

Состав

1 шипуча таблетка містить:

Гідролізований морський колаген

500 мг

Показания Свисс Энерджи (Swiss Energy) Колаген таблетки шип. №20 в тубах

Колаген є основним структурним білком тіла, який складається з трьох білкових ланцюгів, які об'єднуються як потрійна спіраль. Ця унікальна структура робить колаген дуже міцним. Колаген складає 75% нашої шкіри. Головним чином через колаген, шкіра виглядає гладкою, сяючою, молодою та здоровою. У віці 25-30 років у людини розпад колагену постійно збільшується і поступово починає домінувати над синтезом. Його волокна руйнуються і стають жорсткими і крихкими.

Колаген сприяє зменшенню зморшок, збільшенню зволоження і еластичності шкіри. Завдяки дії Коллагена шкіра може виглядати більш здоровою і сяючою. Колаген сприяє швидкому відновленню клітин шкіри і надає їй пружності. Колаген також сприяє зміцненню нігтів і волосся. Наш колаген виробляється зі шкіри глибоководної риби, виловленої виключно в природних умовах. Риба, виловлена ??в природних умовах, не містить гормонів та антибіотиків, які можуть застосовуватися на рибних фермах. Гідролізований колаген легше засвоюється організмом людини, ніж негідролізірованний білок.

  • Зменшує зморшки
  • Створює більш пружну, гладку і сяючу шкіру
  • Сприяє сяючому і рівномірному кольору обличчя
  • Відновлює здорові тканини шкіри і створює нові клітини шкіри.
  • Зміцнює нігті
  • Робить волосся більш густим і здоровим

Противопоказания Свисс Энерджи (Swiss Energy) Колаген таблетки шип. №20 в тубах

Підвищена чутливість до компонентів. Жінкам в період вагітності і лактації потрібно проконсультуватися з лікарем. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не вживайте після терміну придатності, зазначеного на упаковці. Не рекомендується дітям до 14 років. Зберігати в недоступному для дітей місці. Щільно закривайте кришку. Перед першим прийомом переконайтеся в цілісності упаковки.

Без штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.

Способ применения и дозы Свисс Энерджи (Swiss Energy) Колаген таблетки шип. №20 в тубах

Розчинити одну таблетку в 200 мл (склянці) води. Вживати один раз на добу під час або після їди. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Условия хранения Свисс Энерджи (Swiss Energy) Колаген таблетки шип. №20 в тубах

Зберігати в щільно закритій первинній упаковці в сухому місці, при температурі не вище 25 °С. Уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Регистрационные данные Свисс Энерджи (Swiss Energy) Колаген таблетки шип. №20 в тубах

Дата обновления информации: 27.01.2023 г.

© likiteka 2024