Таукард таблетки №60

Біодил Фармацевтікал Пріват Лімітед для Віта Сан (Індія, Великобританія)
Инструкция указана для Таукард таблетки №60

Состав

Склад 1 таблетки, вкритої плівковою оболонкоюосновні речовини: таурин – 867,0 мг (mg), екстракт трави кропиви собачої (пустирника) – 87,0 мг (mg), екстракт плодів глоду – 43,0 мг (mg);

допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза, крохмаль прежелатинізований, повідон К30, Doshion P 544 DS, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний; оболонка таблетки: гіпромелоза Е15, PEG 6000, етилцелюлоза, тальк, барвники: диоксид титану (Е171), оксид заліза червоний (Е 172).

Без ГМО.

Опис

ТАУКАРД. В чому унікальність складу?

Ретельно збалансована дієтична добавка ТАУКАРД створена на основі природної амінокислоти таурину та двох рослинних компонентів, що містять флавоноїди: екстракту трави кропиви собачої (пустирника) і екстракту плодів глоду:

  • ТАУРИН, назва цієї амінокислоти походить від латинського taurus (бик). Саме з жовчі бика німецькі вчені Фрідріх Тидеман та Леопольд Гмелін ще в дуже далекому 1827 році отримали її вперше. Таурин за ці майже 200 років ретельно вивчений: доведена його метаболічна активність, підтримка гомеостазу внутрішньоклітинної концентрації кальцію та натрію. Амінокислота сприяє стабілізації клітинної мембрани в серцевому м’язі та нейронах, нормалізації частоти серцевих скорочень, поліпшує кровопостачання та функціональний стан міокарда, скорочувальну та насосну функції серця, підвищує працездатність при важких фізичних навантаження.
  • Екстракт трави кропиви собачої (пустирника, Leonurus cardiaca) заспокоює нервову систему, уповільнює ритм серця, сприяє нормалізації артеріального тиску.
  • Екстракт плодів глоду(Crataegus oxyacantha) сприяє покращенню кровообігу саме в судинах серця, нормалізації серцевого ритму та артеріального тиску, знижує підвищену нервову збудливість та покращує сон.

Форма випуску

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою; по 10 таблеток у блістері; по 6 блістерів, упакованих у картонну коробку.

Маса нетто таблетки, вкритої плівковою оболонкою: 1225 мг (mg).

Дата завершення мінімального терміну придатності “Краще спожити до кінця…” та номер партії (серії) виробництва: вказано на упаковці.

Не є лікарським засобом

Показания Таукард таблетки №60

Дієтична добавка до раціону харчування – додаткове джерело біологічно активних речовин, сприяє нормалізації функціонування серцево-судинної системи, чинить заспокійливу дію. Має антиоксидантні властивості.

Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Противопоказания Таукард таблетки №60

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту, діти до 18 років, вагітні та жінки в період лактації, виражені брадикардія та артеріальна гіпотензія.

Способ применения и дозы Таукард таблетки №60

Дорослим по 1 таблетці на добу перед вживанням їжі. Тривалість споживання 3-4 тижні. Кількість таблеток на добу та тривалість споживання можуть бути збільшені за призначенням лікаря.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Условия хранения Таукард таблетки №60

Умови зберігання

В оригінальній упаковці, в сухому, добре вентильованому і захищеному від світла місці, за температури не вище 25 °C. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності

3 роки від дати виробництва.

Дата обновления информации: 20.12.2021 г.

© likiteka 2024