Термометр медицинский Тета (Teta) безртутный изделие №1

Вуксі Медікал Інструмент Факторі (Китай)
Инструкция для Термометр медицинский Тета (Teta) безртутный изделие №1:
Инструкция указана для Термометр медицинский Тета (Teta) безртутный изделие №1

Состав

Термометр медичний безртутний Тета призначений для вимірювання температури тіла людини в медичних закладах і домашніх умовах.

Безртутний термометр абсолютно безпечний та екологічно чистий. Замість ртуті у ньому використовується рідкий метал Галінстан – сплав галію, індію, олова.

Діапазон вимірювань: від 35 до 42 градусів С. Ціна поділки шкали: 0,1 градус С.

Умови зберігання: зберігати термометр при температурі від 0 до 42 градусів С у пластиковому футлярі, в недоступному для дітей місці. Захищати від механічних пошкоджень, не залишати під прямими сонячними променями або біля відкритого джерела нагрівання. Термін придатності – необмежений.

Інструкція з використання: перед використанням переконайтеся, що галінстановий стовпець знаходиться нижче поділки 35 С. Використовувати для вимірювання температури під пахвою, у ротовій порожнині або ректально. Струсити термометр, дістати термометр з пластикового футляру, обережно розмістити у місці вимірювання температури. Вимірювати температуру протягом 5-7 хвилин. До і після використання термометра необхідно його дезінфікувати. У разі пошкодження скляного корпусу термометра, його залишки можна викинути у сміття.

Дата обновления информации: 13.04.2024 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го уровня: Термометр медицинский Тета (Teta) безртутный изделие №1: